• Ogłoszenie:

generator numerów kart kredytowych

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

generator numerów kart kredytowych

Postprzez devil162 09 Gru 2006, 09:37

szukam generator numerów kart kredytowych ma ktos jakies linki ??

Autor postu otrzymał pochwałę
devil162
~user
 
Posty: 55
Dołączenie: 21 Lut 2006, 17:03



Postprzez Fireworkss 09 Gru 2006, 09:41

Ciekaw jestem na co ci taki prog. ?
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez Fireworkss 09 Gru 2006, 09:48

kahoona napisał(a):Na co ? Przecież to oczywiste. Masochista pragnie być ukarany, dlatego zadaje pytanie o program do zdecydowanie przestępczych działań na publicznym Forum, z numerem IP komputera, z którego zadano pytanie, notowanym w bazie... Czysta rozkosz.
I nie wiem, kto się pierwszy zainteresuje - psychiatra czy prokurator...


Domyslam sie do jakich celow tylko bardziej mi chodzilo co odpowie autor tego posta.
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Postprzez devil162 09 Gru 2006, 09:52

jezu :lol: chce sobei zagrac 10 dni w triala world of warcraft i tam trzeba podac numer karty kredytowej i nie musze tam podawac swoejej bo to jest na 10 dni i potem konto sie usuwa :wink: tak mi powiedzieli na jednym forum o WoWie zebym sobei znalazl taki generator :wink: dopiero jak kupie orginalna i bede gral i placil abonament to wtedy podam swoj numer karty :wink:
devil162
~user
 
Posty: 55
Dołączenie: 21 Lut 2006, 17:03



Postprzez jeff 09 Gru 2006, 09:55

:o

Art. 310. § 1. Kto podrabia albo przerabia polski albo obcy pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego dokumentu usuwa oznakę umorzenia,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
jeff
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości