• Ogłoszenie:

Sprawdzenie wykorzystanego transferu w play mobilnym

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Sprawdzenie wykorzystanego transferu w play mobilnym

Postprzez gemboyrob2 05 Paź 2012, 11:30

reklama
Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro statystyki w programie Playowskim są prawdopodobnie mało dokładne - mam Play 69, a razem daje mi to 16GB na miesiąc i dla własnego spokoju śledzę regularnie przesłane dane i czasem wydają mi się niezbyt zgodne z prawdą - to w której zakładce na Play 24 mam sprawdzić dokładny transfer? W zakładce "połączenia" i "wyszukaj połączenia"? Jeśli tak, to rozstrzał między tym co naliczyli na stronie - około 1,3GB , a co ja sobie spisuję z programu do excela, żeby za mnie liczył ile mi zostało, wykazuje CO NAJMNIEJ 1GB różnicy na moją korzyść, bo według statystyk z programu już mam co najmniej 2,6GB wykorzystane przez równy tydzień, 7 dni. Tylko że faktycznie, skoro mam włączony "pakiet społecznościowy", to na samym Facebooku mogło nabić się aż 1GB danych nienaliczanych do transferu? Nie za bardzo wiem co o tym sądzić. Nie wiem czy jest sens dzwonić po info na ich infolinię, więc najpierw poszukam odpowiedzi tutaj, wśród osób, które mają z tym jakieś doświadczenie. :wink:
gemboyrob2
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 26 Lis 2005, 08:53



Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości