• Ogłoszenie:

ms access a jezyk sql

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

ms access a jezyk SQL

Postprzez frank2 07 Lis 2007, 19:15

reklama
Witam! Od razu proszę aby nie krytykować tematu, ponieważ szukałem już w google oraz na forum i nie znalazłem odpowiedzi... Chodzi mi o stworzenie tabeli w języku SQL (5 pól: tekstowe, autonumerowanie, liczbowe,wybór TAK/NIE, obiekt graficzny). Znalazłem, że jest to język zapytań dlatego nie wiem jak sie do tego zabrać. Czy służy do tego jakiś kompilator? Nie chodzi mi o wyszukiwania i podłączanie sie do serwerów, tylko o stworzenie takiej tabeli wraz z podglądem. Czy da się coś takiego zrobić w MS Access? Bo tam znalazłem tylko kod źródłowy kwerend. Z tego co wiem moge tworzyc tabele z pozycji kwerend tylko nie wiem jak zrobic pole autonumerowanie, wyboru tak/nie, i obiekt graficzny jakimi komendami mam sie poslurzyc. Moze ktos to wykona i wklei tu jako wlasnie kod SQL.

Jest to praca do oddania na informatykę dlatego prosiłbym także o składnie jak ma wyglądać zapis w tym języku oraz podstawowe polecenia do tworzenia a nie zapytań.
frank2
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 08 Maj 2004, 13:33



Postprzez @Marcin 07 Lis 2007, 20:19

Zdaje sie, że masz już rozwiązane zadanie ;)
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic867731.html
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości