• Ogłoszenie:

english translator

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

english translator

Postprzez daniel777 09 Lis 2005, 21:14

przepraszam szanownych moderków za to że zakladam 2 taki sam temat ale
muj poprzedni został zamkniety a tamten translator co dostałem to jak sie isntaluje w kturyms tam momencie wyskakuje błąd pisze setup błąd wyslij raport o bledach itp itd.z góry thx za pomoc PZDR.

Autor postu otrzymał pochwałę
daniel777
 



Postprzez @Marcin 09 Lis 2005, 21:24

Hejka
English Translator 3.2
CZĘŚĆ I
Kod: Zaznacz wszystko
http://fuc.dvhk.pl/index.php?action=downloadfile&filename=English%20Translator%203.2.part1.rar&directory=SOFT%20ZONE%20PC&

CZEŚĆ II
Kod: Zaznacz wszystko
http://fuc.dvhk.pl/index.php?action=downloadfile&filename=English%20Translator%203.2.part2.rar&directory=SOFT%20ZONE%20PC&
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232



Postprzez odin 09 Lis 2005, 21:36

English Translator to najśmieszjniejszy i najbardziej beznajdziejny translator jaki widziałem :D Nie dośc że nie potrafi nawet prostego zdania napisać grmatycznie to tworzy czasem takiekie "kosmosy" że ręce opadają.

translate.pl <- to ma bardziej zaawansowany silnik tłumaczeń.
Ogólnie, kupujesz sobie słownik, albo ściągasz już tego English Translator'a. Wyobrażasz sobie co chcesz napisać, konstrukcie podpatrujesz własnie z tego programu, ale słowa tłumaczysz samodzielnie ( uwierz mi jest róznica :D widać że ktoś kożysta z English Translator i pochodnych ), odmieniasz rózniesz samodzielnie I CZASY również :D Bo jak widze w PS słowa trzaskane o teraźniejszości i jej wydarzeniach teraźniejszych ( co ten program potrafi ) to mi się śmiać chce po prostu :)
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez daniel777 10 Lis 2005, 10:47

a masz może lini do lepszych programoów :?:
daniel777
 



Postprzez Tom@szek 10 Lis 2005, 13:08

daniel777 napisał(a):przepraszam szanownych moderków za to że zakladam 2 taki sam temat ale

skoro został zamknięty to nic Cię nie upoważnia do zakładania nowego.
EOT
Tom@szek
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości