• Ogłoszenie:

PROBLEM z neostradą

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

PROBLEM z neostradą

Postprzez bryk01 16 Kwi 2005, 08:35

Mam mały a nawet duzy problem..... :roll: .... włączam neostrade.....klikam na internet explorer...i wyswietla mi sie strona auto;blank.....a oprocz tego jeszcze masa różnych stron...pokazują cos z wirusem....ja skanuje ciągle komputer ale to nic nie daje....probowałem juz zmienic strone główną ale to tez nic nie dało.....zresztą ten problem to nie jest taki wazny......zamykam te wszystkie stronki i normalnie wpisuje google...i takie różne....a po 1 godzinie serwer neostrada mi pada........nie moge wnic wejsc.....o co tu chodzi..POMOCY..!!!!!!
MATEOSEK......
bryk01
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 08:28
Miejscowość: Marki



Postprzez rj007 16 Kwi 2005, 08:56

Na twoim miejscu przeinstalował bym windowsa, bo nic innego raczej niemożna chyba zrobić

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
rj007
~user
 
Posty: 16
Dołączenie: 30 Mar 2005, 10:31
Pochwały: 1



Postprzez fluid 16 Kwi 2005, 09:02

rj007 napisał(a):Na twoim miejscu przeinstalował bym windowsa

oj Robercik, Robercik.....
my tutaj po najmniejszej lini oporu nigdy nie lecimy
format to ostatecznosc a nie sposob naprawy


czym skanujesz kompa?
samym antyvirem?
jezeli tak to nie usunie ci on raczej zadnych adwarow i spyware
a wyglada mi na to ze wlasnie cos takiego zlapales
zainstaluj jakis dobry soft Spybot Search & Destroy
i nim przelec system

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Magik 16 Kwi 2005, 09:05

rj007 napisał(a):Na twoim miejscu przeinstalował bym windowsa, bo nic innego raczej niemożna chyba zrobić


takie rady w dzisiejszych czasach......W dobie konsoli odzuskiwania i Ghosta :shock: :shock: :shock: :shock:

bryk01 napisał(a):a po 1 godzinie serwer neostrada mi pada........nie moge wnic wejsc.....o co tu chodzi.


Najpierw nalezaloby wykluczuc padniecie routerow tepsy....Dzwoniles na ta slynna blekitna linie??


bryk01 napisał(a):a oprocz tego jeszcze masa różnych stron...pokazują cos z wirusem....ja skanuje ciągle komputer ale to nic nie daje....probowałem juz zmienic strone główną ale to tez nic nie dało


O tym poczytaj sobie tu:

http://forum.programosy.pl/zmiana-strony-startowej-i-innych-problemow-link-vt10255.html

PZDR

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



THANKS

Postprzez bryk01 16 Kwi 2005, 09:55

NO dzieki...wiec tak kompa skanuje MKS anri virus....i czyms takim....AD-Adware SE Personal.....tez myślałem zeby zrobic reinstalke systemu ale tyle mp3 pojdzie sie cenzura!*......no dzieki wam wszystkim.....
MATEOSEK......
bryk01
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 08:28
Miejscowość: Marki



Postprzez Tom@szek 16 Kwi 2005, 10:08

bryk01

bryk01 napisał(a):pojdzie sie cenzura!*

uważaj na słówka bo będzie cienko z Tobą. :P
Tom@szek
 



ZIOMKI

Postprzez bryk01 16 Kwi 2005, 10:09

Więc tak........jesli chciałbym zainstalować tego SPYBOTA to musiałbym wykasować te 2 anti virusy.....bo jak miałem Anti viren kit to mi sie gryzł z tymi dwoma.....niop to zrobie to jakoś.....ale tego MKS to mam oryginalnego....nom jakos sie zrobi.....[/img]
MATEOSEK......
bryk01
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 08:28
Miejscowość: Marki



Postprzez Tom@szek 16 Kwi 2005, 10:13

bryk01 napisał(a):Więc tak........jesli chciałbym zainstalować tego SPYBOTA to musiałbym wykasować te 2 anti virusy.


Spybot-a instalujesz bez odinstalowania innych progsów. Nie ma takiej potrzeby i nic się nie będzie gryzło. Ad-Aware nie jest programem antywirusowym i pozostaw go w systemie.
A jakie dwa antywirusy :?: Zostaw MKS-a.
Ostatnio edytowany przez Tom@szek, 16 Kwi 2005, 10:14, edytowano w sumie 1 raz
Tom@szek
 



Postprzez Magik 16 Kwi 2005, 10:13

Antivir a Spybot to dwie rozne religie....I mozesz miec oba te programy bez przeszkod

W przypadku posiadania(zainstalowania) 2 antivirow moga wystepowac konflikty, wirusy nie beda usuwane itd.....Miej MKS'a, Ad-Aware i Spy-bota....+ wskazowki ktore dostales i powinno pomoc

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Leukocyt 08 Cze 2005, 11:49

Może spróbuj MKS vir on line http://skaner.mks.com.pl/
Leukocyt
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 22 Maj 2005, 10:42
Miejscowość: Gniezno



Postprzez Mietek 08 Cze 2005, 13:53

Oj panowie. Wy tu o jakis antywirach i innych cenzura! a sprawa jest prostsza niz sie wydaje. Zlapales mooj drogi pewnego robalka. Jak domniemam masz Windows XP. Jak pierwszy raz odpalasz neostrade to zawsze lapiesz tego robala (ja tez tak mialem). Co Ci poradzic. Chmm... Podla bym ci linka do latki na windows XP ktora by rozwiazala problem ale zapomnialem. :P Skontaktoj sie z biorem obslugi klienta albo najlepiej przemaszeruj sie na piechotke do najblizszego telepunktu i przedstaw im sprawe i oni podadza Ci skad sciagnac ta late. Potem ja instalujesz i wszystko powinno smigac bez problemu. Robal zostanie usuniety na zawsze! ;) Bez tego nie masz co mazyc o chodzacym internecie.
Nie pożądaj żony bliźniego swego.... nadaremno.
Mietek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 24 Lis 2004, 12:18
Miejscowość: Piotrków Trybunalski



Postprzez MUTOPOMPKA 08 Cze 2005, 14:13

Mietek napisał(a):Oj panowie. Wy tu o jakis antywirach i innych cenzura! a sprawa jest prostsza niz sie wydaje. Zlapales mooj drogi pewnego robalka.

Oj... a jakbyś zobaczył, że post ma już 2 miechy i problem jest już rozwiązany. A rozwiązany poprzez GG 2 miechy temu.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Puma 08 Cze 2005, 14:14

Głupoty, głupoty jeszcze raz głupoty, fakt iż w aplikacji od neostrady bywa jakiś robal jednak jeśli masz xp to nie potrzeba tego dziadostwa instalować i nie masz problemiku :)

Edit : też prawda, problem zapewne już dawno rozwiązany.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez 5022749 05 Lut 2006, 17:24

Panowie problem z serwerem neostrady to o wiele bardziej złożony problem to choćbyć miał najnowszego nortona antywirus nic nie da!! ja zainstalowałem serwice packa 2 ściągnąłem ze 40 aktualek i jest narazie dobrze!! ale na ile starczy nie wiem!! serwer nie odpowiada ponieważ wiary omijają antywirusa i zajmują całe połącznie... jest kilka 100% rozwiązań... po pierwsze można zainstalować dwa systemy XP i linux (który jak wiadomo jest rewelka pod netam) ale to troche uciążliwe!! więc można zainwesotować w porządny modem a nie to bardziewie!! co daje TP!! można jeszcze kupić orginalnego XP i zainstalować firewola!! czy jakoś tam siępisze ale to kosztuje !! więc jeśli nadal masz problem proponuje zail=nstalować najnowsze aktualki i łatki na XP!! i to na jakiś czas załatwia spawe!! a formaty cenzura dają miałem z 10!! pozdrawiam... Te wszystkie infoamacje pochodzą od zaufanego informatyka więc są raczej prawdziwe! pa moje gg 5022749!!
Kamil Szymański
5022749
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Lut 2006, 17:14
Miejscowość: Jarocin



Postprzez jeff 05 Lut 2006, 23:41

5022749


temat stary jak swiat

eot
jeff
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości