• Ogłoszenie:

jak zarabiać przez neta?

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 13:40

hehe..loozik:D

Reveler
wejdź na www.google.pl i jak widzisz na stronie głownej jest dział "SZUKAMY PRACOWNIKÓW'', tylko ze tam jest wszystko po angielsku, i nei mam pojęcia dokladnie na czym to polega :lol: :lol:
a tutaj masz cos czym już sie możesz na poważnie zainteresowac.POLSKA.PL oni ciągle oferują jakis job. Ostatnio mój kuzyn szkolił jakąs nową na tym portalu, i jets fajnie, dlatego spróbuj!!

Pozdrawiam
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Amistad18 26 Mar 2006, 14:32

lyzi wszystko ładnie pięknie, ale chodzi o to czy oni dają ci jakiś temat na który ty musisz napisać, czy musisz się wykazać inwencją twórczą, sam coś napisać i im wysłać...i jak będzie dobre to zamieszczają i dostajesz kase...
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 14:35

no jasne ze samemu, ale nie tak ze jak im sie spodoba to moze umieszcza i mozde zaplaca. jak im sie spodobas to dostajesz dział i piszesz sam, i to juz od twojej inwencji zalezy czy loodzie to będą czytac czy nie:D

czyli proste...jak mają miejsce dla ciebie, spodobasz im ise. to piszesz, i wrzucasz na portal bez "cenzora".

proste?? 8)
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez error_priv 26 Mar 2006, 15:04

macie namiary na strony, ktore potrzebuja redaktorow :) ??
Awatar użytkownika
error_priv
~user
 
Posty: 112
Dołączenie: 26 Paź 2004, 20:11
Pochwały: 1



Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 15:06

szukaj...

jak bysm miał to bym podał :D... tu znajdziesz duzo propozycji
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Reveler 26 Mar 2006, 15:08

lyzi napisał(a):czyli proste...jak mają miejsce dla ciebie, spodobasz im ise. to piszesz, i wrzucasz na portal bez "cenzora". proste?? 8)


Taa troche za jasnymi barwami to jest malowane... napisze im artykuł o kulturze chrześcijańskiej, dostane dział i zmienie go na przybytek szatana, propagując jego kult i zbierając wyznawców za co będą mi płacic ludzie :?

Podał bym cytat ale nie moge znaleźć tej stronki więc opisze..
Gostek reklamował sposób na naprawde duże zyski, nic cie to nie kosztuje i takie tam.. na dole stronki zaś widniała inforamacja że trzeba wykupić stronke za 250 zeta + 50 zeta za możliwość sprzedawania kopi i te kopie wystawiasz se na allegro czy co tam chcesz.. normalnie mają cie w du**e.

Pomysł pisania "czegoś" jest dobry ale trzeba mieć czas i jakąś o tym wiedze.. zaś o kulturze jak twoj kuzyn nie chce mi sie pisać bo mam ją.. :D
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 15:12

no wlasnie wiec jak chcesz pisac to musisz mieć do tego ambicje i zapał:P
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Dudek15 26 Mar 2006, 15:14

Rób jakieś proste rzeczy ale ładne i estetycznie i sprzedawaj na allegro ;]
Kupując nokie płacisz za nazwe a nie za telefon !! !!
Dudek15
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 26 Lut 2006, 21:48



Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 15:17

ta..ostatnio ktoś wpadł na pomysł żeby zrobić koszukle z "cyganem'' z torunia, i zarabia 25 zł. na sztuce a w I szy dzien sprzedal 4 :D:D
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Reveler 26 Mar 2006, 15:26

Panowie przypominam że temat brzmi jak zarabiać przez Internet a nie na nielegalnej sprzedarzy bazarowej (choc koszulki można też sprzedawać przez Internet).. na wyprodukowanie koszulek straci sie kase a nie wiadomo czy pomysł chwyci.. :D choć u mnie w Gdyni jest taki typ co nazywa sie Snajperem z Bejrutu.. Ubrany w glany, bojówki, ramonezke, z kapturem na głowie i zawiniętą wokól szyi arafatką menel.. :)
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez krisu 26 Mar 2006, 15:48

Reveler napisał(a):o kulturze jak twoj kuzyn nie chce mi sie pisać

Reveler napisał(a):kiedyś miałem okazje na wzięcie udziału w czymś takim ale odechciało mi sie..

Reveler napisał(a):szukam czegos łatwego

widze że niewiele ci sie chce... na klikaniu w pierdoły itp możesz gó*no zarobić a i tak stracisz więcej czasu, energii, cierpliwości, kasy niż to jest warte

Bez pracy nie ma kołaczy, jak chcesz zarobić to rób coś konkretniejszego a nie idz na łatwizne
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez stary* 26 Mar 2006, 16:01

Panowie...robi się burdelik...wszyscy wiemy, że systemy typu EuroBarre to dziadostwo, więc naprawdę nie ma sensu się na ten temat rozpisywać... :wink:
Awatar użytkownika
stary*
~user
 
Posty: 2181
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 12:40
Miejscowość: Ruda Śląska
Pochwały: 145



Postprzez Z@K 26 Mar 2006, 16:04

nie piszemy o eurobarre tylko o ffajnej pracy jako redaktor...
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez krisu 26 Mar 2006, 16:31

ale jego to nie interesuje... EOT?
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez Reveler 26 Mar 2006, 16:32

stary* napisał(a):Panowie...robi się burdelik..

No burdelek sie robi bo prosiłem o sprawdzone sposoby a nie gdybacie o d*** Maryny...

lyzi napisał(a):nie piszemy o eurobarre tylko o ffajnej pracy jako redaktor...


Przeciw Eurobarre w zmasowanej formie nie mam nic przeciw :twisted: a do pracy redaktora trzeba mieć doświadczenie, bo początkującego nie potrzebują na to stanowisko.. takich szukają bardziej jako Newser ale te stanowista zwykle są pozajmowane z wyprzedzeniem..

krisu napisał(a):ale jego to nie interesuje... EOT?

Krisu ty mi tu przedwcześnie nie zamykaj tematu..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez krisu 26 Mar 2006, 16:40

Krisu ty mi tu przedwcześnie nie zamykaj tematu..

doszliśmy do wniosku że na takich firmach się nie da zarobić, ale ciebie sie i tak nie da przekonać więc o czym mamy jeszcze rozmawiać...?
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez Reveler 26 Mar 2006, 17:01

Ehh... mi nie chodziło o gdybanie czy sie opłaca czy też nie bo to sam se moge porobić w domu nie pytając nikogo o zdanie... tylko chciałem by inni forumowicze podzielili sie swoimi doświadczeniami w tej pracy, podając na czym polegała, ile zarobili itp. tak bym mógł sobie też coś uczciwego znaleźć...
Jak na razie nie pojawiła sie żadna odpowiedź opisująca jak krok po kroku ktoś dostał jakąś prace..
Ale nie martw sie jak sie wkurze to sam poprosze o zamknięcie tego tematu.. :twisted:
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez ibiza_reaktywacja 26 Mar 2006, 17:32

Posłuchajcie wszyscy.... To prawda ze tam się zarabia 4zł na miesiąc ale są tez inne sposoby.. taklie jak inwestycje :) ja inwestuje kase i 600zł juz jestem po 5 miesiącach do przodu ! I zip tez moze powiedziec ze da się zarobić dużo kasy ;) pzdr

Autor postu otrzymał pochwałę
ibiza_reaktywacja
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Mar 2006, 17:26



Poprzednia

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości