• Ogłoszenie:

Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Postprzez florion 14 Lut 2010, 14:26

reklama
Siema.
Mam film w formacie .avi 25FPS 24 bity DivX dzwiek: 128kb/s Lame MP3. No i dzwiek jest w nim ok. Ale ze film ma ponad 3GB a moje DVD tylu nie czyta postanowiłem przerobić go na DVD-Video. Wszystko ładnie pięknie z tym że dźwięk leci pare sekund za szybko. Naprawde nie wiem w czym problem. I jak to wogule skorygować może ktoś wie? Chodzi oczywiscie o modyfikacje plików .VOB. Bardzo prosze pomóżcie mi i z góry dziękuje za pomoc!

Dodano 16.02.2010 15:50:35:
hehe śmiechu warte i Wy o sobie mówicie "informatycy" i "specjaliści"??? buehehe a takiego gówienka rozwiązać nie umiecie śmieszne poprostu śmieszne! i ŻAŁOSNE!
florion
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 21 Lip 2008, 11:56
Miejscowość: sam zrobiłem



Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Postprzez Lisu3S 17 Lut 2010, 09:50

Ja myślę że to wina twojego Konwertera. Lub coś podczas konwertowania poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz prze konwertować ten film jakimś innym programem. Ja np. używam Total Video Converter i nie narzekam. :ok:

P.S
I nie denerwuj się tak że Ci nikt nie odpowiada. Przecież tu nie widnieje tylko twój post.Jest setki innych tematów. Bądź cierpliwy !
Awatar użytkownika
Lisu3S
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 16 Lut 2010, 17:31



Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Postprzez florion 18 Lut 2010, 17:42

no i tak właśnie zrobiłem, konwertowałem kilka razy, a to raz na PAL a to NTSC a to taki lame mp3 a to AC3 a to taka rozdziałka a to taka, a to takim programem a to takim, nie musze chyba mówić ile czasu mi to zajęło- masakrycznie duuużo!!!
i zawsze ten sam problem, szybciej słysze co ktoś mówi zanim on jeszcze ustami ruszy

Dodano 18.02.2010 20:20:37:
W razie jakichkolwiek wątpliwości zamieszczam screen. Na wszelki wypadek.

Image
florion
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 21 Lip 2008, 11:56
Miejscowość: sam zrobiłem



Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Postprzez Lisu3S 19 Lut 2010, 09:49

Może nie ustawiaj sam Audio setting . Daj na oryginalne jak jest taka możliwość.
Ja osobiście nie znam tego programu więc nie wiem tak dokładnie co i jak :D mogę się tylko domyślać :P
Awatar użytkownika
Lisu3S
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 16 Lut 2010, 17:31



Problem z dvd-video. dźwięk za szybko.

Postprzez florion 19 Lut 2010, 16:13

Oczywiście z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc, że wogule ktoś chciał opdowiedzieć w temacie i wogule naprawde wdzięczny jestem. I właśnie tam w AUdio Setting nie ma możliwości ustawienia Oryginalnego dźwięku, tylko jest możliwość
zmiany Bitrate oraz zmiany typu na MPEG-Layer 2 lub Dolby AC3. Żadnych innych możliwości nie ma. Dodam jeszcze (i tutaj to chyba najważniejsze info jakie do tej pory dałem), że gdy tak samo konwertowałem film 700MB to nie było żadnych problemów, dźwięk idealnie pokrywał się z filmem i wogule. Więc może jest coś w tym że on 3GB zajmuje? Może to tutaj tkwi problem? Nie wiem naprawde nie wiem i czekam na dalszą pomoc.
florion
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 21 Lip 2008, 11:56
Miejscowość: sam zrobiłem




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości