• Ogłoszenie:

autoconect neostrada

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

autoconect neostrada

Postprzez ramzes1702 12 Kwi 2008, 00:21

reklama
Witam
Mam taki problem: do formatu miałem normalnie zainstalowaną neo wraz z tym progiem w którym skonfigurowany był net ale łączyłem sie za pomocą ac bo korzystałem z USD. Ale teraz po formacie mam taką sytuacje:
net najpierw próbowałem skonfigurować ręczenie ale coś nie chciało sie łączyć wiec zainstalowałem wszystko od neostrady i za pomocą tego programu mogę sie łączyć i nie ma problemu. Ale gdy chce się połączyć prze ac i wybieram połączenie Neostrada Tp(to co stworzył program od neo i jest to jedyne połączenie do wyboru) to próbuje się połączyć ale wyrzuca mi, ze nie właściwe hasło lub nazwa użytkownika.

Co może byc nie tak z ac, czy moze gdzie indziej leży problem. Może ktoś pomóc ?
ramzes1702
~user
 
Posty: 314
Dołączenie: 19 Sie 2006, 21:53
Pochwały: 1



Postprzez BZIKU 12 Kwi 2008, 01:03

Z tego co jeszcze pamietam-po wyrzuceniu błedu ->klikasz POłACZ i powinno sie pokazać okienko aby wpisac hasło;wtedy recznie wpisujesz hasło uzytkownika z twojej neosrady to cos AsRTxvYT tak dla przykłądu wypisałem ten ciag liter,nastepnie klikasz połącz i powinno zadziałac.Robiłes tak?

Autor postu otrzymał pochwałę
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez ramzes1702 12 Kwi 2008, 10:56

kurde, okienko nie wyskakuje po pierwszym błędzie tylko po którymś z kolei, wcześniej nie czekałem tylko po pierwszej próbie wyłączyłem ac, teraz jest już ok

wielkie dzięki BZIKU :banan:
ramzes1702
~user
 
Posty: 314
Dołączenie: 19 Sie 2006, 21:53
Pochwały: 1




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości