• Ogłoszenie:

logo zespołu punk rockowego

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Logo zespołu punk rockowego

Postprzez Dodge321 27 Lip 2008, 12:21

reklama
Witam i mam kolejna nietypową prośbę... otóż chodzi o logo zespołu ale tym razem punk rockowego nazwie Krzyk Traktorzysty. Logo powinno mieć czcionke jakąs taką klimatyczną pasującą do punku, ewentualnie jakiś motyw związany z punkiem i traktorzystą :) za wszelkie prace serdecznie dziekuje :)
\\\\\\\ Nastrój wybierz sam;)
| o o |
| ___|
Awatar użytkownika
Dodge321
~user
 
Posty: 204
Dołączenie: 28 Mar 2007, 18:52
Miejscowość: ze domu
Pochwały: 2



Postprzez STRINGER 27 Lip 2008, 22:38

zrobiłem taki projekt, posklejany z różnych clipartów ;)
Image
nie wiem czy Ci odpowiada

Autor postu otrzymał pochwałę
Image
Awatar użytkownika
STRINGER
~user
 
Posty: 1546
Dołączenie: 01 Maj 2006, 19:51
Miejscowość: z B(rz)ydgoszczy
Pochwały: 85



Postprzez mroofek 28 Lip 2008, 02:04

... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Postprzez Dodge321 28 Lip 2008, 17:43

STRINGER twoje logo jest takie za mało hmmm hardcorowe?
mroofek logo wypas :banan:

czekam na dalsze prace :wink:
\\\\\\\ Nastrój wybierz sam;)
| o o |
| ___|
Awatar użytkownika
Dodge321
~user
 
Posty: 204
Dołączenie: 28 Mar 2007, 18:52
Miejscowość: ze domu
Pochwały: 2



Re: logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 31 Lip 2008, 23:41

słuchaj to co oni robią to kompromitacja, ja wstydziłbym się takiego logo. Zrobię dla Ciebie logo według mojego gustu (według mojego - za darmo), bo uwielbiam ten styl. Skontaktuj się ze mną przez gg: 10913490, napisz dokładniej co to mam być bo nie chce mi się tego na forum czytać, przygotowania potrwają co najmniej kilka dni, ale jeśli grafika ma być dopracowana i dojrzała nie ma innego wyjścia.
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez mroofek 01 Sie 2008, 01:14

DISASTER, jeżeli uważasz ze zrobisz to lepiej, to całkiem fajnie ze chcesz pomóc Dodge321. Skoro "uwielbiasz ten styl" to na pewno wiesz o nim coś więcej, ale zechciej uszanować to ze włożyliśmy też troche pracy w to co zrobiliśmy i nie pisz takich pierdół że wstydziłbyś sie takiego logo - nie tobie sie ma podobać, więc jak chcesz to zrób swój projekt i pozwól mu samemu decydować :?
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Re: logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 01 Sie 2008, 20:50

Przyjmuję wyzwanie, ale to może potrwać, nie mam zamiaru się śpieszyć

Dodano Dzisiaj, 20:58:
i przepraszam za mój komentarz, sam wiem, że wklejanie clip artów bywa męczące...
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez mroofek 01 Sie 2008, 22:21

DISASTER napisał(a):Przyjmuję wyzwanie,

wyzwanie... ? :roll: źle interpretujesz moją wypowiedź. Jak chcesz pojedynku to znajdź kogoś na forum i próbuj swoich sił. w tym temacie każdy dodaje swój projekt i tyle. Albo sie autorowi tematu podoba albo nie.

DISASTER napisał(a):wklejanie clip artów bywa męczące...

moje logo nie jest clipartem i troche sie namęczyłem zeby go zrobic, czepiaj sie dalej szczegółów to ci będzie łatwiej w życiu

z mojej strony koniec ot
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez prog 03 Sie 2008, 12:51

DISASTER jak jesteś taki dobry w tym temacie to pokaż pare swoich pracek...
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 05 Sie 2008, 23:34

Image
Miało być na dziś i jest. Wszelkie komentarze pożądane. Jeśli chcesz plik o wyższej rozdzielczości i jakości (nie wiem dlaczego tak kiepsko tu wyszło), skontaktuj się ze mną przez gg to wyślę Ci obrazek na pocztę.
Ostatnio edytowany przez DISASTER 06 Sie 2008, 09:51, edytowano w sumie 2 razy
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez ender 06 Sie 2008, 00:19

Logo powinno mieć czcionke jakąs taką klimatyczną pasującą do punku, ewentualnie jakiś motyw związany z punkiem i traktorzystą :) za wszelkie prace serdecznie dziekuje

Pewnie się nie znam,ale nie widzę w powyższej pracy nic,o co prosił Dodge321.Spodziewałem się fajererków
słuchaj to co oni robią to kompromitacja, ja wstydziłbym się takiego logo.
a tu pracka,na którą poświęciłbym
góra 13 minut,wliczając w to wypicie 3 piwek, a na którą Disaster [katastrofa po ang.(świetny nick w tym przypadku)]potrzebował tygodnia.
No,ale jak wyżej napisałem,pewnie się nie znam.
PS.Gdyby 'Czarne Pantery' potrzebowały grafika,powinny walić jak w dym do kol.D (K)
ender
~user
 
Posty: 223
Dołączenie: 04 Lut 2007, 02:15
Miejscowość: 44 wyspy
Pochwały: 73



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez TELEPATYCZNY 06 Sie 2008, 08:44

DISASTER napisał(a):Wszelkie komentarze pożądane

DISASTER napisał(a):przygotowania potrwają co najmniej kilka dni, ale jeśli grafika ma być dopracowana i dojrzała nie ma innego wyjścia.


Przekolorowanie "White Power" i dodanie napisu zajmuje kilka dni przygotowań ?

DISASTER napisał(a):to kompromitacja, ja wstydziłbym się takiego logo


Więc nie oceniaj surowo innych ;)
Jeśli chodzi o wykonanie samej pracy. To jest czysto i schludnie

DISASTER napisał(a):nie wiem dlaczego tak kiepsko tu wyszło


Wystarczy wrzucić w PNG.
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Należy stwierdzić, że Bóg musi być swym nowym tworem również rozczarowany - poprawki w stosunku do małpy są wręcz niezauważalne." MARK TWAIN
Awatar użytkownika
TELEPATYCZNY
~user
 
Posty: 1769
Dołączenie: 30 Sty 2006, 22:22
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 244



Re: logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 06 Sie 2008, 09:30

White power? Nie wiem co to jest dajcie mi linka, robiłem to od podstaw. Praca nie zajęła tygodnia, nie przesadzaj. Nic nie przekolorowałem

Dodano Dzisiaj, 09:36:
ender! nie bądź śmieszny! skoro mówisz, że 13 minut to znaczy, że nic dobrego jeszcze nie zrobiłeś. Logo jest w pełni profesjonalne, a motyw to moja wizja, bez sensu rysować traktor. Każda linia w tej grafice jest przemyślana, nie rozumiesz tego. Fajerwerki? Logo MUSI być proste. To kompletni amatorzy bezmyślnie dodają zbędne efekty z photoshopa. Ty jesteś jednym z nich. Grafikę uznaję za dopracowaną, choć z napisem można by jeszcze coś zrobić
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez Reveler 06 Sie 2008, 09:37

DISASTER napisał(a):nie wiem dlaczego tak kiepsko tu wyszło

A ja wiem.. up.programosy pogarsza drastycznie wysłaną grafikę (kto nie wierzy niech upnie na ImageShack i porówna) - z fotosikiem to samo więc trzeba znaleźć dobrą uparkę :lol:

Co do tematu to nie będę nic wrzucał gdyż nie znam się na subkulturze punkowej (prócz paru raczej oczywistych aspektów) no i niezbyt mi się chce (ahh te wakacje)..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 06 Sie 2008, 09:38

KATASTROFA? PEŁNY SUKCES!

Dodano Dzisiaj, 09:47:
Przejrzałem wszystkie prace mistrza endera i... moje ego na tym nie ucierpiało. Ne zrobiłeś nic dobrego, ani jakościowo zbliżonego do mojej pracy, nie masz o tym pojęcia.
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez kajtekjr 06 Sie 2008, 13:33

Nie musicie się drodzy userzy sprzeczać kto robi lepiej/ładniej, kto się zna a kto nie bo, to autor tematu zdecyduje która praca podoba mu się najbardziej i kto wygra ;) A wiec proszę o wypowiedzi w temacie ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez RufuS* 06 Sie 2008, 21:48

DISASTER, logo jest ładne, schludne i przejrzyste. Ale nie sądzisz że motyw z tą pięścią jest dosyć oklepany? :roll: Widziałem już wiele podobnych prac do tej...
AMD Phenom II X4 955 3,2 + SilentiumPC Fortis HE1225|| MSI 870A-G54 || Kingston HyperX 8GB DDR3-1333 CL9 || MSI GTX460 1024MB Cyclone OC || WD Blue 1TB || Seasonic M12II-520W || SilentiumPC Gladius 800 || NEC E222W + Philips 235PQ || Razer DeathAdder + QcK || Microsoft Digital Media Keyboard 3000 || Windows 7 Professional 64bit MSDNAA
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Logo zespołu punk rockowego

Postprzez mroofek 07 Sie 2008, 00:24

DISASTER co do pracy ... napisze to co sądze bo mściwy nie jestem :wink: ... ładna, czysta (czcionka do kitu) i prosta czyli taka jakie logo (chyba) być powinno, ale...
DISASTER napisał(a):Logo jest w pełni profesjonalne, a motyw to moja wizja,

nie próbuj z nas robbić idiotów bo nimi nie jesteśmy
RufusFCB napisał(a):Widziałem już wiele podobnych prac do tej...

Image


i to chyba wszystko wyjaśnia.motyw zaciśniętej pięsci jest tak oklepany że już bardziej być nie może.
DISASTER napisał(a):White power? Nie wiem co to jest dajcie mi linka

http://www.ns88.com/shop/images/wpfist01.jpg white power to symbol KuKlux Klan'u (czyli organizacji rasistowskich, ścigających czarnoskórych) oraz ugrupowań nazistowskich

praca mi sie naprawde podoba, ale teraz widzisz jak to jest, jak się ktoś czepia, choć nie powinien bo tego wymaga kultura...

kajtekjr napisał(a):Nie musicie się drodzy userzy sprzeczać kto robi lepiej/ładniej, kto się zna a kto nie bo


jak ktoś jest taki pewny siebie to trzeba go sprowadzić na ziemie :wink:
Ostatnio edytowany przez mroofek, 08 Sie 2008, 21:09, edytowano w sumie 1 raz
... jak szczeniaki rozrabiają, to przyjeżdzają psy, sukami i często na kogutach gonią im kota...
Awatar użytkownika
mroofek
~user
 
Posty: 581
Dołączenie: 10 Lip 2005, 12:45
Pochwały: 38



Re: logo zespołu punk rockowego

Postprzez ender 07 Sie 2008, 00:39

DISASTER napisał(a):KATASTROFA? PEŁNY SUKCES!

Dodano Dzisiaj, 09:47:
Przejrzałem wszystkie prace mistrza endera i... moje ego na tym nie ucierpiało. Ne zrobiłeś nic dobrego, ani jakościowo zbliżonego do mojej pracy, nie masz o tym pojęcia.

:)) Drogi profesjonalisto.do tej pory nie uważalem się za mistrza,no ale taka pochwała to miód na me serce.Zgodzę się z jednym
,w 13 minut zrobić się tego nie da.
Pozdrawiam Twoje wybujałe EGO.
NiedorastającyCiDoPięt
ender :lol: :lol: :lol: :lol:
ender
~user
 
Posty: 223
Dołączenie: 04 Lut 2007, 02:15
Miejscowość: 44 wyspy
Pochwały: 73



Re: logo zespołu punk rockowego

Postprzez DISASTER 07 Sie 2008, 09:54

świetne jest to fioletowe, szkoda, że na coś takiego nie wpadłem. Tak naprawdę to mogłem więcej czasu na nie poświęcić - nie robiłem tego tydzień, a kilka godzin

Dodano Dzisiaj, 09:56:
Przyznaję, że kompozycja jest uboga, ale uznałem, że jak na logo wystarczy, bo nie chciałem tego dłużej przeciągać
DISASTER
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 31 Lip 2008, 23:35



Następna

Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości