• Ogłoszenie:

Jaką ofertę internetu wybrać?

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Jaką ofertę internetu wybrać?

Postprzez o2-tlen 15 Wrz 2008, 10:25

reklama
Cześć wszystkim :) Wybieram się właśnie na studia w Krakowie, gdzie wynajmuję mieszkanie. Mam w planach zakup laptopa i zastanawiam się na jakimś łączem internetowym. I tu pojawia się problem bo nie wiem co wybrać. Czy jakąś ofertę internetu bezprzewodowego czy jednak kablami (nie widziałem się jeszcze z właścicielem, bo byłem za granicą przez ostatni miesiąc, wtedy gdy moim współlokatorzy wynajmowali mieszkanie, ostatnio dopiero pojechałem obejrzeć lokum i zauważyłem, że jest tam gniazdko takie jakie ma TPSA i coś ala resztki po internecie poprzedniego lokatora - jakieś kable i skrzynka(?)) Myślałem na ofertą Orange Free albo Freedom, bo jestem klientem Orangre (komórka na karte), ale przeczytałem dużo negatywnych opinii na ten temat. Dlatego zwracam się do Was. Co polacacie?
o2-tlen
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 13 Gru 2006, 17:28



Jaką ofertę internetu wybrać?

Postprzez Conroe91 17 Wrz 2008, 22:02

Ja bym brał Blueconnect za 50 zeta.
Limit 500 mb ale do stron starczy.
Intel Core 2 Duo E6600|GeForce 7950 GT 512 MB|2 GB Ram DUAL Corsair|Seagate 250 GB 7200 RPM|Chieftec 400 W|Chello Light 2mb|
Awatar użytkownika
Conroe91
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 13 Cze 2007, 12:02
Miejscowość: Gdańsk



Jaką ofertę internetu wybrać?

Postprzez BZIKU 17 Wrz 2008, 22:37

Laptop to wiadomo->wifi i sieci bezprzewodowe....
Ja bym najpierw poczekał na to co "oferuje" Kraków....To duuza mieścina i moze tam być dużo free-hotspot ;)
W styczniu 2007 roku free-hotspot.com posiadał w Polsce zaledwie 18 zainstalowanych hotspotów. W ciągu roku liczba ta wielokrotnie wzrosła, by w styczniu 2008 roku osiągnąć 247 hotspotów, co oznacza wzrost o 1372%. Tymczasem w skali całej Europy free-hotspot.com rozszerzyła w tym czasie swoją sieć o 400%, kończąc rok 2007 z 2400 lokalizacjami darmowego Wi-Fi.

Warto najpierw sprawdzic ;)
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Jaką ofertę internetu wybrać?

Postprzez Sundance_kid 23 Wrz 2008, 20:45

o2-tlen napisał(a):Myślałem na ofertą Orange Free albo Freedom, bo jestem klientem Orangre (komórka na karte), ale przeczytałem dużo negatywnych opinii na ten temat.

Free a Freedom to z deka róznica. Co do internetu komórkowego to to jest ostateczność. Zorientuj się najpierw czy nie masz innej opcji a jak nie to najpierw zrób testy zanim zdecydujesz się na internet komórkowy. Bo to, że ktoś Ci powie, że działa dobrze czy nie to możesz sobie między bajki włożyć.
Sundance_kid
~user
 
Posty: 134
Dołączenie: 01 Maj 2006, 15:44




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości