• Ogłoszenie:

tv-out pc z tv obraz jest czrno-biały

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez dino 07 Kwi 2006, 15:00

Model No. KV-M2521K
WWW.WFM.MOTORS.PRV.PL LEGENDA POLSKIEJ MOTORYZACJI
dino
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 06 Kwi 2006, 16:24



Postprzez reckomar 07 Kwi 2006, 15:55

reckomar napisał(a):Przeczytałeś wszystko co napisałem, i sprawdziłeś wszystko?


To pewnie dosyć stary,(zgaduję, nie wiem), bo przeglądałem net, i nie znalazłem nawet zdjęcia, tylko serwisowe płatne manuale. Jak "naprawdę!" (przeczytaj jeszcze raz i upewnij się)robiłeś wszystko co pisałem, to zostaje tylko pobawić się różnymi systemami na karcie i w tv...w różnej konfiguracji... jak nic nie działa to pozostaje awaria karty,jednak daję 95% ,że jest sprawna...tylko robisz coś nie tak...
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez dino 07 Kwi 2006, 16:24

ma 10 lat ale jest dobry dvd podchodzi, mam kabel 0,5 m euro===>cinch i kolory były ale niech ktos napisze jakie ustawienia zmienić
WWW.WFM.MOTORS.PRV.PL LEGENDA POLSKIEJ MOTORYZACJI
dino
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 06 Kwi 2006, 16:24



Postprzez nevesu 07 Kwi 2006, 16:37

mowilem na tym telewizorze NIE uzyskasz koloru jest za stary uzbieraj troche hajsu jak chcesz miec tv out na telewizorze to kup nowy tv tyle
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez reckomar 07 Kwi 2006, 16:45

reckomar napisał(a):tylko pobawić się różnymi systemami na karcie i w tv...w różnej konfiguracji...

... kombinuj z tym wszystkim co masz napisane w temacie... nie mam więcej pomysłów ... nie przekazujesz wystarczających informacji o tym co zrobiłeś,a czego nie...

nevesu napisał(a):na tym telewizorze NIE uzyskasz koloru

dlaczego nie? nie wiem,ale kiedyś podłączyłem u kumpla z kolorem do 16 letniego TV Sony
PS.postaraj się podłączyć kompa do nowszego tv... no i pobaw się u siebie tymi systemami... kombinuj...
Ostatnio edytowany przez reckomar, 07 Kwi 2006, 16:51, edytowano w sumie 1 raz
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez Konr@d 07 Kwi 2006, 16:49

dino napisał(a):ma 10 lat ale jest dobry


nevesu napisał(a):na tym telewizorze NIE uzyskasz koloru jest za stary

Co ty oppowiadasz ja miałem kolorowy obraz na 12 letnim TV :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Konr@d
~user
 
Posty: 477
Dołączenie: 03 Mar 2006, 22:20
Pochwały: 16



Postprzez nevesu 07 Kwi 2006, 16:50

reckomar mialem kiedys telewizor ktory tez mial okolo 10 lat podlaczam chinche i guzik czrno bialy kolor nie szlo nic zrobic dobra kupilem (to znaczy nie ja tylko moja mama) samsunga noweczke i wszytsko smiga w kolorze na chinczach i s-video ale do dino sprobuj na jakims nowszym tv jak pojdzie to znaczy ze wina tv jak dalej bedzie czarno bialy moze byc wina karty lub kabli
BR-NP-12 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
nevesu
~user
 
Posty: 1662
Dołączenie: 31 Sty 2006, 17:26
Miejscowość: BR-NP-12 <3
Pochwały: 66



Postprzez dino 07 Kwi 2006, 20:06

Kombinowałem na Pal, Ntsc , zmieniałem gniazda wyjściowe, przełanczałem telewizor na monitor główy, mam najnowsze sterowniki NVidia. U mnie da sie uzyskać kolor bo na chinchu==>Euro 0,5 m miałem kolor ale zreinstalowałem windowsa i teraz kipa
dino
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 06 Kwi 2006, 16:24



Postprzez kahoona 24 Kwi 2006, 10:43

Zainstaluj omega drivers - wersja 66.93 - niektóre z WHQL mają taki zgrzyt (pal B/pal G). Włącz też opcję klonowania obrazu nView.

Czasem nawet na sterownikach "ze zgrzytem" można za pomocą tvtool uzyskać obraz kolorowy.
...no to żegnam... i kropka.
kahoona
~user
 
Posty: 5637
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 475



Postprzez pawel5015 26 Kwi 2006, 10:13

Wiem co się u ciebie stało musisz połączyć kabelek od 15 pinu do 19 (luminatic z chrominatic ) ja też miałem ten problem ale teraz wszystko OK.Ale napewno zadziała!!!!!! Ale nie odpiszesz bo masz bana.........szkoda chcaił bym wiedzieć czy ci pomogłem ale to pewne..

Kupując kabel Licz się z tym że może być żle podłączony i zawsze proś o schemat wtyczki EURO od sprzedjącego

Autor postu otrzymał pochwałę
Chuck Norris jest nieśmiertelny , bo gdy śmierć przyszła po niego kopnął w kalendarz z pół obrotu , i do tego czasu nie ma w co kopnąć...
pawel5015
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 22:37



Poprzednia

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości