• Ogłoszenie:

lepszy markowy czy większy??

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

lepszy markowy czy większy??

Postprzez hefaistos 25 Wrz 2006, 19:06

witam.

kumpel chcekupić mp3 i zastanawia się czy kupić ten w stylu no name za to o pojemności 1GB czy zainwestować w marke i mieć połowe tego za podobną cene?? wzielibyście 1GB z radiem , dyktafonem i innymi rzeczami czty markowy Creativ długim odtwarzaniem na jednej baterii bo do 18h.

1GB no name

Creative 512MB
Ciągle mi ten komp sie psuje...
Awatar użytkownika
hefaistos
~user
 
Posty: 341
Dołączenie: 03 Cze 2006, 14:39
Miejscowość: Mazowieckie



Postprzez jacekk04 25 Wrz 2006, 19:36

Ja osobiscie dokonalem tego wyboru i kupilem cos podobnego do tego pierwszego. Po pierwsze cena jest mniejsza przy wyzszej pojemnosci. Po drugie nie jestem jakims tam melomanem ze musze sluchac muzyke dokladnie co do dzwieku jak jest w oryginale choc i tak jest jakosc bardzo dobra. Po trzecie jesli chodzi o to ze markowy pogra 18 h to kupujesz ladowarke i akumulatory i na tym zaoszczedasz.
Awatar użytkownika
jacekk04
~user
 
Posty: 861
Dołączenie: 05 Paź 2005, 20:02
Miejscowość: Radzyń Podlaski
Pochwały: 5



Postprzez guma 25 Wrz 2006, 19:46

Ja będe obstawał za "kreatiwkiem" (Creative), lepsza jakość słuchania, dłużej bateria trzyma. No i choc słuchawiki nie są rewelacyjne to i tak duzo lepsze niz w no name. Wiec do no name trzeba doliczic cene sluchawek.


A jak cos. Bylem posiadaczem Creative Zen Nano Plus 512MB. Poł roku mi działała i teraz ak jest nowa bateria toi tak zachowuje sie jak by mialo barzo slabą baterie i nie dziala. Ale kumpel ma od ponad roku tego samego Creativa jest happy. Mozze pomozecie cos. O nie upadl ani razu
Ostatnio edytowany przez guma 25 Wrz 2006, 19:57, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Postprzez Fczas 25 Wrz 2006, 19:57

Ja gdybym miał do wyboru te dwa brałbym Creativa, bo raczej uważam, że skoro firma jest znana, często kupują odtwarzacze z niej to jednak coś w tym musi być, więc wolę za tą samą cenę kupić coś z mniejszą pamięcią, ale firmowego 8)
Offline...
Awatar użytkownika
Fczas
~user
 
Posty: 1173
Dołączenie: 05 Mar 2006, 15:43
Miejscowość: z tont :P
Pochwały: 31



Postprzez filip.ludwik 25 Wrz 2006, 20:00

Ja bym proponował Creativa , tylko takigo z wyświetlaczem , bo jest to przydatne np. model MuVo TX SE ( którego sam posiadam w wersji 1 GB :mrgreen: )
UBOT 3D
Awatar użytkownika
filip.ludwik
~user
 
Posty: 2129
Dołączenie: 12 Sty 2006, 19:10
Miejscowość: W-ce
Pochwały: 80



Postprzez Reveler 25 Wrz 2006, 20:03

Jeśli chodzi o mnie to kupiłbym ten No Name.. Na co mi marka skoro z nią nic nie zrobię a dodatkowe 512 mega zawsze sie przyda.. Poza tym kasa na drzewach nie rośnie więc trzeba inwestowac w to so sie opłaca.. No i kształt Creative'a jest do d**y - o wiele lepiej prezentuje sie No Name..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Fczas 25 Wrz 2006, 20:10

filip.ludwik napisał(a):MuVo TX SE ( którego sam posiadam w wersji 1 GB

No ale to ma już inną cenę, a
Reveler napisał(a):kasa na drzewach nie rośnie

Reveler napisał(a):a dodatkowe 512 mega zawsze sie przyda

Też tak uważam,(mi nawet 1 GB nie starcza :mrgreen:) ale tak jak pisałem, skoro tyle osób kupuje Creativy to muszą być dobre, a skoro 'no name' jest no name to musi być gorszy od Creativa
Offline...
Awatar użytkownika
Fczas
~user
 
Posty: 1173
Dołączenie: 05 Mar 2006, 15:43
Miejscowość: z tont :P
Pochwały: 31



Postprzez lisu221 25 Wrz 2006, 20:13

Ja to bym polecał Creative, ale nie ten model, a mianowicie TX SE 512 MB. Bo bez wyświetlacza, to już niech se lepiej kupi Discmana z funkcją odtwarzania plików MP3. Z tych dwóch modeli co podałeś to proponował bym ten No Name, ale to tylko dlatego, że Creative nie ma wyświetlacza; pamiętaj o tym :wink: .
"Mówiąc jaka jest dzisiejsza młodzież, zastanówcie się, jacy są Ci, co ją wychowali"
Awatar użytkownika
lisu221
~user
 
Posty: 559
Dołączenie: 27 Gru 2005, 16:23
Miejscowość: Łowicz
Pochwały: 2



Postprzez vicher 25 Wrz 2006, 20:15

Fczas napisał(a):skoro tyle osób kupuje Creativy to muszą być dobre

raczej płaci się tylko za firme :lol: :lol: :lol:

Wybrał bym noname :D
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści w nim zawarte.
Awatar użytkownika
vicher
~user
 
Posty: 734
Dołączenie: 31 Sty 2006, 20:39
Miejscowość: .........
Pochwały: 32



Postprzez Z@K 25 Wrz 2006, 20:19

popieram NONAME.!!!

creative placisz za marke...ze niby lepsza jakosc?? to predzien od słuchawek i od muzyki zalezy....biez 1gb
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez TheBill 25 Wrz 2006, 20:22

Ja mialem taki sam dylemat jakis rok temu. Wybrac no-name 512mb czy creative 256mb? Wybralem no-name i nie zaluje, muzyka nawet dobrej jakosci, dosyc wytrzymaly jest(pare razy mi spadl) i zadynch problemo z nim nie bylo. Ja bym bral no-name.
chyba ty...
Awatar użytkownika
TheBill
~user
 
Posty: 218
Dołączenie: 12 Lut 2006, 18:52



Postprzez Dr@GuN 25 Wrz 2006, 20:37

ja bym dozbierał do 1 gb creative albo i-poda.... 8) nie musi przecież mieć tego mp3 na zaraz cierpliwość popłaca.... :wink:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez hefaistos 25 Wrz 2006, 20:45

to nie dla mnie . poztym kolega powiedział że i tak jakby kupił ten no name to i tak by dokupił słuchawki "creativ EP-180" bo mają fajny dźwięk i no to podstawa to mp3. chyba też bym mu poradził no name bo to wkońcu 1GB podzielił sobie muzyke na foldery -hip-hop-techno-pop- itd i wszystkop by było pięknie. a jak macie te no-name to one są antywstrząsowe czy nie?? a i czy ta oferta w 1 linku jest dobra??
Ciągle mi ten komp sie psuje...
Awatar użytkownika
hefaistos
~user
 
Posty: 341
Dołączenie: 03 Cze 2006, 14:39
Miejscowość: Mazowieckie



Postprzez mi33 25 Wrz 2006, 21:05

hefaistos napisał(a):antywstrząsowe czy nie??

Noo...jeszcze nie widziałem takiej MP3 co od wstrząsów by się zepsuła :wow: Ja swoją staaaarą 128MB używałem na rowerze i zimą na -20*C, i latem na +30*C do dziś działa tylko że wypadła przez okno niechcacy i wleciała w dość głęboką kaużę :mrgreen: boje się wkładać do USB ale ekranik 1/4 tylko wyświetla :wow:
Awatar użytkownika
mi33
~user
 
Posty: 666
Dołączenie: 01 Sty 2006, 18:46
Pochwały: 30



Postprzez filip.ludwik 25 Wrz 2006, 21:07

hefaistos napisał(a):antywstrząsowe


:1: :1: :1:

Przecież w Mp3 stosowana jest pamięc flash , która nie ma żadnych ruchomych elementów i chodziaz byś tym nie wiem jak potrząsał nie zatnie się...
UBOT 3D
Awatar użytkownika
filip.ludwik
~user
 
Posty: 2129
Dołączenie: 12 Sty 2006, 19:10
Miejscowość: W-ce
Pochwały: 80



Postprzez Pytoo 25 Wrz 2006, 21:08

a ja powiem tak www.mp3sklep.pl model mp4 j takijak moj za 196 masz mp4 z filmami radiem i zdjeciami 1gb super
:)
Awatar użytkownika
Pytoo
~user
 
Posty: 332
Dołączenie: 01 Paź 2005, 19:13
Miejscowość: ze Szczebrzeszyna dolnego - troche pod górnym i po lewej od środkowego
Pochwały: 5



Postprzez M@ikel 25 Wrz 2006, 21:14

no name no name to tak jak z tymi zasilaczami ze musi byc chieftec 800W bo modemcom 300 nie wyrobi BŁĄD
sam miałem no name i creativa i powiem szczerze ze różnicy nie widziałem w dzwieku a po za tym płacisz tylko za marke

[ Dodano: Dzisiaj o 21:50 ]
ja z tej strony zamówiłem sobie wczoraj mp4 1gb za 199 zł, dobrze ze wczoraj bo dzisiaj juz niema :banan:
...
Awatar użytkownika
M@ikel
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 27 Gru 2005, 00:18
Pochwały: 68



Postprzez mi33 25 Wrz 2006, 21:53

1GB za stówę ? :1:
2GB za 179 ?? :1:

Kupuję :mrgreen: Zdam wam relację w przyszłym tygodniu
Awatar użytkownika
mi33
~user
 
Posty: 666
Dołączenie: 01 Sty 2006, 18:46
Pochwały: 30



Postprzez hefaistos 25 Wrz 2006, 22:11

no właśnie ceny mają zejefajne. ale to chyba wypżedaż jest.
Ciągle mi ten komp sie psuje...
Awatar użytkownika
hefaistos
~user
 
Posty: 341
Dołączenie: 03 Cze 2006, 14:39
Miejscowość: Mazowieckie



Postprzez Reveler 27 Wrz 2006, 13:28

No więc doszła do mnie przesyłka..

Zamówiłem ten odtwarzacz..
http://www.mp3sklep.pl/proddetale.php?info=ma4c

Jakość dobra - nie mam nic do niej choć na razie tylko słucham tego co juz jest na Mp3 wrzucone (jakies midi i jeden fajny damski wokal)..
Utworek Mp3 z kobitką jest w jakości 128 kbps a i tak brzmi zaje**ście.. na słucjawkach od nich.. Jeszcze go całego nie rozpracowałem bo instrukcje dali w angolu a na stronie sie głupio przegląda więc bawie sie sam.. Jak wrzuce cos konkretnego to dam znać jak brzmi..

No tak już sie uporałem.. Ogólnie wygląda to tak..

Szybko dostawa, mała kartonowa paczka owinięta taśmami z poupychanymi rzeczami..
Zawartość zestawu..

Image

i sam odtwarzacz..

Image

Muszę przyznać że odtwarzacz wygląda lepiej w realu niż na stronce (jest jakby grubszy).. Słuchawki jednak do kitu, bo cały cza sspadają z uszu i grzeja je niesamowicie (gąbka na nich).. Dostaje sie 2 lata gwarancji na produkt (przy zachowaniu faktury którą sie dostaje razem z wszystkim)...

Dużą zaletą odtwarzacza jest to że nie przycina sie przy zmianach kilobitów tak więc nie trzeba konwertować muzy do jednej jakości..
Obsługa mojego modelu jest intuicyjna i w zasadzie robi sie wszystko jednym klawiszem (na ile jest to zaletą zobaczy sie później)..

Radio jest ale trzeszczeć lubi (lepsze słuchawki przydły by sie chyba)..

Jedynym "błędem" jak na razie jest czytanie napisów Mp3-ki bo zdarzyło mi sie że utwóry albumu występowały w formie dziwnych znaczków zaś w innym albumie było OK.. Musze to rozpracować..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Następna

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości