• Ogłoszenie:

Jaki program do nagrywania?

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Jaki program do nagrywania?

Postprzez watahalowcow 10 Cze 2011, 17:42

reklama
Witam.
Potrzebuję jakiś dobry program do kręcenia filmów z tego co dzieje się na komputerze. Co polecacie?

P.S
Mam do was jeszcze jedno pytanie, a mianowicie, czy jest jakiś program lub coś, żeby wyciąć tylko fragment filmu (chodzi mi o to żeby na filmiku widać było np. tylko twarz)?

Pozdrawiam
watahalowcow
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Cze 2011, 17:40



Jaki program do nagrywania?

Postprzez deco20 02 Lip 2011, 21:26

HyperCam podoła temu zadaniu.

Natomiast co do drugiego pytania, to masz na myśli wyciąć fragment klatki, czy wyciąć fragment filmu?
Jeśli chodzi o fragment klatki, to przy pomocy HyperCam możesz chwycić tę klatkę (w opcjach pewnie jest wymieniony skrót klawiszowy) bądź przy pomocy jakiegoś odtwarzacza np. BestPlayera (po wciśnięciu G mamy możliwość eksportu danej klatki).
Jeśli chodzi o fragment filmu, to można skorzystać z VirtualDuba. Nie chce mi sie pisać co i jak, także daję link do instrukcji: http://www.frazpc.pl/b/124303. Ważne, żeby zaznaczyć w opcjach Video opcję Direct Stream Copy, w innym przypadku powstanie potężny, nieskompresowany plik.
deco20
~user
 
Posty: 48
Dołączenie: 07 Mar 2011, 16:48
Pochwały: 2




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości