• Ogłoszenie:

czy telefon sprowadzany z anglii będzie działał w pl?

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Czy telefon sprowadzany z Anglii będzie działał w PL?

Postprzez Pantas 04 Kwi 2006, 23:42

Witam!

Czy telefon sprowadzany z Anglii będzie działał bez problemów w Polsce? Czy zdarza się że taki telefon traci zasięg, coś się z nim złego dzieje?

Konkretnie chodzi mi o ten telefon: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=96512700

Ale nigdy nie miałem do czynienia z telefonami sprowadzanymi, a z tego co słyszałem na giełdzie to panowie którzy skupują te telefony nie chcą kupować sprowadzanych, czy to jest spowodowane ich (panów skupujących) widzi mi się, czy poprostu mają jakieś wady i w polsce nie działają?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Pantas
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 28 Maj 2004, 19:07
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza



Postprzez fluid 04 Kwi 2006, 23:51

bedzie dzialal
skoro mozesz wziasc telefon polski i pojechac do angli i tam z niego korzystac to dlaczego ma to nei dzialac w druga strone
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez BZIKU 05 Kwi 2006, 00:00

Bez problemu,usun sima,wgraj pakiet jezykowy,ładuj karte i korzystaj :wink:
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Damiano89 05 Kwi 2006, 00:04

Telefonik jeżeli jest sprawny to nie powinieneś mieć problemów, moge Cie o tym zapewnić, bo moja koleżanka ma właśnie fona z UK :D

BTW. Telefony z USA i Chin nie będą działać w Polsce, ale taki z Anglii bez problemu ;)
Veni, Vidi, Vici
Awatar użytkownika
Damiano89
~user
 
Posty: 294
Dołączenie: 18 Mar 2006, 22:29
Pochwały: 14



Postprzez BZIKU 05 Kwi 2006, 00:08

Damiano89 napisał(a):BTW. Telefony z USA i Chin nie będą działać w Polsce, ale taki z Anglii bez problemu ;)
Z tym bym sie nie zgodził,powinnes dopisać--nie wszystkie--Jeżeli to bedzie telefon z trzema systemami Gsm,to działac bedzie :wink:
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Wodnik Szuwarek 05 Kwi 2006, 09:34

BZIKU napisał(a):
Damiano89 napisał(a):BTW. Telefony z USA i Chin nie będą działać w Polsce, ale taki z Anglii bez problemu ;)
Z tym bym sie nie zgodził,powinnes dopisać--nie wszystkie--Jeżeli to bedzie telefon z trzema systemami Gsm,to działac bedzie :wink:

Przeciez w USA jest 850 i 1900, a u nas 900 i 1800, wiec jezeli telefon jest z USA, to u nas nie bedzie dzialal. Nie ma w USA telefonow z systemem 900 lub 1800 zeby dzialaly tez np. w Europie, wiec nie pisz takich idiotyzmow.
Wodnik Szuwarek
~user
 
Posty: 136
Dołączenie: 27 Sty 2004, 22:30
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez BZIKU 05 Kwi 2006, 21:12

Wodnik Szuwarek napisał(a):
BZIKU napisał(a):
Damiano89 napisał(a):BTW. Telefony z USA i Chin nie będą działać w Polsce, ale taki z Anglii bez problemu ;)
Z tym bym sie nie zgodził,powinnes dopisać--nie wszystkie--Jeżeli to bedzie telefon z trzema systemami Gsm,to działac bedzie :wink:

Przeciez w USA jest 850 i 1900, a u nas 900 i 1800, wiec jezeli telefon jest z USA, to u nas nie bedzie dzialal. Nie ma w USA telefonow z systemem 900 lub 1800 zeby dzialaly tez np. w Europie, wiec nie pisz takich idiotyzmow.
Ech aż szkoda słów,napisałem:
Kod: Zaznacz wszystko
Jeżeli to bedzie telefon z trzema systemami Gsm,to działac bedzie 
nie chodziło mi o sieci na jakich w danym kraju odbiera--a sieci na jakich aparat może pracować,a to różnica.Tu jest przykład cześci opisu pewnego modelu telefonu:
Kod: Zaznacz wszystko
Ogólne Działanie w trzech zakresach częstotliwości


Sieci EGSM 900, GSM 1800 i GSM 1900 w Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej
Automatyczna zmiana zakresu częstotliwości
Kodowanie głosu w trybie HR, FR, EFR oraz AMR przy częstotliwości 1900
Więc sam nie pisz głupot,bo tylko komuś mącisz w głowie

_____________
EOT
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości