• Ogłoszenie:

ftp

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

FTP

Postprzez morfeo1980 31 Paź 2005, 16:26

jakie znacie programy do stawiania ftp chodzi mi o jakis polski i jak by to nie był problem to jeszcze czy mógłby mi ktoś napisac jak to zrobić chce postawić server na swoim dysku :oops:

Autor postu otrzymał pochwałę
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45



Postprzez PawełDiablo 31 Paź 2005, 17:05

Kod: Zaznacz wszystko
http://www.strongcs.republika.pl/downloads/FTPServer.rar
łatwy bardzo latwy w obsłudze polecam
PawełDiablo
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 29 Wrz 2005, 16:30



Postprzez Shady 31 Paź 2005, 17:09

Yo!
Wpisz TUTAJ słowo "Apache" i będziesz miał wieeeeele.

Możesz też poczytać tutaj

PZDR
Shady
 



Postprzez fluid 31 Paź 2005, 17:12

poczytaj sobie regulamin odnosnie tego jak powinien wygladac PRAWIDLOWO postawiony temat
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez dark 31 Paź 2005, 17:16

Shady napisał(a):Wpisz TUTAJ słowo "Apache" i będziesz miał wieeeeele.


Jednak Apache jest serwerem protokołu HTTP, czyli nie bardzo odpowiada na pytanie związane z protokołem FTP :^)
Long Hard Road Out Of Hell...
Awatar użytkownika
dark
~user
 
Posty: 387
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 10



Postprzez Tom@szek 31 Paź 2005, 18:33

dark
Serwer Apache - ma w sobie taki program - nazywa sie "Cesar"- jest b.dobrym serwerem FTP jeśli chodzi o stawianie ftp-ka na swoim dysku.
Tom@szek
 



Postprzez dark 01 Lis 2005, 12:25

Tom@szek napisał(a):Serwer Apache - ma w sobie taki program - nazywa sie "Cesar"- jest b.dobrym serwerem FTP jeśli chodzi o stawianie ftp-ka na swoim dysku.


W wersji linuksowej nie spotkałem się z takim programem w pakietach z apache. W opisie programu widzę tylko informacje odnośnie protokołu HTTP oraz HTTPS.
Long Hard Road Out Of Hell...
Awatar użytkownika
dark
~user
 
Posty: 387
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 10



za co ostrzeżenie

Postprzez morfeo1980 01 Lis 2005, 14:11

moge zapytać za co dostałem ostrzeżenie bo jestem nowy i nie bardzo rozumiem.
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45



Postprzez JarekMk 01 Lis 2005, 17:21

morfeo1980 napisał(a):moge zapytać za co dostałem ostrzeżenie bo jestem nowy i nie bardzo rozumiem.

Po raz:
Regulamin forum
Po dwa:
Image
A wracajac do tematu
http://www.idg.pl/ftp/download/pc_3803/GuildFTPd.exe
[ GuildFTPd 0.999.9 ]
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez LOCO 01 Lis 2005, 20:54

Gene6 FTP Server na stronie producenta jest również plik spolszczający
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63



regulamin

Postprzez morfeo1980 04 Lis 2005, 00:06

oczywiscie poczytam sobie regulamin a dlaczego kolega który mi grozi ze mi połamie ręce nie dostał ostrzeżenia wedłyg prawa groźba nosi znamiona przestępstwa o ile ten osiłek ze zdjecia rozumie znaczenie tych słów a tak prywatnie to z takimi groźbami to bym uważał bo kolega czasem może się przejechać

[ Dodano: Dzisiaj o 23:10 ]
Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
:D :D :D :D
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45



Postprzez sauroon 04 Lis 2005, 09:54

Ten kolego to jest admih forum i lepiej im nie podskakuj bo wylecisz z forum za byle co.
Ałaaaa !!! Google mnie ugryzło :)
Awatar użytkownika
sauroon
~user
 
Posty: 263
Dołączenie: 06 Paź 2005, 10:36
Miejscowość: Kentucky Koźle
Pochwały: 8



regulamin

Postprzez morfeo1980 04 Lis 2005, 10:15

czyli admin może grozić i łamać regulami a reszta nie może widze że są równi i równiejsi widze forum z zasadami:):):):):)

[ Dodano: Dzisiaj o 9:17 ]
a jeszcze jedno za co się dostaje pochwały - za to że się komuś pogrozi czy za to ze się doniesie do adminów że ktoś jest nowy i nie zawsze potrai postawić temat :):) bede wdzieczny za odpowiedź?:)
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45



Postprzez MUTOPOMPKA 04 Lis 2005, 16:02

morfeo1980 napisał(a):Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jasne, ale zauważ jedno: jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona a to już nie jest spełnione, więc paragraf ten nie jest "dobry"... Do tego... Mamy wolność słowa w Polsce i każdy moze napisać cokolwiek mu się podoba, lecz nie obrażając w jakikolwiek sposób: innych, uczuć religijnych, nie łamiąc regulaminu forum. Skoro Ciebie to tak uraziło (poczułeś się zagrożony) zgłoś sprawę Policji lub prokuraturze!!!! Oczywiście wszystko na piśmie i to dobrze uzasadnij! Ciekawe, jak zareaguje Policjant lub prokurator??? :mrgreen:

morfeo1980 napisał(a):a jeszcze jedno za co się dostaje pochwały - za to że się komuś pogrozi czy za to ze się doniesie do adminów że ktoś jest nowy i nie zawsze potrai postawić temat SmileSmile bede wdzieczny za odpowiedź?Smile

Pochwały dostaje się za niesioną pomoc. Możesz nagrodzić usera, który Ci pomógł w rozwiązaniu problemu.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



ftp regulamin

Postprzez morfeo1980 04 Lis 2005, 16:30

tak wiem masz racje, tylko jak zmierzyć czy wzbudził we mnie obawe czy nie, tlyko ja to moge stwierdzić, a czytająć tu i tam natknąłem się na interwencje w sprawie groźb przez jeden z komunikatorów. A skoro podpadłem w jakiś niezrozumiały sposób regulaminowi a regulamin to nie kodeks karny gdzie nieznajomość prawa szkodzi więc, więc ostrzezenie, które tak na marginesie jest śmieszne i chyba pisane przez osobe która nie widzi życia poza kompem, więc ten artykuł nie jest tak wcale chybiony. Co do wolności słowa tu na forum jej nie ma, bo mam wiadomość ze lepiej adminów się nie czepiać, więc gdzie tu wolnośc słowa i gdzie równosć, - równi i równiejsi??
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45



Postprzez MUTOPOMPKA 04 Lis 2005, 16:39

morfeo1980 napisał(a):A skoro podpadłem w jakiś niezrozumiały sposób regulaminowi a regulamin to nie kodeks karny gdzie nieznajomość prawa szkodzi więc, więc ostrzezenie, które tak na marginesie jest śmieszne i chyba pisane przez osobe która nie widzi życia poza kompem

A przepraszam Ciebie bardzo... Regulamin to także KODEKS praw i obowiązków, który user przestrzega (lub nie). Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi więc ostrzeżenie, które Ty słusznie dostałeś.


morfeo1980 napisał(a):Co do wolności słowa tu na forum jej nie ma, bo mam wiadomość ze lepiej adminów się nie czepiać, więc gdzie tu wolnośc słowa i gdzie równosć, - równi i równiejsi??
Nie, no kolego! Teraz to chyba się nie popisałeś... A czep się jakiegokolwiek Admina na jakimkolwiek forum... Ciekawe, co zrobią? To samo z moderatorami....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Tom@szek 04 Lis 2005, 16:59

morfeo1980
Przyszedłeś tu na forum aby pokazać, że znasz paragrafy :?:
Zajmij sie tym co Ciebie interesuje i zgodnie z http://forum.programosy.pl/rules.php a nikt nie będzie miał żadnych aluzji do Ciebie.
Temat uważam za zamknięty. Wracamy do wątku który rozpocząłeś lub kończymy ten temat.
Tom@szek
 



Postprzez fluid 04 Lis 2005, 20:33

morfeo1980


moj komentarz do tego co napisales
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
czloweiku masz 25 lat (chyba) a zachowujesz sie jak dziecko
nie rozrozniasz ALUZJI od GROZBY a to juz nie moja broszka
jakbym tam napisal ze "kazdy kto czyta ten tekst jest debilem"
to bys mnie oskarzyl o obraze twojej osoby
a jakbym tam napisal ze
"nie lubie chrzescijan/buddystow/murzynow/zydow/homoseksualistow*"
* - niepotrzebne skreslic
to bys mnie oskarzyl o
rasizm
albo
obraze wartosci chrzescijanskich
albo
antysemityzm
albo
homofobie i dyskryminacje mniejszosci seksualnych

wiec zanim zaczniesz czytowac kodeks karny/cywilny
to pomysl troszke i puknuj glowka
ze dwa razy o blat biurka to moze ci sie polepszy
akurat z prawem mam sporo stycznosci i jakbys poszedl z czyms takim o czym piszesz na komende policji (nie mowie o prokuraturze bo by cie do wariatkowa wyslali) to dyzurny policjanty zaczalby rotflowac po podlodze jak glupi...
wolnosc slowa....hmmmm to fakt
ale jest jedno male ALE
to forum to miejsce publiczne i wszystko co mozna na nim robic a co nie
okresla REGULAMIN oraz ADMIN i moze on tutaj napisac ze nie przyjmujemy ludzi o czarnych wlosach tylko lysych
to jak to sie mowi
"chocby skaly sraly" nie masz zadnych podstaw
prawnych zeby sie z tym nie zgodzic
krotka pilka - nie podoba sie regulamin - ZEGNAM
nikt cie tutaj nie trzyma na sile
regulamin jest po to zeby go przestrzegac
a to ze on sie tobie nie podoba to juz nikogo nei obchodzi


morfeo1980 napisał(a): o ile ten osiłek ze zdjecia rozumie znaczenie tych słów



morfeo1980 napisał(a): bo kolega czasem może się przejechać



nawet nei bede tego komentowal bo widac jak ograniczony jestes
dla ciebie kazdy kto jest lysy jest dresiarzem/osilkiem itd...
to twoj problem ja dresu nei nosze i z tego co widze to mam troszke wiecej oleju w glowei niz ty
ale to juz tylko moje subiektywne odczcie...


koncze ta rozmowe bo nie ma ona dalszego sensu
tematu nei zamykam
ale nie mam zamiaru juz dluzej z toba rozmawiac
wszystkie posty jakie napiszesz zostana zignorowane tak samo jak wiadomosci PW czy maile bo uzeralem sie na forum z wieloma dziwakami i przestalo mnie to bawic
a teraz UWAGA UWAGA bede ci GROZIL
obiecuje ci ze wezme sobie twoja osobe pod lupe
wiec jezeli masz zamiar dalej przebywac na tym forum to radze ci dobrze zapoznac sie z regulaminem...

[ Dodano: Dzisiaj o 19:34 ]
MUTOPOMPKA napisał(a):Nienawidzę kaczek!!!


jeszcze may off topic
pozwij TOMKA o znecanie sie nad zwierzetami...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez morfeo1980 04 Lis 2005, 23:50

Wiem że próbujesz pokazac że czepie się każdego słowa jakie napiszesz ale tak nie jest, a skoro któryś ma styczność z prawem to fajnie pewnie z teorii wie jaka jest różnica między administracją a prawem karnym (taka jedna z głównych zasad zacytowął bym po łacinie ale nie doczytałem czy regulamin dopuszcza używanie łaciny - dla zainteresowanego pana od dresów łaciny - nie tej ulicznej)
A co do ogranmiczeń to powiem tak ja nie wspomniałem i nie napisałęm o dresiarzach czy coś w tym stylu to Ty masz ich na myśli więc kto ma uprzedzenia to nie wiem .... podświadomość widze zadziałała
a Co do regulaminu to nie wiem kto jest ograniczony bo jeden punkt przeczy drugiemu a jak chcesz mozesz mnie wywalić dyskusji by nie było gdybyś poprostu wkleił link co źle zrobiłem teraz już wiem co zrobiłem źle bo dokładnie doczytałem.
Aha i chciałem coś zauważyć nikogo z was adminów i innych ... nie oceniam bo nie ma czegoś takiego w żadnym moim poście, za to wy dopuściliście się tego a czy to zgodne jest z zasadami tego forum a czy wasze wypowiedzi są zgodne z regulaminem to zostawiam bez komentarza i pozdrawiam
Wiedzy nigdy za wiele
morfeo1980
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Paź 2005, 17:45




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości