• Ogłoszenie:

jak nagrac film z kompa na plyte dvd

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Postprzez elted 24 Paź 2006, 20:52

reklama
ok.mam winavi 7.1.i nero 6.6.1.4 co mam robic,aby film z formatu avi wgrac na plyte dvd i nastepnie moc ogladac w telewizorze poprzez odtwarzacz dvd?

[ Dodano: Dzisiaj o 22:17 ]
Jesli robie konwersje filmu z formatu avi,aby wyszlo AUDIO_TS i VIDEO_TS to co musze wybrac w programie winavi 7.1? Na co mam tam kliknac?

[ Dodano: Dzisiaj o 0:30 ]
Juz nie tlumaczcie mi.Ustalilem juz jak to wszystko dziala.Dzieki za wskazowki.Pozdrawiam
elted
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 22 Paź 2006, 00:01



Postprzez Dzolero 25 Paź 2006, 18:01

w win avi juz nic nie robisz . jak program skonczy konwertowac to tak jak napisales otrzymujesz 2 foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS.
otwierasz program nero birning / przelaczasz na DVD / wybierasz zakladke DVD-VIDEO / robisz NOWY / otwierasz czerwony katalog VIDEO_TS i do niego kopiujesz wszystkie pliki z otrzymanego po konwersacji za pomoca programu WINAVI folderu VIDEO_TS i robisz zapis i to wszystko

zrerszta na 1szej stronie juz ci podalem link do filmiku pokazujacego jak to sie robi
pobierz film

ps zmien wersje WINAVI z 7.1 na 6.2, 6.3 albo 7.6 bo wersje 7.0, 7.1 i 7.5 sa niedopracowane
Awatar użytkownika
Dzolero
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 14 Paź 2006, 09:25
Miejscowość: Krotoszyn
Pochwały: 2



Postprzez elted 26 Paź 2006, 02:10

Dzieki za pomoc.Pozdrawiam!
elted
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 22 Paź 2006, 00:01



Postprzez gryman 13 Lis 2006, 19:31

Mam pytanie odnośnie tworzenia Kompilacji DVD-Video w nero 7
Chciałem nagrać sobie film z HDD (dvd) wrzuciłem foldery Video i audio ts do Nero a on mi mówi, że pliki dvd/video nie będą dostępne dla stacjonarnych odtwarzaczy dvd, więc aby nie zmarnować sobie płytki na darmo, szukam w nero owe tworzenie kompilacji DVD/VIDEO i kupa, nie ma, jest tworzenie, płyty dvd z plików filmowych Np. avi przez nero, na DVD i dopiero nagranie na plytke, ale jak zaczął mi konvertować, to pisze, czas zakończenia konversji okolo 7 godzin.
Więc plik avi skonvertowalem winavi konwertem i mam dvd tylko, jak to teraz nagrać Nerem?
Plizz o pomoc.
Pozdro4ALL :)
Awatar użytkownika
gryman
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 02 Lip 2004, 22:49
Miejscowość: Opole



Postprzez lucas1979 13 Lis 2006, 23:57

Jeśli film skonwertowałeś WinAvi Video Converter to masz folder DVD_0 ( a w nim AUDIO_TS i VIDEO_TS ) cały ten folder przeciągam do okna które wyświetla się po kliknięciu na " utwórz dysk DVD z danymi" ( tak mam w nero 6) i przy opcjach wybieram jak najmniejszą prędkość nagrywania oraz nie mam zaznaczone żeby tworzył dysk wielosesyjny i to wszystko, przerobiłem i nagrałem tak już 107 filmów DVD i wszystkie odbierają na stacjonarnym DVD PHILIPSA więc prosze spróbować i dać znać czy się udało
AMD Phenom X4 955 BE@3,6Ghz;Gigabyte GA-MA770T-UD3P; 4x1GB Kingston DDR3 1333 Mhz; Gainward GTX260 896MB 448bit PCI-E DDR3 Golden Sample 55nm
lucas1979
~user
 
Posty: 298
Dołączenie: 15 Lip 2005, 16:38
Miejscowość: GŁOGÓW
Pochwały: 1



Poprzednia

Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości