• Ogłoszenie:

Potrzebny fachowiec od mailingu !

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Potrzebny fachowiec od mailingu !

Postprzez Banke 23 Lis 2011, 18:22

reklama
Cześć
Za niedługo planuję użyć mailingu do promowania swojej strony. Przeglądam różne strony i zastanawiam się jakim programem to zrobić. Natrafiłem na program AdMailer firmy Enterso.
Strona programu : www.admailer.pl
Zakres funkcjonalności programu obejmuje:
- Bazę adresów @
- Zarządzanie bazami adresów email
- Przygotowanie treści korespondencji
- Wysyłanie wiadomości e-mail według ustalonego szablonu
Czy taki program spokojnie mi wystarczy? Planuję wysłać mailing do kilkuset tysięcy maili.
W załączniku będzie tekst i obrazek. Prosiłbym o wypowiedź osób , które już kiedyś robiły mailing albo wiedzą jak się za to zabrać !

Dziękuje Marcin
Banke
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Lis 2011, 18:20



Potrzebny fachowiec od mailingu !

Postprzez Neo 23 Lis 2011, 23:16

Hmm ciężko stwierdzić, ale jeśli mógłbym polecić Aplikację do masowego wysyłania maili to poleciłbym program który się nazywa AnoMail adres strony to : http://www.anomail.pl/. Miałem przyjemność z nim trochę popracować i muszę powiedzieć, że dla mnie program jest w miarę dobry i przywoity. Więc z czystym sumieniem mogę polecić ową aplikację.


P.S
I chyba w złym dziale założyłeś temat.
Ale to w ostateczności mod zadecyduje. :)


Pozdrawiam.
Pozdrawiam/Best Regards Jarek.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”
Awatar użytkownika
Neo
~user
 
Posty: 85
Dołączenie: 23 Sty 2005, 16:42
Miejscowość: Olsztyn
Pochwały: 9



Potrzebny fachowiec od mailingu !

Postprzez eSpEY 26 Lis 2011, 15:34

Ja bym ci polecił wykonanie prostego programiku w pacalu/c++, albo jego zlecenie i uruchomienie go na swojej jakiejś maszynie... Szybkie to to nie będzie, ale masz pewność, że wszystko zostanie wysłane, bo przy takich ilościach VPS, czy hosting www mogą nie starczyć.
Banke napisał(a):Strona programu : www.admailer.pl

Co do tego, z tego co czytam to musisz mieć własny host - patrz wyżej... przy takiej ilości emaili musiałbyś dużo zainwestować w hosting, bądź VPS. A jeżeli już chcesz przez te www robić to lepiej napisz posta, bo taki programik nie jest wart 169zł... U mnie miałbyś takie cudo za czteropak, albo wytrawne wino.

Pozdrawiam.
W domu:AMD Athlon X4 640 | Asus m4a78lt | DDR3 4096MB 666Mhz | NVDIA GeForce GTS 450 | ATX 500W
W pracy:Intel Core i5-3470 | 2 x DDR4 4096MB 2133Mhz | Qyadro K600 1024MB | ATX 750W
Awatar użytkownika
eSpEY
 
Posty: 1340
Dołączenie: 04 Lut 2007, 12:24
Miejscowość: Olsztyn
Pochwały: 111




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości