• Ogłoszenie:

[problem] Uruchamianie się Scandisca przy starcie kompa.

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

[problem] Uruchamianie się Scandisca przy starcie kompa.

Postprzez pop 22 Sty 2005, 14:38

Problem polega na tym że przy starcie kompa zacząl mi się uruchamiać Scandisc i nie wiem co ztym zrobić.

Autor postu otrzymał pochwałę
pop
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 20 Paź 2004, 20:19
Miejscowość: Bytów



Postprzez Puma 22 Sty 2005, 14:43

Jeśli masz windows XP to konwertuj na NTFS a ogólnie coś widać masz z dyskiem nie tak skoro ci się włącza.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Magik 22 Sty 2005, 14:46

A ja wiem.....uzylbym opcji szukaj, i jakby tamta wskazowka nie zadziala napisalbym iz zrobilem tak i tak jak w temacie ale to nic nie pomoglo i prosze o wiecej wskazowek...I naturalnie kontynuowalbym poprzedni temat a nie stawial nowy topic
Kod: Zaznacz wszystko
1. W rejestrze zmienić (dodać) wpis (regedit.exe): [HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/Winlogon] - "PowerdownAfterShutdown" = 1 (typ DWORD)
2. Uruchomić Manager Urządzeń, potem 'Widok'->Pokaż ukryte urządzenia i włączyć (Enable) NT APM/Legacy Support.
3. Zaktualizować BIOS i włączyć funkcję 'ACPI Support' (jeśli jest dostępna).

i sprawdzić, czy w zaawansowanych tam gdzie sie wybiera wygaszacz ekranu włączyć zaawansowane zarzadanie energią.


jesli nie zadziala to juz wiesz co zrobic...
Temat zamykam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości