• Ogłoszenie:

666 strony harrego pottera

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

666 strony Harrego Pottera

Postprzez Dzinx 24 Kwi 2006, 17:54

Witam!

Mam nietypową prośbę. Otóż w dzisiejszym dodatku katowicki do Gazety Wyborczej jest zamieszczony wywiad z niejakim Ks. Dr Andrzejem Wołpiukiem. Wywiad traktuje o zagrożeniach młodzieży okultyzmem i satanizmem. Oczywiście w takim temacie nie mogło zabraknąć Harryego Pottera. Ogólnie mowa jest o tym jaki to HP jest niebezpieczny dla młodzieży itp. Przytoczę pewien fragment wywiadu:

Może nie każdy o tym wie, ale w polskim wydaniu „Czary ognia” na stronie 666 pojawił się opis obrzędu satanistycznego przepisany niemal dosłownie z ksiąg satanistycznych.


Mam prośbę do posiadaczy polskie wersji czary ognia: mógłby ktoś zeskanować tę stronę i zamieścić na forum? Jestem ciekaw jakież to straszne obrzędy są opisane na owej stronie ;)

Z góry dziękuję!
Dzinx
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 31 Sty 2005, 20:42
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 1



Postprzez nevesu 24 Kwi 2006, 18:06

skanera nie mam ale zobacze gdzie ja go mam jest 666 strona mowi: jest jakis glizdogon i powiedzial jakies zaklecie harry oberwal chce zabic pottera mowi zkalecie sam sie zabil (glizogon) zjawia sie voldemort zadnych obrzedow na moje oko nie ma
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez Łuk@sz 24 Kwi 2006, 18:32

Skanera nie mam
Ale przepisałem tekst z tej strony
Oto on
Teraz przemówił Glizdogon. Miał roztrzęsiony głos, znać było, że odchodzi od zmysłów ze strachu. Podniósł różdżkę, zamknął oczy i wyrecytował w ciemność:
-Kości ojca, dana nieświadomie, odnów swego syna!
Powierzchnia grobu u stóp Harry'ego pękła. Przerażony patrzył, jak ze szczeliny wzbija się w powietrze smuga pyłu i wpada łagodnie do kotła. Diamentowa powierzchnia płyty zawrzała i zasyczała, wystrzliły iskry, a eliksir zrobił się jadowicie niebieski.
Glizdogon zaczął skamleć. Wyciągnął długi, cienki, srebrzysty nóz. Głos mu się załamywał w przerażliwym szlochu.
-Ciało... sługi... dane z ochotą... ożyw... swego pana.
Wyciągnął przed siebie prawą rękę - rękę z brakującym palcem. Zacisnął mocno palce lewej ręki na rękojeści noża i uniósł ją.
Harry zrozymiał, co Glizdogon ma zamiar zrobić na sekundę przed tym, gdy to się stało - zacisnął mocno powieki, ale nie mógł usłyszeć krzyku, który rozdarł noc, krzyku, który przeszył mu ciało, jakby i on otrzymał cios nożem. Usłyszał, jak coś upada na ziemię, w uszach brzmiał mu chrapliwy oddech Glizdogona, a potem dobiegł go ohydny plusk, jakby coś wpadło do kotła. Nie mógł się zmusić do otwarcia oczu... ale eliksir zapłonął czerwienią, która przeniknęła przez jego zapadnięte powieki...
Glizdogon dyszał i jęczał w agoni. Harry zdał sobie sprawę z tego, że sługa Voldemorta stoi przed nim dopiero wtedy, gdy poczuł jego udręczony oddech na twarzy.
- K-krwi wroga... odebrana siłą... wskrześ swego przeciwnika.

I zrobiłem zdjęcie tej strony
Oto one
Image

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowany przez Łuk@sz, 24 Kwi 2006, 19:32, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Łuk@sz
~user
 
Posty: 138
Dołączenie: 03 Sty 2006, 17:09
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 7



Postprzez mia012 24 Kwi 2006, 18:48

Dzinx a Ty może masz skaner ? To byś cały artykuł zapodał, z chęcią przeczytam to i sie dowiem czegoś nowego o HP i wyznawcach satanizmu buhahaha :] może i jakiś wątek o anime też tam jest xD
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez mi33 24 Kwi 2006, 18:59

Ooo masońskie media!
Dzinx napisał(a):Ks. Dr Andrzej Wołpiuk

Ma rację!

Rydzyk na prezydenta :banan:

A na serio:
póki ludzie będą głosować na PiS & Love to takie smaczki/wywiady będziemy otrzymywać na okrągło. Najgorsze jest to że tacy pseudo-księża podszywają się pod jedną z największych religii świata :|

Więc póki my żyjemy :D najskuteczniejszą bronią jest - wyśmianie <rotfl><rotfl><rotfl>
Awatar użytkownika
mi33
~user
 
Posty: 666
Dołączenie: 01 Sty 2006, 18:46
Pochwały: 30



Postprzez krisu 24 Kwi 2006, 19:15

Dzinx napisał(a):Mam prośbę do posiadaczy polskie wersji czary ognia: mógłby ktoś zeskanować tę stronę i zamieścić na forum?

skanera wprawdzie nie mam ale dobre zdjecie chyba tez moze byc :D

Image

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez borek371 25 Kwi 2006, 02:06

noi wszystko jasne...przeczytalem satanistyczne książki...kurde jak mama sie dowie... :( ...o kurde fakt!!..ona tez je przeczytala...i podobnie jak moj stary...

Ks. Dr Andrzej Wołpiuk ma racje...hp to szatan!!...<trzeba spalic wszyskie ksiązki...>bo inaczej wpadniemy w łapy tego-ktorego-imienia-niewolno-wymawiać...

^_- boze jak tego slucham to mi sie niedobrze robi :/...
borek371
~user
 
Posty: 382
Dołączenie: 14 Mar 2006, 21:29
Pochwały: 11



Postprzez Dzinx 25 Kwi 2006, 16:12

Witam!

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

:arrow: mia012 Niestety. Mój skaner jest chwilowo niedyspozycyjny :(, ale Ks. Andrzej nic więcej ciekawego nie powiedział.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
Dzinx
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 31 Sty 2005, 20:42
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 1



Postprzez mia012 25 Kwi 2006, 18:50

Dzinx nie ma sprawy :) na google znalazłam troche tematow ktore mnie w pelni zadowoliły :D jak np. " W japońskich bajkach nie ma zła ani złych postaci. " (a zdanie wczesniej jest o Sailor Moon <rotfl> )
jeszcze odnosnie tej 666 strony to radze juz zaczac zastanawiac sie nad okultyzmem i satanizmem ze strony 616 :mrgreen: bo "Badania nad najstarszą istniejącą kopią Nowego Testamentu wskazują, że demoniczna numerologia będzie musiała zamienić liczbę "666" na "616"
pozdro :)
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez fluid 25 Kwi 2006, 18:52

mnie sie bardzo podobalo w jednej ksiazce mastertona wyjasnienie ze fakt faktem szatanska liczba to 666 ale przez lata aby sie ukryc i nie dac zlapac wyznawcy szatana postanowili maskowac ta liczbe
tak wiec rozbili ja na dwie niby niewinne liczby

135 oraz 531
dlaczego tak???

135 czytane od tylu to 531

a po dodaniu tych dwoch liczb dostajemy wlasnei 666
135
531
----
666
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Pytoo 29 Kwi 2006, 19:18

to jak dzinx wstawic ci skana z ksiazki?? czy zdjecia chcesZ?? dodal bym w edicie...
:)
Awatar użytkownika
Pytoo
~user
 
Posty: 332
Dołączenie: 01 Paź 2005, 19:13
Miejscowość: ze Szczebrzeszyna dolnego - troche pod górnym i po lewej od środkowego
Pochwały: 5



Postprzez krisu 29 Kwi 2006, 19:19

to jak dzinx wstawic ci skana z ksiazki?? czy zdjecia chcesZ?? dodal bym w edicie...

przecież już dostał..

EOT
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości