• Ogłoszenie:

jakim programem złamać hasło w tym pliku ???? plz help !!!

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

jakim programem złamać hasło w tym pliku ???? plz help !!!

Postprzez n3on 16 Paź 2005, 22:52

Witam !!

Pod tym adresem:
http://www.audiofactory.pl/shared/Polonizator_Finale_2006.exe
znajduje sie plik zabezpieczony hasłem. Próbowałem już wielu programów do łamania haseł Password_Kit_Enterprise_v7.0, Advanced RAR Password Recovery, etc. jednak nie mogę sobie z tym plikiem poradzić. Bardzo zależy mi na tym pliku, więc serdecznie proszę Was o pomoc.
Awatar użytkownika
n3on
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Paź 2005, 22:47



Postprzez Tom@szek 16 Paź 2005, 22:56

Milo nam jest poinformować Państwa, iż pojawiła się polska nakładka dla programów Finale 2005 i Finale 2006. Nakładka dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników programów w dziale Download na stronie

Audio Factory (www.audiofactory.pl) . Pliki są spakowane i wymagają hasła do ich rozpakowania. Hasło można otrzymać pod adresem: serwis@audiofactory.pl po uprzedniej weryfikacji danych użytkownika.

Proste - co :?:
Musisz się zarejestrować na stronie.
Tom@szek
 



Postprzez meohaw 16 Paź 2005, 22:58

z audiofactory.pl:

Polska nakładka na program Finale 2006

Uwaga! Nakładka dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników programu Finale 2006. Program wymaga hasła do rozpakowania. Hasło można otrzymać po weryfikacji danych użytkownika pod adresem mailowym: serwis@audiofactory.pl

Plik do pobrania: Polonizator_Finale_2006.exe

Będzie ciężko.
Jeśli nie próbowałeś ataku słownikowego to zassaj z packetstorma jakiś polski słownik i spróbój. Jak nie, to tylko atak siłowy i pare godzin/dni/tygodni/miesięcy/lat czekania.

[ Dodano: Dzisiaj o 22:59 ]
Tomaszek napisał(a):
Milo nam jest poinformować Państwa, iż pojawiła się polska nakładka dla programów Finale 2005 i Finale 2006. Nakładka dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników programów w dziale Download na stronie

Audio Factory (www.audiofactory.pl) . Pliki są spakowane i wymagają hasła do ich rozpakowania. Hasło można otrzymać pod adresem: serwis@audiofactory.pl po uprzedniej weryfikacji danych użytkownika.

Proste - co :?:
Musisz się zarejestrować na stronie.

Tomaszek, musi być zarejestrowanym użytkownikiem Finale 2006, a nie strony. Skoro ma pirata to kipśnia.
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11



Postprzez Tom@szek 17 Paź 2005, 07:52

meohaw napisał(a):Tomaszek, musi być zarejestrowanym użytkownikiem Finale 2006, a nie strony


Fakt, nie doczytałem 8)
Tom@szek
 



Postprzez n3on 17 Paź 2005, 21:05

Będzie ciężko.
Jeśli nie próbowałeś ataku słownikowego to zassaj z packetstorma jakiś polski słownik i spróbój. Jak nie, to tylko atak siłowy i pare godzin/dni/tygodni/miesięcy/lat czekania.


mozesz dac mi dokladniejsze linki do tych programikow ?
Awatar użytkownika
n3on
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Paź 2005, 22:47



Postprzez meohaw 17 Paź 2005, 21:29

Tutaj masz słownik polski:
http://packetstormsecurity.nl/Crackers/wordlists/language/polish.gz
Możesz sprócować jeszcze tego:
http://packetstormsecurity.nl/Crackers/wordlists/common-4 (angielski plus najpopularniejsze hasła)
A wszystko to możesz zrobić Advanced RAR Password Recovery
Masz tam ustawienia łamania słownikowego "dictionary" i na odpowieniej zakłądce ustawiasz ścieżkę do słownika
A jak nie to zmieniasz ustawienia na Brute Force i czekasz bardzo długo
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11



Postprzez n3on 17 Paź 2005, 23:27

Tylko jak otwierasz ten plik w Advanced RAR Password Recovery to wyskakuje ze nieznany plik, krotko mowiac to nie jest chyba ani win rar ani win zip ;(
Awatar użytkownika
n3on
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Paź 2005, 22:47



Postprzez Daniello24s 09 Lis 2005, 22:20

http://www.flauto.art.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=1&topic=757 sprawdź tu
Daniello24s
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 06 Lis 2005, 20:44



Postprzez odin 09 Lis 2005, 22:25

Otwierasz plkik, sprawdzasz binarke, wywalasz password cheeck i masz spokój :) najczęściej takie firmy stosują proste zabezpieczenia, a wydaje im się że łohohohoho niewiadomo jakie. Udaj się do kolegi który zna się trochę na komputerach - zrobi Ci to w około 7 minut, ze sprawdzeniem poprawności i CRC.
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez Daniello24s 09 Lis 2005, 22:35

Spolszczenie jest spakowane w formacie exe nie win rar dlatego masz problemy zapytaj sie gościa ktorego namiary Ci podałem napewno Ci pomoze jego Gg i @mail jest na stronie do której dałem link wyżej

[ Dodano: Dzisiaj o 21:39 ]
Nie męcz sie wystarczy go ładnie poprosic
Daniello24s
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 06 Lis 2005, 20:44



Postprzez michalski 12 Maj 2006, 23:02

Spolszczenie bez hasla
http://rapidshare.de/files/20269302/Polonizator_Finale_2006a_4.1.rar.html
michalski
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 14:24




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości