• Ogłoszenie:

liga's gallery

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Liga's Gallery

Postprzez .Liga 21 Mar 2008, 19:56

reklama
Dopiero zacząłem zabawę w PS i oto moje pierwsze sigi:

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

6.

Image

7.

Image

A tu Gimp, mimo, że prace są bardzo kiepskie zaprezentuje je, po dniu miałem dość tego programu ;]

1.

Image

2.

Image
Nie ważne, że mnie nie lubisz ważne, że czujesz do mnie Respekt!
Awatar użytkownika
.Liga
~user
 
Posty: 16
Dołączenie: 27 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Kraśnik
Pochwały: 2



Postprzez eMaNeTeWu 22 Mar 2008, 16:25

Pracka 6 na 100% identyczna jak w tutorialu nawet logo takie same tylko literka inna zamiast H zrobiles L :P. 1 pracka tez z tutoriala, przynajmniej tak mi sie wydaje ze gdzies to widzialem. Nie wrzucajcie pracek robionych idealnie kreska w kreske z tutoriala, tylko dawajcie robione podobnym sposobem ale na innych renderkach, stockach czy na czym tam robicie bo niewiele w tym waszej pracy - zerzniecie z tutorialka. Jak juz masz photoshopa to daruj sobie gimpa, szkoda czasu lepiej poznaj dokladnie ps'a. 2 i 7 troche chaotyczne, nie wiem gdzie sie konczy postac z lewej strony. W abstrakcji 3 nie pasuje mi troche napis, ogolnie robisz za duze napisy i daj im mniejsze opacity. Ogólnie praca 5 najlepsza, ładnie dobrane kolorki miejscami moze przesycona ale moze byc. Tylko nie wiem czy sam robiles czy tutorial... Ogolnie fajne pracki, rob dalej i ucz sie nowych efektow! ;]
"Co nie może zabić to wzmocni..."
Awatar użytkownika
eMaNeTeWu
~user
 
Posty: 370
Dołączenie: 08 Gru 2006, 17:25
Miejscowość: obróc się to zobaczysz
Pochwały: 29



Postprzez qrminator 22 Mar 2008, 17:29

.Liga napisał(a):A tu Gimp, mimo, że prace są bardzo kiepskie zaprezentuje je, po dniu miałem dość tego programu ;]

Oj zdziwiłbyś się co można w gimpie zrobić ^^
Ogólnie rzecz biorąc wszystkie prace sprowadzają się do tego samego stylu sygnatur czyli render + Chaos w tle + napis.. nic szczególnego.. 5 ma fajny balans kolorów..
Awatar użytkownika
qrminator
~user
 
Posty: 945
Dołączenie: 23 Cze 2005, 09:33
Pochwały: 38




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości