• Ogłoszenie:

Nowa winda pare antyvirów do wyboru...

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Nowa winda pare antyvirów do wyboru...

Postprzez XsAnThE 11 Gru 2004, 16:09

Witam dziś sobie inastluje Win 2000 pro ponieważ win Xp mi nawalił...i mam teraz pytanie jakiego od siebie polecacie antywirusa(najlpej darmowy),który przedewszytkim nie zwalnia startu system(ładowania ikon w trayu itp) i mało zjamóje pamięci(nie musi być jakiś super skuteczny:P) bo ostanio używałem AVG 6.0 Antivirus i wszytko chodziło pięknie aż do momenty gdy wszyła nowa wresja tego darmowego antywirusa czyli AVG 7.0 Antivirus FREE po intaslacji tego programu start sytem wydłuzł się znacząco...niewiem dlaczego ajk na wersji 6.0 było OK,teraz zastanwiam się może nad darmowym avastem...co nim sądziecie?Miałem chiwlke nod32 ale również wczytwanie ikon w trayu spowliniło sie i to znacząco coś około 8sekund więce.
Prosze o opinie i pomoc!
Awatar użytkownika
XsAnThE
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:45
Miejscowość: Zabrze



Postprzez gieri 11 Gru 2004, 16:30

Ja polecam Avasta! Darmowy, mały i szybki antywirus. Znajduje wiele wirusów... Mam go od roku i ani razu sie na nim nie zawiodlem!! POLECAM! Chcialem ci polecic takze inny program (mozliwe ze go masz) - Ad-aware Personal SE. Jest to swietny program do wykrywania szpiegow, ktore strasznie utrudniaja nam zycie ;)
ZAWSZE I WSZĘDZIE ZAGŁĘBIE NAJLEPSZE BĘDZIE!! MILAN NAPRZÓD, ROZGROM SERIE A!!
gieri
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 05 Gru 2004, 18:55
Miejscowość: Lubin City --->



Postprzez -==KarpiO==- 11 Gru 2004, 16:35

jak ma byc darmowy i maly to oczywiscie Avast!. sam go uzyawlem ale kaspersky zdecydowanie jest lepszy :)
http://www.avast.com/
-==KarpiO==-
 



Postprzez Magik 11 Gru 2004, 16:36

Witam
Jesli chodzi o darmowe antiviry to na tronie zasiada avast!, IMHO tez
Pare opinii:
Jak w temacie, polecam Avasta.Wiem ,że jest dużo dobrych antywirusów , że każdy uważa swojego za dobrego. Przerobiłem kilka i polecam Avasta. Ten antyw.. . (co dla mnie najważniejsze) nie spowalnia systemu a wykrywa to co inne antyw... . Program skanuje pocztę odbieraną i wysyłaną, programy p2p itd. ,ma pomoc w języku polskim. Ma prosty w obsłudze interfejs i często aktualizuje sygnatury wirusów .
Jest w wersji darmowej i wersji pro.


Ja też mam avasta i też jestem zadowolony. Jak na darmochę z rejestracją jest naprawdę niezły. Znajduje sporo syfów głównie z sieci. No i aktualizuje się sam co kilka dni. Wygoda. Od kiedy go używam mam spokój z insektami. Polecam


Używam Avast'a zamiast Nortona, bo Norton totalnie mi zmulił system... Straciłem tylko kase i się zdenerwowałem, ale trudno. Obecnie od długiego czasu jade na darmowej wersji programu avast, jak na razie działa znakomicie, wychwytuje wirusy informując cię o nich. Dobrze się sprawuje przy wirusach ściągniętych np. poprzez p2p. Jeśli ma kłopoty ze skasowaniem jakiegoś pliku zarazonego, to przy ponownym uruchomieniu go wykasuje. ja osobiście bardzo sobie chwale program Avast antywirus. Jak pogrzebierz w opcjach to możesz ustawić np. autoupdate, program aktualizować się będzie automatycznie, ty dostaniesz tylko info, o akutalizacji... Jest polska wersja i jest to dobry antywirus za darmo. Osobiście polecam...


Dobra wystrczy juz tego lizania Avastowi!
Pozdrawiam
P.S
Win2000 najlepszy wybor :D :D
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez XsAnThE 11 Gru 2004, 16:41

Ok spróbuje zainsatlowac tego avasta!mam nadzieje że będzie ok bo AVG tez był dobry do czasu aktualzizacji na wersjie 7.0 po czym satrt system sie wydłuzł...
Awatar użytkownika
XsAnThE
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:45
Miejscowość: Zabrze



Postprzez Puma 11 Gru 2004, 17:02

Ja używam AntiVir® Personal Edition, nie zwalnie kompa, ładnie ostrzega przed wirami :)
Darmowy : http://www.free-av.com
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Robertj 11 Gru 2004, 19:52

Polecam w wyszukiwarce na forum wpisać "antywirus" i jest kilka tematów zawierających opinie użytkowników.
Temat zamknięty.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez maksymilian-1993 12 Gru 2004, 14:02

nie potrzebnie zes zmienial trzeba go bylo wylaczyc z opcji autostartu :wink: :P
maksymilian-1993
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Gru 2004, 10:57




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości