• Ogłoszenie:

prince of persia: the two thrones

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez LuKaSz180 11 Paź 2006, 19:34

a czy ma ktos moze Linka do 1 cd...??Jak nie mozna tu o linki do tej gry pytac to sora:P
Intel Core Q6600 2,4GHz, GF8800Gt 512ram,4Gb Ram 800Mhz
Awatar użytkownika
LuKaSz180
~user
 
Posty: 180
Dołączenie: 03 Paź 2005, 17:51
Miejscowość: Łódź srodmiescie;d



Postprzez krzychuls 12 Paź 2006, 22:07

Trane napisał(a):Z tego co mi wiadomo to ta część jest jakby zamknięciem opowieści

Źle Ci sie wydaje, na stronie http://princeofpersia.gry-online.pl/ jest napisane w newsach ze firma Ubisoft na 100 % bedzie chciala wydać 4 czesci Prince of Persia. Widzisz, nie miales racji 8)
IO @ll
Awatar użytkownika
krzychuls
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 22 Wrz 2006, 14:14
Pochwały: 1



Postprzez Reveler 12 Paź 2006, 22:21

krzychuls nie no fajna informacja.. Jeśli sie okaże prawdą to mam na co czekać.. Co do screenów to fajna babka tym razem będzie i ma coś ala moce wody?? :roll: :D Książe zaś trochę inny ale co tam, jak dla mnie może to byc zupełnie inna postać (np. syn syłtana z Azadu - tego staruszka z SoT co mu dano klepsydrę)..
W każdym razie może wyjaśnią co sie stało z amuletem który książę wrzucił na początku gry do morza..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Trane 12 Paź 2006, 22:24

krzychuls napisał(a):Źle Ci sie wydaje

Nie, tylko mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że część 3 kończy opowieść o Empress i związanym z nią wątku. Nie powiedziałem, że nie będzie następnych części. Może i będą, tylko że fabuła się zmieni.
A sądząc po screenach, to fabuła będzie taka (wysilam wyobraźnie :mrgreen: ): Książe, po zdarzeniach sprzed lat (no bo mu się pyszczek zmienił), odnajduje jakieś artefakty, a może któraś persona powraca z zaświatów. Może być też ta kobieta - potomek Piasków Czasu. No i przygoda zaczyna się od nowa :D . Nie wiem, ale dobrze, że będą następne części - lubię pobiegać po ścianie :P . Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17



Postprzez Reveler 12 Paź 2006, 23:26

Trane
Ja bym bardziej stawiał na takie coś..
Porzucony przez księcia amulet trafia do podwodnego, zaginionego królestwa Atlantydy.. W tym czasie książe żyje w spokoju u boku Fahry i doczekują sie potomka w postaci syna.. Przez lata ojciec wpaja synkowi jak należy postępować, uczy go walki i tak żyją sobie w spokoju... Aż do pewnego dnia.. Książe jest już lekko sędziwy, zaś jego syn jest troche ponad wiek jego z czasów Azadu (czyli np 21 lat)..
Zaginiony amulet, którego nie wzięła z soba Kaileena trafia w ręce króla Atlantydy który omamiony złą mocą piasków postanawia zawładnąć powierzchnią.. Atak może powstrzymać tylko syn Księcia (czyli nowy Książę licząc że Król zginął i Prince zajął jego miejsce na tronie) oraz (hmm.. i tu do wyboru według uznania) córka króla Atlantydy lub przyjaciółka z dzieciństwa nowego księcia..


To taka moja abstrakcja :mrgreen:

A i trzeba pamiętać że gra opowiada zawsze o księciu a skoro Prince znalazł martwego ojca w T2T i sie z tym pogodził to by rządzić krajem musiał stać sie Królem.. :wink:
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Trane 13 Paź 2006, 07:19

A no. Też może być :P . Niezbadane są drogi Ubisoftu :mrgreen: .
Chociaż ta kobieta z wodą w tle (czy jakoś tak :mrgreen: ) może te moce ma od tego amuletu co wpadł do wody :P . Maybe.
Awatar użytkownika
Trane
~user
 
Posty: 891
Dołączenie: 19 Mar 2006, 10:24
Pochwały: 17



Postprzez LoLeK 13 Paź 2006, 16:57

ma ktos moze save'a po przejsciu lokacji The Arena?
z góry wielkie dzieki
LoLeK
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 13 Wrz 2006, 07:30



Postprzez adashko 13 Paź 2006, 17:20

Tu masz garść save'ów, coś tam sobie wybierzesz 8) :

http://cocoshare.cc/879829192/pop_the_two_thrones-saves.zip
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Postprzez TB7 13 Paź 2006, 17:24

prosze o save z ukonczonymi 70% gry ( jesli sie da dzięki :P )
Intel Pentium IV 1.6 Ghz, 512 SDR, GeForce 5200 128 Mb
40 GB HDD, LG GSA 4167B,
TB7
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 13 Paź 2006, 17:05



Postprzez LoLeK 13 Paź 2006, 19:18

wielkie dzieki adashko
LoLeK
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 13 Wrz 2006, 07:30



Postprzez paker 17 Paź 2006, 12:42

a ja mogł bym dostac do tej wielkiej gry jakies linki najlepiej z rapida :)
Nie Basia tylko METANABOL :)
Awatar użytkownika
paker
~user
 
Posty: 21
Dołączenie: 07 Paź 2006, 17:40
Miejscowość: z wielkiego miasta



Postprzez Reveler 17 Paź 2006, 13:55

paker
Masz temat od proszenia o gry.. szukaj w nim i jeśli linki nie działają to poproś o nowe..
http://forum.programosy.pl/szukasz-gry-pisz-prosbe-tylko-tutaj-vt30036.html
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Mam Problem z Prince of Persia: The Two Thrones ...

Postprzez madmaw 19 Paź 2006, 14:42

A Dokladnie z przejsciem Dwoch Bosow Na Arenie. Ta scena jest zaraz po jezdzie na rydwanie nie mam pojencia jak ich zabic glowie sie jusz 3 dni i nie moge ... Co to ma byc niemoge nawet im troszke zabrac.



Ps. Gram Na PS2 jesli ktos wie to niech mi pomoze bo tagierka jest cenzura! i chcem dalej pograc ale sie zaciolem ...
madmaw
~user
 
Posty: 55
Dołączenie: 25 Kwi 2006, 23:14



Postprzez Reveler 19 Paź 2006, 14:48

Ehh.. konsola czy komp pewnie to samo..

Najpierw atakujesz tego z mieczem.. Typ oczywiście zablokuje twoje ciosy ale to nie szkodzi - wal ile sie da.. Kiedy drugi typ z toporem pojawi sie za tobą i kamera zmieni sie tak że będzie widać że na ciebie skacze to przeturlaj sie w prawy bok (lub lewy byle dalej od typa z mieczem).. Gostek z toporem zaklinuje sie w podłożu i wtedy tnij go ile wlezie.. Musisz uważać na jego brata który będzie ci przeszkadzał w atakowaniu.. Jeśli sie zbliży do ciebie najlepiej przeskocz nad tym z toporem i tnij go z drugiej strony.. Kiedy Axemen wyciągnie topór zabawa zaczyna sie od nowa czyli atakujesz tego z mieczem jak napisane na górze.. Po pewnym czasie pojawi sie SpeedKill (patrz uważnie bo trwa krótko), wtedy to używasz go by pozbawić obu typów połowy życia.. nastepnie znów zabawa jak na samej górze (ze Swordmenem) i przy drugim i zarazem ostatnim speedkillu walka sie kończy..

To apropos walki..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez AngelPL 21 Paź 2006, 17:29

wiecie może jak usunąc zpolszczenie z polskiej wersji ??
zeby była ang?
[Wszystko jest możliwe pod warunkiem że wiesz co mówisz!
Awatar użytkownika
AngelPL
~user
 
Posty: 312
Dołączenie: 22 Sie 2006, 22:20
Miejscowość: Wola
Pochwały: 18



Postprzez Reveler 21 Paź 2006, 19:30

AngelPL a w polskiej wersji jak to wygląda? Że podczas instalacji masz tylko polski do wyboru czy masz dodatkową płytkę ze spolszczeniem?
Z tego co się orientuję to gra instalje tylko pliki językowe wybrane podczas instalacji, czyli..
Jak wybierzesz German to będzie po niemiecku razem z dubbingiem zaś angielskich plików wogle nie będzie..

Tu masz pliki jakie są w głównym folderze po instalacji z wyborem wersji English:

Image

Porównaj ze swoimi może coś masz za dużo albo za mało?
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez AngelPL 21 Paź 2006, 21:35

w polskiej wersji to wygląda tak ze niewybieram jezyka
sam sie instaluje
a to pliki to sąpliki juz zainstalowanego obrazu tak?
[Wszystko jest możliwe pod warunkiem że wiesz co mówisz!
Awatar użytkownika
AngelPL
~user
 
Posty: 312
Dołączenie: 22 Sie 2006, 22:20
Miejscowość: Wola
Pochwały: 18



Postprzez Reveler 21 Paź 2006, 21:51

Tak to są pliki z folderu po instalacji gry (z wyborem języka angielskiego)...
AngelPL napisał(a):w polskiej wersji to wygląda tak ze niewybieram jezyka
sam sie instaluje

Czyli wychodzi, że nie ma innego wyjścia jak podmienić pliki z językiem na angielskie.. Pytanie tylko które to??
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez AngelPL 21 Paź 2006, 22:07

hmmm ja stwierdzęże mam jeszcze dodatkowy folder Menu a w nim tylko folder ENGLISH a tak foldery EN i US oraz Fonts i Texture i pare plików myśle że to będą te tylko że ty takiego foldeu niemasz:/
[Wszystko jest możliwe pod warunkiem że wiesz co mówisz!
Awatar użytkownika
AngelPL
~user
 
Posty: 312
Dołączenie: 22 Sie 2006, 22:20
Miejscowość: Wola
Pochwały: 18



Postprzez Xavax 10 Lis 2006, 18:12

Ja mam Angielską Wersje tej gry - mam Folder MENU a w nim folder English - i tu mam pytanie czy ktoś kto ma polską grę ma tez ten folder MENU i ma w nim Polskie napisy itd - przydało by się bardzo innym - może ktoś spakuje i wyśle na jaka stronkę i poda linka.
Awatar użytkownika
Xavax
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 29 Sie 2006, 20:17



PoprzedniaNastępna

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości