• Ogłoszenie:

[pomoc] NIS 2005

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

[pomoc] NIS 2005

Postprzez dk 22 Sty 2005, 21:18

potrzebuję pomocy związanej z programem jak w temacie podczas uruchomienia Live Update wszystko działa ok do momentu gdy przychodzi do zainstalowania składnika "Symantec Redirector" nagle wyskakuje info o błędzie , wszystkie aktualizacje są instalowane tylko z tym mam klopot.czy może ktoś z Was miał tego typu kłopoty? czy ktoś jest w stanie udzielic mi podpowiedzi i pomocy?
:roll:
pozdrawiam
dk
dk
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 10 Gru 2004, 15:47
Miejscowość: Gorzów Wlkp
Pochwały: 1



Postprzez Magik 22 Sty 2005, 21:50

czy ktoś jest w stanie udzielic mi podpowiedzi i pomocy?


Bynajmniej...odpowiedzi najlepiej szukac u zrodla.......Error: LU1812 or LU1806 (or both) when downloading the Symantec Redirector update



To uninstall the Symantec Redirector

1. Exit all programs.
2. Do one of the following:
* In Windows 98/2000, on the Windows taskbar, click Start > Settings > Control Panel, and then double-click Add/Remove Programs.
* In Windows Me, on the Windows taskbar, click Start > Settings > Control Panel, and then double-click Add/Remove Programs.
If you do not see the Add/Remove Programs icon, first click ...view all Control Panel options.)
* In Windows XP, on the Windows taskbar, click Start > Control Panel, and then double-click Add/Remove Programs.
If you do not see the Add/Remove Programs icon, then in the left pane, click Switch to Classic View.
3. Do the following depending on whether Symantec Network Driver Update appears in the Add/Remove programs list:
* If Symantec Network Driver Update appears in the list, then go on to step 4.
* If Symantec Network Driver Update does not appear in the list, then there may be a problem with the Microsoft Installer. To fix this, skip to the section "If Symantec Network Driver Update is not displayed in Add/Remove Programs."
4. Click Symantec Network Driver Update.
You may need to use the scroll bar to view the entire list.
5. Depending on your version of Windows, click Add/Remove, Change/Remove, or Remove, and follow the prompts.
6. Restart the computer.

Go on to the section "To run LiveUpdate."

Solution 2: Uninstall all Norton and Symantec products, reinstall the Microsoft Windows Installer and reinstall all products

P.S
dobrze by bylo gdybys podal kod bledu
PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez fluid 22 Sty 2005, 21:53

ja podczAS AKTUALIZACJI NSW 2005 mam podobny problem podczas aktualizacji skladnika
Image

wyskakuje mi blad
Image

wiec sadze ze jest to wina SP2 i w twoim przypadku moze byc podobnie (chyba ze nie masz SP2 to nie mam pojecia dlaczego tak sie moze dziac)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Magik 22 Sty 2005, 21:57

wiec sadze ze jest to wina SP2


W zadnym przypadku nie moze to byc wina SP2......NIS 2005 jak i zreszta pozostale produkty Symanteca po aktualizacji WMI sa w 110% kompatybilne z SP2
P.S
bledy liveupdate, we wczesniejszych wersjach wynikaly z niedopracowania tegoz skladnika i wystarczyla sciagnac nowsza wersje 2.0 i bylo po problemie...Trzeba poczekac az DK poda konkretny kod bledu i bedzie po problemie
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez dk 22 Sty 2005, 22:19

występuje błąd 1806
i niestety nie mam na liście Dodaj /usuń Symantec Network Driver tylko Live Update i NIS
dk
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 10 Gru 2004, 15:47
Miejscowość: Gorzów Wlkp
Pochwały: 1



Postprzez Magik 22 Sty 2005, 22:23

i niestety nie mam na liście Dodaj /usuń Symantec Network Driver tylko Live Update i NIS


a czytaj uwaznie.ehhhhhh
Kod: Zaznacz wszystko
If Symantec Network Driver Update does not appear in the list, then there may be a problem with the Microsoft Installer. To fix this, skip to the section "If Symantec Network Driver Update is not displayed in Add/Remove Programs."
4. Click Symantec Network Driver Update.
You may need to use the scroll bar to view the entire list.
5. Depending on your version of Windows, click Add/Remove, Change/Remove, or Remove, and follow the prompts.
6. Restart the computer.


Jesli to jest blad 1806 to co napisalem wyzej w pierwszym poscie dotyczy niego
PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez soyer 22 Sty 2005, 23:30

Słuchaj a może byś pomyślał o zmianie np na taki zeatawik: Kaspersky Personal Pro + np. Zone Alarm? Z doświadczenia wiem jak też słyszałem wiele podobnych opini że w produktach Symanteca to częste błędy. Przetestuj jeśli chcesz
KAV
ftp://ftp.kaspersky.pl/pub/trial/kavpersonalpro50_trial.zip
Zone Alarm
http://download.zonelabs.com/bin/free/1023_zl/zlsSetup_55_062_004.exe

PS Sory za poprzednią wersje :roll: :wink:
Ostatnio edytowany przez soyer 24 Sty 2005, 00:20, edytowano w sumie 2 razy
We are Venom!
Soyer life is gone. Only Venom remains!
Awatar użytkownika
soyer
~user
 
Posty: 208
Dołączenie: 22 Lut 2004, 14:26
Miejscowość: LUBLIN
Pochwały: 5



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Sty 2005, 23:37

Ludzie czy wy mnie wogle słuchacie! Tyle razy mowiłem że Symantec to syf jakiego mało! Co żeście sie uparli na ten badziew Jest dużo alternatywnych progsów (linki są na forum), skorzystajcie z nich a więcej do Symanteca nie wrócicie
Słuchaj.. jeśli masz pisać w tym stylu to lepiej nie pisz, ponieważ:
1. nie zawiązane to jestz tematem
2. Nie będziesz zjechany przez innych
3. Moderatorzy będą mieli mniej pracy

Skoro istnieje temat NIS 2005 i problem, to raczej niech się wypowiadają Ci, którzy użytkuja ten pakiet. A czy jest on dobry, czy zły, to już jest ocena subiektywna każdego z nas. Skoro go nie uzywasz, to nie wypowiadaj się nie wnosząc nic sensownego. Ja tego pakietu nie używam, ale tylko dlatego się wypowiem, że rozwiązanie problemu podał
D!eselek 1.9T Kwestia tylko tego, że nie każdy posługuje się językiem angielskim.

PS. A jaki pakiet Ty proponujesz?
Ostatnio edytowany przez MUTOPOMPKA, 22 Sty 2005, 23:38, edytowano w sumie 1 raz
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez fluid 22 Sty 2005, 23:38

soyer napisał(a):Ludzie czy wy mnie wogle słuchacie!


prorokiem nie jestes wiec nie mamy obowiazku cie sluchac

jak ci sie nie podobaja produkty symanteca to ich nie uzywaj
a nie wszystkim wkolo wmawiasz jakie to sa do dupy programy
ja akurat nie zawiodlem sie na nortonie a probowalem wielu antywirow i wlasnie norton najbardziej mi przypasil
kazdy ma prawo do wlasnego zdania i nie narzucaj
na sile wszystkim swojej woli

na drugi raz zastanow sie zanim cos napiszesz

EDIT
to juz drugi raz mnie dzisiaj Tomek wyprzedziles :D :D :D
Ma zemsta bedzie straszliwa :D :D :D :D :D
Ostatnio edytowany przez fluid, 22 Sty 2005, 23:39, edytowano w sumie 1 raz
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Tom@szek 22 Sty 2005, 23:39

soyer napisał(a):Ludzie czy wy mnie wogle słuchacie! Tyle razy mowiłem że Symantec to syf jakiego mało! Co żeście sie uparli na ten badziew :evil: Jest dużo alternatywnych progsów (linki są na forum), skorzystajcie z nich a więcej do Symanteca nie wrócicie :!:


Tutaj bym polemizował, ale to nie miejsce na prywatne dyskusje. Jeśli masz chęć pogadać na temat sprawności tego progsa-może na PW :?:
Twoja odpowiedź nie dotyczy tematu :idea:
Przy pisaniu na forum należy pamiętać
Przy pisaniu na forum należy pamiętać o tym, że:
1. Wiekszość działów na forum posiada swój osobny regulamin, w którym opisane jest jak powinny wyglądać wysyłane w nim wiadomości. Zanim coś napiszesz powinieneś zapoznać się z takim regulaminem.
2. Udzielając się w rozpoczętej dyskusji, należy trzymać się z góry narzuconego tematu.
Tom@szek
 



Postprzez soyer 23 Sty 2005, 13:41

OK sory. Może i macie racje. Troche wpieniony byłem wczoraj to może i dlatego. Tak wogle to chodziło mi o to że bardzo często przy linkach do progsów podawanych głównie przez D!eselek 1.9T ( nie tylko do produktów Symanteca) są podawane linki do tzw. alternatywnych programów tylko że prawie nikt z nich nie korzysta! Celem mojego postu było zwrócenie na ten fakt uwagi i tyle

PS 1 Mój post tylko pozornie był nie na temat ( tak a pro po wypowiedzi Mutopompki i Fluid'a) Moje rozwiazanie polegało po prostu na wymianie oprogramowania :)
PS 2 Swoje uwagi zamieściłem w oparciu o własne jak i innych doświadczenia
PS 3 Czy forum przypadkiem nie służy wymianie doświadczeń ?
PS 4 Fluid ja sie odzywam jak mam cos do powiedzenia i prosze sie nie sugerować liczbą moich postów czy też pochwał bo to nie jest celem samym w sobie i nie udawajcie moderatorów skoro nimi nie jesteście! ( sory tu sie troche wkurzyłem)
PS 5 Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem :roll:
We are Venom!
Soyer life is gone. Only Venom remains!
Awatar użytkownika
soyer
~user
 
Posty: 208
Dołączenie: 22 Lut 2004, 14:26
Miejscowość: LUBLIN
Pochwały: 5



Postprzez Magik 23 Sty 2005, 13:49

Tak wogle to chodziło mi o to że bardzo często przy linkach do progsów podawanych głównie przez D!eselek 1.9T ( nie tylko do produktów Symanteca) są podawane linki do tzw. alternatywnych programów tylko że prawie nikt z nich nie korzysta


Tutaj sie zgodze gdyz w wiekszosci przypadkow ludzie chca linki do tych programow w zwiazku z magiczna nazwa "Norton"......Nie kieruja sie doswiadczeniem, bo uzywali wczesniej wersje 2003, potem 2k4 i ich nie zawiodla, tylko jak to fajnie przed kumplami powiedziec A JA UZYWAM NORTONA 2005...Cynka co nie??? A druga strona medalu jets taka iz Symantec tak kreci tym biznesem, ze nawet gdyby Norton nie wykrywal nic, to i tak by go ludzie kupowali bo "Norton"....Rozumiecie??

A propo Twojej wypowiedzi.....Mozesz sobie objezdzac kazdy soft, tylko nie w tak isposob.....Pokus sie o bardziej konstruktywne wypowiedzi, dolaczajac fakty, zdarzenia itp..... :D

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez sokol977 23 Sty 2005, 15:26

Ja używam Kerio + KAV i wszystko jasne. Norton 2005 nieprzypadł mi do gustu .Miałem przez miesiąc dla odmiany NOD 32 i dziś zainstalowałem kasperski 5.0.227. Po nod 32 znalazł 5 virów ale takie jest życie z antyvirami .............
2500+ Athlon, 512 RAM 333, 120 GB Barracuda, Chipset: NVIDIA GEFORCE 4 MX 440; Magistrala: AGP 8x; Pamięć [MB]: 64 (64bit); Wyjście: TV, płyt. główna Abita NF7 + NEC LCD1701
Awatar użytkownika
sokol977
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 22 Lut 2004, 17:51
Miejscowość: Białystok
Pochwały: 2



Postprzez MAck 23 Sty 2005, 15:43

Może wrócę do meritum :P
Miałem identyczny problem i jest tylko jedno rozwiązanie: wywalić całe oprogramowanie symanteca i zainstalować jeszcze raz. Nie ma innej opcji :( Mi w każdym razie pomogło.
Identyczne rozwiązanie zaleca sam symantec:
http://service1.symantec.com/SUPPORT/sharedtech.nsf/7e7f15291a25d938882567e50048a048/aeede83fd244db6188256ed10050ce58?OpenDocument&src=bar_sch_nam
Awatar użytkownika
MAck
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 02 Lut 2004, 17:26
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez dk 23 Sty 2005, 21:24

z angielskim może nie dokońca ideal perfekt lecz czasami człowiek odpisując pomija swoje myśli i robi skróty. tak więc zrobilem jak w instrukcji i nic nie dało dzisiaj będę próbował tak jak sugeruje MAck o wynikach poinformuję ( w końcu ja sprowokowałem tą dyskusję) używam tego programu bo tak chcę na ten moment i tak jak pisali moderatorzy proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu wynikającego z użytkowania tego oprogramowania a nie info dot. wyższości innych programów
pozdrawiam
dk
i dziekuję za dotychczasowe podpowiedzi
dk
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 10 Gru 2004, 15:47
Miejscowość: Gorzów Wlkp
Pochwały: 1



Postprzez Tom@szek 23 Sty 2005, 22:41

To może ja wtrące jeszcze jedno zdanie.
Używam programów Symanteca od dwóch lat. W tej chwili mam NIS2005 pl.
To nie jest zachwalanie produktu tej firmy, ale dotychczas nie załapałem żadnego :!: wira bądź szpiega ( do pomocy mam: Ad-Aware i Spybot Search&Destroy ) Skanuje system raz w tygodniu. Zaczynam Nortonem, później Ad-Awarem ( nic nie wykrywa ).
Co do aktualizacji NIS to proponuję:
Odinstalować program :arrow: użyć takiego the-beściarskiego progsa który usuwa śmietnik po Nortonie (link gdzieś na forum) przelecieć rejestr (ja używam Regcleaner-a) Resecik i od nowa zainstalować NIS.
Nie powinieneś mieć kłopotu.Jeśli coś będzie nie tak-daj info na PW. Szkoda pisać tyle postów w tym temacie. Możemy umówić się na np:skyp-ie i podyskutować.
Pozdrawiam. 8)

Autor postu otrzymał pochwałę
Tom@szek
 



Postprzez Magik 25 Sty 2005, 15:35

Nie ma co wierzyc bezgranicznie ale troche prawdy w tym jest
Image
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości