• Ogłoszenie:

potrzebuje pomocy z perfect keyllogerem 1.4

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

potrzebuje pomocy z perfect keyllogerem 1.4

Postprzez Hapat 25 Paź 2005, 17:30

Potrzebuje pomocy z perfect keyllogerem 1.4. Juz mam go, ustawilem . Tylko nie wiem ktory plik musze komus podrzucic, zeby mi wysylalo na maila co on pisze na klawiaturze. Ktory plik musze wyslac zeby mi pokazywalo co on pisze??

prosze o szybka odpoweidz...

Autor postu otrzymał pochwałę
Hapat
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Paź 2005, 16:37



Postprzez meohaw 25 Paź 2005, 17:54

Jakoś nie jestem pewien czy powinniśmy ci pomogać w takiej sprawie. Szpiegowanie innych nie jest ani zabawne, ani pożyteczne. Poza tym jest setka stron na której można poczytać o keyloggerach i spoboie ich używania. Poza tym poczytaj instrukcje, helpa lub cokolwiek dołączone do programy i nie powinno być problemu.
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11



Postprzez Generał Grevious 25 Paź 2005, 18:05

ja jestem za tym zeby nie mowic koledze jak sam do tego dojdzie to bedzie lepiej a jezeli sam sie podda to wejdzie pierwsza strone z hakingiem i ma tam napisane (napisze ci pw)
Awatar użytkownika
Generał Grevious
~user
 
Posty: 95
Dołączenie: 08 Lip 2005, 10:17
Pochwały: 3



Postprzez fluid 25 Paź 2005, 19:54

SPADAJ NA BAMBUS :evil: :evil:
tacy ludzie jak ty sa tutaj bardzo niemile widziani
nawet zastanawiam sei czy powinienem cie nazywac CZLOWIEKIEM
na tym forum jak dlugo ja tutaj bede NIKT nei dostanie pomocy w takeij kwestii i niech to bedzie dla was przestroga
najmniejsze zapytanie o cos co wiaze sie z HACKIEM zakonczy sie bardzo zle dla delikwenta ktory sie o to pyta A TAKZE DLA OSOBY KTORA BEDZIE NA TYLE GLUPIA ZEBY ODPOWIEDZIEC
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości