• Ogłoszenie:

nero nagrywanie 800mb

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

nero nagrywanie 800MB

Postprzez goch@ 26 Kwi 2007, 20:35

hej:) czy może mi ktos powiedzieć gdzie to trzeba w ustaweniach poprzeastawiać, żeby też mi płyty 800-tki nagrywał, mam program nero 6303pl i nie umiem tego zrobić, prosze doświadczonych inforkmatyków o pomoc, z góry dziękuję
:arrow: goch@
goch@
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 26 Kwi 2007, 19:13



Postprzez Robertj 26 Kwi 2007, 20:59

- Nero Burning ROM - włączenie overburningu w Nero:

należy zamknąć Kreatora
Files --> Preferences --> Expert Features (Plik - Preferencje - Ustawienia zaawansowane)
zaznacz haczykiem "Enable overburn disc at once burning (Zezwalaj na overburning...)"
Przy Maximum CD lenght (maks. dł. płyty) wpisz 90 lub więcej min. (w najnowszej wersji max. czas to 120 min.)
w zakładce Write (Zapis) koniecznie zaznacz opcję DAO (Disc At Once)

źródło:
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/overburning.php3


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez goch@ 26 Kwi 2007, 21:43

baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) już nagrywam, a powiedz czy będe to musiała za każdym razem zaznaczać to, czy tylko raz wystarczy??
a i pytanie nr 2: bo jak narazie nikt tego nie wie.... czemu tak mi sie w moim kompie dzieje, a mianowicie:
leci muzyka na winampie i np chcę odplić worda to muza przrywa, trzeszczy, dopero po chwili gra normalnie, tak samo jest gdy włączę jakąkolwiek ikonkę czy z pulpitu, czy nawet jak zrobie strat --> programy--> i wejdę w jakiś program, jaka może być tego przyczyna? parametry kompa to tak pamięci 80 ma, procek 2,4 celeron
jeszcze raz dzięki za nero, ile ja się tego nie naszukałam...
goch@
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 26 Kwi 2007, 19:13



Postprzez Mike 26 Kwi 2007, 22:01

ppm na mój komputer => właściwości => sprzęt => manadzer urządzeń => kontrolery IDE ATA => podstawowy kanał IDE => właściwości => ustawienia zaawansowane => i sprawdz tam, czy masz włączony tryb DAM, czy PIO, jeżeli PIO, to odinstaluj ten kanał i zrestartuj kompa

Tak samo zrób dla pomocniczego kanału ide jeżeli jest tam tryb PIO :idea:
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Postprzez MaTi 26 Kwi 2007, 22:06

goch@ Inny problem opisz w osobnym temacie ...zamykam temat
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości