• Ogłoszenie:

programu do wyszukiwania sterowników w necie

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Programu do wyszukiwania sterowników w Necie

Postprzez gorczas 09 Lis 2005, 22:51

Słyszałem, że podobno jest taki program, któy sprawdza jakie podzespoły są w kompie i wyszukuje odpowiednie sterowniki w Necie. Szukam tego programu, bo potrzebuję sterowników do zintegrowanej karty muzycznej (płyta Intela - około 7 lat :wink: ).
Dzięki za pomoc
gorczas
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 09 Lis 2005, 22:46



Postprzez odin 09 Lis 2005, 22:58

Sisoft Sandra
http://www.sisoftware.co.uk/index.html?dir=&location=downandbuy&langx=en&a=

Ale z tego co pamiętam nie do wszytskich podzespołów.

Masz google. Wpisz nazwę czegoś do czego szukasz nowych sterowników, znajdziesz nazwę producenta - wpiszesz nazwę producenta, wejdziesz na stronę główną. Ze strony w dział download, z downloadu znajdziesz sobie Swój podzespół który chcesz zaktualizować i hej -> ściągasz.
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez gorczas 09 Lis 2005, 23:12

O to chodzi, że to nie mój komp, ale szkolny, więc nie mam zbyt dużo czasu, żeby nad nim siedzieć i proszę nie mów googlach, bo jak zainstalowałem program AIDA to wykrył kartę Sound Blaster Live! :?

Jutro sprawdzę Sandrę. W każdym razie dzięki za pomoc :wink:
gorczas
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 09 Lis 2005, 22:46



Postprzez will7 10 Lis 2005, 00:16

Możesz skorzystać z tej stronki:http://www.drivershq.com/
Ściągasz programik instalujesz i klikasz run driver detective.
Po skończonym scanie otworzy ci się stronka z podsumowaniem jakie masz najważniejsze podzespoły i które stery są aktualne a które nie.
Niestety jako że nie będziesz zalogowany nie będziesz mógł siągnąć aktualizacji sterowników, ale jak będziesz już wiedział co to za karta to na google już sobie znajdziesz. Problemem może być to że jeśli aida ci źle pokazała to tutaj też może być fake. Co do samej karty to po tym że jest zintegrowana i na płycie intela to wydaje mi się że będzie to karta ac 97. A tak w ogóle najlepiej było by sprawdzić w menadzeże urządzeń.
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63



Postprzez fluid 10 Lis 2005, 00:25

bylo o tym na forum
poszukaj sobie
EVEREST ULTIMATE EDITION
i wszystko w tym temacie...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości