• Ogłoszenie:

Jak Wyglada Wasz Pulpit

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez craz 27 Mar 2005, 21:10

... ikony z pulpitu mozna latwo schowac.
prawy klik na pulpicie < rozmiesc ikony wedlug < pokaz ikony pulpitu [odznaczamy]

Image Image

Image - 04_23_05
Ostatnio edytowany przez craz 23 Kwi 2005, 12:34, edytowano w sumie 2 razy
craz
~user
 
Posty: 278
Dołączenie: 30 Sty 2004, 22:15
Pochwały: 19



Postprzez Stefan 29 Mar 2005, 01:20

1.Jak się robi zrzuty z ekranu (screeny)?

2.I tak Wam nie pokażę pulpitu bo po co mam afiszować swojego kompa?Wystarczy że np.na http://users.nethit.pl/forum/tata napiszesz jednego posta a już wszyscy widzą twoje parametry kompa,a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...

3.Ale macie wieśniackie pulpity...ja mam stonowaną "idyllę" i wygląda ładnie a nie kurde jakieś baby albo kształty dziwne.Powiem nawet że największą wiochą jest pulpit D.E.X.a... totalne przegięcie... jak możesz czymś takim się chwalić...
Z poważaniem

Stefan-poszukiwacz darmowych i łatwych w obsłudze odpowiedników drogich programów i nie tylko...
Stefan
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2005, 22:32
Miejscowość: Szczecin



Postprzez Stefan 29 Mar 2005, 01:23

Ja,od razu widać że preparowałeś pulpit...

Autor postu otrzymał pochwałę
Z poważaniem

Stefan-poszukiwacz darmowych i łatwych w obsłudze odpowiedników drogich programów i nie tylko...
Stefan
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2005, 22:32
Miejscowość: Szczecin



Postprzez filipyo 29 Mar 2005, 01:25

Stefan napisał(a):1.Jak się robi zrzuty z ekranu (screeny)?

2.I tak Wam nie pokażę pulpitu bo po co mam afiszować swojego kompa?Wystarczy że np.na http://users.nethit.pl/forum/tata napiszesz jednego posta a już wszyscy widzą twoje parametry kompa,a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...

3.Ale macie wieśniackie pulpity...ja mam stonowaną "idyllę" i wygląda ładnie a nie kurde jakieś baby albo kształty dziwne.Powiem nawet że największą wiochą jest pulpit D.E.X.a... totalne przegięcie... jak możesz czymś takim się chwalić...



gosciu ale po co ty nam to muwisz tu sie wkleja swoje pulpity a jak niewiesz jak zrobic screena to SZUKAJ
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez craz 29 Mar 2005, 12:18

^stanowcze brawa dla tego pana. mowi o wlamaniach do komputera (nawet bez internetu, bez kart sieciowych, bez bluetooth, bez usb, bez zadnej mozliwosci podlanczenia komputera do swiata - czyli przy uzyciu ... nie wiem jak to okreslic, moze - wyrafinowanych technik), a nie potrafiacego zrobic skrena. wiec, wiedze teoretyczna masz opanowana (hehe) teraz sproboj to sprawdzic w praktyce.

^wyglad pulpitu, to kwestia gustu, dalej wiadomo.

^wszyscy widza twoje parametry kompa - co w tym zlego? przeciez my je nawet publikujemy, nieprawdaz drodzy 'uzytkownicy forum'?

^ta lista potrzebnych rzeczy do przeprowadzenia wlamu, jest naprawde imponujaca. kiedy juz sie wszystkiego naucze i bede chcial przerowadzic taki wlam (buaha) napewno zaopatrze sie w mikrobus i miejsce parkingowe przed oknem ofiary.

^zawsze z szacunkem. Craz.
craz
~user
 
Posty: 278
Dołączenie: 30 Sty 2004, 22:15
Pochwały: 19



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Mar 2005, 12:29

Stefan napisał(a):1.Jak się robi zrzuty z ekranu (screeny)?

No nie.... Haker i nie umie????? Wstyd! Poszukaj na forum.. Jest temat przyklejony, więc znajdziesz...

Stefan napisał(a):2.I tak Wam nie pokażę pulpitu bo po co mam afiszować swojego kompa?Wystarczy że np.na http://users.nethit.pl/forum/tata napiszesz jednego posta a już wszyscy widzą twoje parametry kompa,

:shock: :lol: Ciekawe.... Ciekawe.... Tylko coś jestem lama, bo mi ta stronka nie działa :( i chciałbym się przekonać, czy ktoś się do mnie włamie!

Stefan napisał(a):a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...

Tiaa.... to w takim razie ma się bać, ponieważ przed moim blokiem jest baza transportowa i busów jest tam mnóstwo!!! Rany... oni mnie inwigilują? OK... Teraz już tylko czekam na policję, aż do mnie przyjdzie i mnie zamkną.... :shock:

Co ty chłopie piszesz!!!! Za dużo filmów się naoglądałeś, czy jak?

PS. Chłopaki, będziecie przysyłać mi paczki do paki? :)

Stefan napisał(a):3.Ale macie wieśniackie pulpity...ja mam stonowaną "idyllę" i wygląda ładnie a nie kurde jakieś baby albo kształty dziwne.Powiem nawet że największą wiochą jest pulpit D.E.X.a... totalne przegięcie... jak możesz czymś takim się chwalić...
A jak możesz w ogóle instalować system Windows? To mnie obraża... :) Widzisz chłopie, że piszesz głupoty? Każdy ma taki pulpit jaki mu się podoba! Ale jeśli tobie nie -> ok. To chociaż przestań pisac pierdoły!!!!!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez filipyo 29 Mar 2005, 12:33

On jest haker no to wszystko umie on by ci sie na kompa wlamal jak twuj komp byl by w czesciach a co do tego
i wygląda ładnie a nie kurde jakieś baby

widocznie woli chlopaków ale "bąćmy" tolerancyjni :mrgreen:
mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...

hahaahahah o w pysk chyba zaduco sie naogladales tych film zza oceanu
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez fluid 29 Mar 2005, 13:44

Stefan napisał(a):a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...



pamietajcie ...ONI SĄ WŚRÓD NAS...

i na koniec taka mala dygresja w dwóch punktach

1. wiek piszacego okreslam na 9-12 lat
2. cale szczescie ze ma chlopak "tygodniowe wakacje na koszt forum"
bo jest nadzieja ze sie na nas obrazi i wiecej sie juz nie pojawi...OBY


pozdr dla wszystkich ktorzy sie nie boja ze ich namierza :D :D :D :D
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez filipyo 29 Mar 2005, 14:30

pozdr dla wszystkich ktorzy sie nie boja ze ich namierza Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
oj ja sie boje wykasowalem juz azureusa edonkeya emula i wszystkie programy P2P normalnie strach na mnie padl
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez Hunt3R 29 Mar 2005, 16:57

koles mi sie spodobal :D:D i ta akcja spod bloku :D:D:D:D az strach przez okno wygladac :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez Puma 29 Mar 2005, 17:10

Ha ha ha uśmiałem się jak norka z tego co napisał Stefan, widziałem film i to podobno możliwe iż przez ekram ... jakieś mikrofale i takie tam, nawet jeśli można to na pewno nie w polsce, nie ta technika bracie :lol:
Bus przed oknem bez szyb ... stanowczo chłopak naoglądał się za dużo filmów :lol:
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez filipyo 29 Mar 2005, 18:09

szkoda ze tak szybko zostal zbanowany moze jeszcze wypowiedzial by sie na kilka tematów :D
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Mar 2005, 18:32

filipyo napisał(a):szkoda ze tak szybko zostal zbanowany moze jeszcze wypowiedzial by sie na kilka tematów
I to bardzo szybko.... Popatrz w jego profilu, kto i w jakim czasie i za co walił mu ostrzeżenia...

A ile postów wywalił? Zdziwiłbyś się ile pierdół napisał...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Ghosty 29 Mar 2005, 19:07

fluid23 napisał(a):1. wiek piszacego okreslam na 9-12 lat



Nie sądze żeby miał tyle lat. Poczytaj jego odpowiedzi :|
Awatar użytkownika
Ghosty
 
Posty: 438
Dołączenie: 27 Lut 2005, 17:23
Miejscowość: Starachowice
Pochwały: 10



Postprzez j3zz 31 Mar 2005, 16:38

no dobra aby zakonczyc tę batalie o lamera tu macie mój minimalistyczny pulpit :) http://img88.exs.cx/my.php?loc=img88&image=beztytuu15cu.jpg
Compaq Presario F560EM (AMD64X2 1,7Ghz, GeforceGo 6100/430, 2GB DDR2, 120GB SATA)
Awatar użytkownika
j3zz
~user
 
Posty: 124
Dołączenie: 16 Mar 2005, 14:26
Miejscowość: Olsztyn/Dublin
Pochwały: 2



Postprzez (D.E.X.) 01 Kwi 2005, 16:28

j3zz zarabista tapeta .. podoba mi sie a co do stefana to niezly kolez jest .. nie podoba mu sie moj pulpit... ehh chyba pujde sie powiesic bo jak ON powie ze sie nie podoba to ja juz nie mam po co zyc ....

PoZdro dla hackerow ktorzy włamuja sie do kompa bez internetu itd ..
(D.E.X.)
 



Postprzez Filip454 01 Kwi 2005, 22:18

Image
AMDAthlonXP,1800MHz13.5x133)2200+,Matsonic MS8137C(+),512 MB(PC2100 DDRSDRAM),NVIDIA GeForce FX 5500,NEC MultiSync FE771SB[17"CRT](2Z56854YB),ST380011A(80GB,7200RPM,Ultra-ATA/100)
Filip454
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 23 Gru 2004, 12:59
Pochwały: 1



Postprzez Shylina 04 Kwi 2005, 00:05

a jakos do tej pory nie widzialam zadnego damskiego pulpitu;)

Oto moj:

Image

Kasia
Awatar użytkownika
Shylina
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 03 Sty 2005, 15:50
Miejscowość: Kraków



Postprzez Tom@szek 04 Kwi 2005, 08:45

Shylina napisał(a):a jakos do tej pory nie widzialam zadnego damskiego pulpitu;)

No tak Kasiu.Typowa kobieta. Porządek jak w damskiej torebce :D :P
:wink:
Pzdr.
Tom@szek
 



Postprzez Magik 04 Kwi 2005, 11:09

kemot301 napisał(a):Porządek jak w damskiej torebce


To az jestem ciekawy co Tomek powiesz na moj

Image

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



PoprzedniaNastępna

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości