• Ogłoszenie:

austriackiej/niem. strony do pobierania filmów z youtube

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

austriackiej/niem. strony do pobierania filmów z Youtube

Postprzez SevenMaster 22 Cze 2008, 15:09

Witam.
Przepraszam, że temat umieściłem w tym dziale, ale stosowniejszego nie umiem znaleźć.
Otóż kiedyś pobierałem filmy w mp4 lub flv za pomocą jakieś niemieckie, autriackiej (dokładnie nie wiem jaka to była strona, ale w języku niemieckim na pewno) strony. Niestety miałem formata i straciłem zakładki. Szukałem jej adresu w google, lecz bezskutecznie.
Może ktoś zna adres do niej?
z góry dziękuję, pozdrawiam.
SevenMaster
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 03 Lis 2007, 14:41



Postprzez Magik 22 Cze 2008, 15:43

SevenMaster napisał(a):Witam.
Przepraszam, że temat umieściłem w tym dziale, ale stosowniejszego nie umiem znaleźć.
Otóż kiedyś pobierałem filmy w mp4 lub flv za pomocą jakieś niemieckie, autriackiej (dokładnie nie wiem jaka to była strona, ale w języku niemieckim na pewno) strony. Niestety miałem formata i straciłem zakładki. Szukałem jej adresu w google, lecz bezskutecznie.
Może ktoś zna adres do niej?
z góry dziękuję, pozdrawiam.


ale koniecznie musi byc niemieckojezyczna?? ta sobie doskonale daje rade

http://keepvid.com
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez TARCZYN 22 Cze 2008, 16:40

http://www.filsh.net/ :?:
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez SevenMaster 22 Cze 2008, 17:34

Chodzi mi o to, iż na tamtej stronie mogłem sobie po wpisaniu linka wybrać w jakim formacie chce ściągnąć. Czy w słabej jakości (flv), czy w dobrej jakości (mp4). Jednak widzę iż keepvid wprowadził tą samą funkcję. Jednak mam kolejny problem, Otóż po nacisnięciu Download wyświetla się pełno znaków, np:

Kod: Zaznacz wszystko
ftypmp42����isomavc1mp42��ŕmoov���lmvhd����Ă˙OĂ˙O��X�­U��������������������������������������������@���������������������������������iods�����O˙˙)˙���trak���\tkhd���Ă˙OĂ˙P��������­U���������������������������������������������@���������������mdia��� mdhd����Ă˙OĂ˙O��ŹD�{D�UÄ�����Bhdlr��������soun������������(C) 2007 Google Inc. v06.24.2007.����3minf���smhd�����������$dinf���dref���������� url ������÷stbl���[stsd����������Kmp4a���������������������ŹD�����'esds�������@�`��ř�Űh���stts���������Ń������4stsc���������������������������x��� �����{Xstsz����������Ń��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��� ��������`��f��<��K��P��D�����U��R��U��X��R��X�����������ť��Ś��������Ž�����x��^��k��Ł�����Ś��h��z��Ł��¤��˛�����ś��ś��ł��Ł�����ľ��¤��������������ł�����������������§��ś��ż��¤�����¤�����Ż�����Ľ��Š��n��~��ý��Ž�����ş��˝�����°�����������������ť��š��ž��Š��������������������Š��°�����q��o��l�����˘�����Ľ��Ľ��ą��°��ˇ��ł��˛��Ľ�����~��}�����Ż��­�����v��§��Ź��Ś����� ��������������Ś��w��l��¤��Ž��������������w��a�����Ł��Ž��Ž����� ��Š��ś��˘��´��˛��˘�����Ľ�����y�����¤��������Š��Ş��¨�����~�����§��}�����t��w�����������w��x��������������l��}��s��������f��Z��P��G��5��$��#�������ř��â��Ď��ž��Ž��������n��f��d��r��i��m��d��O��W��Q��=��d��f��L��L��:��G��G��Y��S��W��_��I��E��^��b��V��]��E��P��Q��H��L��L��p��i��J��F��e��^��b��I��J��k��f��D��A��H��M��H��E��f��g��h��i��m��y��i��>��B��?��:��\��E��@��9��M��F��8��K��^��U��H��C��P��B��<��<��C��O��E��K��b��B��K��B��V��O��L��E��F��A��?��P��P��<��?��:��:��?��C��>��>��3��.��7��>��U��X��A��3��:��>��<��7��F��9��9��;��C��D��5��7��O��Z��O��>��3��T��i��Z��W��d��T��E��N��q��q�����o��b��U��L��T



Wiecie co zrobić?
Proszę o pomoc.
pozdrawiam.

[ Dodano: Dzisiaj o 16:35 ]
Aha, już rozumiem ^^' Nie przeczytałem po angielsku na tej stronie :P
SevenMaster
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 03 Lis 2007, 14:41




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości