• Ogłoszenie:

internet download manager

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Internet Download Manager

Postprzez lemon96 15 Gru 2005, 21:42

cze wszystkim!!!!!!!! poszukuje cracka do tego programu, najlepiej do wersji 4.0.7.2 albo 4.0.6! moze być również nr seryjny jak ktoś ma.....Bardzo prosze o pomoc...zalezy mi na tym programie....... :lol: :lol: z góry thx za pomoc...narka!!!!

Autor postu otrzymał pochwałę
lemon96
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 28 Paź 2005, 01:51



Postprzez rafal-w 15 Gru 2005, 21:48

wyslalem ci na pw
Awatar użytkownika
rafal-w
 
Posty: 63
Dołączenie: 03 Lis 2005, 12:23
Miejscowość: Niemcy-Hamburg
Pochwały: 6



Postprzez lemon96 15 Gru 2005, 22:01

thx, ale nie pomogło....zapomniałem napisać,że wcześniej miałem zainstalowany ten program i gdy skończył mi się na niego okres probny tj. 15 dni wgrałem cracka i wszystko działało przez kolejne 15 dni...teraz jak już i ten okres minął wyskakuje mi tylko okienko z informacją, że licencja wygasła 30 dni temu......!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x W okienku tym jest jeszcze rubryka na nr seryjny programu, którego nie mogę nigdzie zdobyć a bez niego nie odpale programu......Dodam jeszcze, że nie pomogło odinstalowanie programu a nawet zmiana lokalizacji przy kolejnej instalacji..... :? :? :? :? :? :? :? :?
lemon96
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 28 Paź 2005, 01:51



Postprzez jeff 15 Gru 2005, 22:01

lemon96 napisał(a):cze wszystkim!!!!!!!! poszukuje lekarstwo do tego programu


Apteka sie kłania :lol: :lol:
jeff
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości