• Ogłoszenie:

[multimo] siec bezprzewodowa w domu - połączenie

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

[multimo] siec bezprzewodowa w domu - połączenie

Postprzez konrad7890 17 Cze 2010, 11:27

reklama
Witam.

Mam takie oto pytanie. Na I poddaszu mam 2 komputery stacjonarne a na I pietrze mam laptopa i jeden komputer stacjonarny. Zamówiłem Multimo i chce to porozdzielać na te komputery, wstępnie wybrałem router: Zyxel P-660HW-T1/T3, który jest w ofercie multimo, mogę też zakupić swój router i poprzez niego to wszystko podłączyć. Tylko teraz pytanie. Jak?

Dodam, że telefon mam na pierwszym piętrze. Czy lepiej router mieć na poddaszu i ciągnąć do niego kabel ADSL i zakupić kartę sieciową na jeden komputer na piętrze czy może jest jakieś lepsze rozwiązania?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Athlon 3600+, Abit KN9, Galaxy 7600GS DDR3 Zalman, 1GB RAM Geil 800MHz, Samsung 320GB 16MB HD321KJ, LG M203WA 20', Modecom Feel 400W :D
Awatar użytkownika
konrad7890
~user
 
Posty: 725
Dołączenie: 02 Paź 2006, 18:52
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 17



[multimo] siec bezprzewodowa w domu - połączenie

Postprzez Michał 25 Cze 2010, 19:50

Najwygodniej (drożej) byłoby zrobić neta bezprzewodowego w całym domu i dokupić do stacjonarnych bezprzewodowe karty sieciowe, które kosztują od ok. 30zł za sztukę. Jeśli chodzi o to gdzie router to wg. mnie na górze, później kabel na dół do modemu i z modemu do kompa na 1 piętrze.
Awatar użytkownika
Michał
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 25 Cze 2010, 12:20
Miejscowość: GŁOGÓW
Pochwały: 18




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości