• Ogłoszenie:

czego pragną kobiety? // :) //

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez mafia435 21 Sty 2006, 19:57

A ja powiem tak kobieta jest jak róża trzeba o nią dbać, być przy niej w trudnych sytuacjach i nie tylko cieszyć się razem z nią. Chce czuć bliskość drugiej osoby. Ale są też minusy pań i mają odchyła szczególnie raz w miesiącu :( Ale przechodzi to :D No i wszystko zalezy od typu pań bo są takie co bym powiesił i zabił a są takie dla których zrobił bym wszystko. Nie chodzi o udrode.
Awatar użytkownika
mafia435
~user
 
Posty: 1620
Dołączenie: 28 Paź 2005, 13:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 79



Postprzez fluid 21 Sty 2006, 21:44

mialem sie nei wypowiadac w tym temacie bo to nie miejsce ale nie moge sie powstrzymac
po prostu musze to skomentowac
od razu napisze ze NIE MAM ZAMIARU NIKOGO OBRAZAC
ale jak widze wiek piszacych i rzeczy
o jakich oni pisza ot mi sie smiac chce
wielkie sorry ale co moze ktos kto
ma 15 czy 16 czy 17 lat wiedziec o tym??


Gleba napisał(a):cenzura-spam to wy pragniecie a nie one... one chca ciepla, milosci,


a to to juz po prostu mnie POWALILO
czloweiku WIDAC ze NIE MASZ POJECIA o tym co piszesz
skoro napisales to co napisales to widac jak eni znasz kobiet


ja jestem za zamknieciem tego teamtu ale to jest temat jarka
jezeli on go nei zamknie to ja go nie rusze
ale nei moge powstrzymac smiechu na widok 15-latka ktory pisze mi jak (wedlug niego) powinno sie zadowolic kobiete!! (sic!)
Litosciiiiiii
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez stary* 21 Sty 2006, 21:49

fluid napisał(a):fluid

dokladnie...więc może by tak zakaz dla piszących co mają poniżej 18 lat... :? :? :?
Awatar użytkownika
stary*
~user
 
Posty: 2181
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 12:40
Miejscowość: Ruda Śląska
Pochwały: 145



Postprzez Hellfire 21 Sty 2006, 22:39

fluid napisał(a):co moze ktos kto
ma 15 czy 16 czy 17 lat wiedziec o tym??

hehehe, niekoniecznie ;) Zebys wiedzial ze niekoniecznie...

ale jak 14-latek pisze takiego posta:

w sferze seksualnej bardzo lubia roznego typu pieszczoty, ale to juz moge Ci na gg albo pw wytlumaczyc bo to zbyt hardcoreowe na forum

to rzeczywiscie bym sie tu jednak zgodził.

stary243 napisał(a): by tak zakaz dla piszących co mają poniżej 18 lat...

no to by bylo kiepskie rozwiązanie, bo czesto to wlasnie userzy niepelnoletni są bardziej pomocni na forum, niz ci pelnoletni ;) Czego dobrym przykladem na forum jest

stary243
<rotfl>
Awatar użytkownika
Hellfire
~user
 
Posty: 2753
Dołączenie: 04 Sty 2006, 18:24
Miejscowość: Kluszkowce
Pochwały: 162



Postprzez fluid 21 Sty 2006, 22:43

stary243 napisał(a):więc może by tak zakaz dla piszących co mają poniżej 18 lat...


to bylo oczywiscie jako zart :wink:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez stary* 21 Sty 2006, 22:53

Czego dobrym przykladem na forum jest

hehe...pochlebiasz mi :P :wink: :wink: piwko dloa Ciebie : l____l
fluid napisał(a):to bylo oczywiscie jako zart

aha :P
Nie mam wiecej pytanek :)
Awatar użytkownika
stary*
~user
 
Posty: 2181
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 12:40
Miejscowość: Ruda Śląska
Pochwały: 145



Postprzez Prezes 22 Sty 2006, 04:28

Z mojego doświadczenia życiowego :lol: wynika jasno i niezbicie:

1. Babki nie lubią mięczaków i niezdecydowania ...
2. To nieprawda, że lubią delikatnych i czułych kolesi z kwiatkami...
(patent z kwiatkami działa tylko wtedy gdy ona się tego nie spodziewa i nie częściej niż raz na pół roku)
3. Należy je czymś zainteresować (czymkolwiek ,byle z pasją ) :papryczka:
4. Jeśli grasz w zespole,studiujesz ciekawy kierunek,nie pracujesz w Biedronce :D to już 50%sukcesu.. (laski chwalą się między sobą jakiego to mają łepka..)
5.Forsa i kobiety to dwie nierozerwalne sprawy :lol: ale to wynika z czystej biologii i działa tu podświadomie instynkt przetrwania: pieniądze = przyszłość (także potomstwu)
6. Jeśli szukasz dziewczyny i zaczynasz za nimi biegać to znaczy ,że jesteś DESPERATEM i równie dobrze możesz zacząć szukać sznura i mocnej gałęzi :!: Laski na kilometr wyczuwają takich agentów i uciekają jak najdalej.
(sto razy byłem w sytuacji ,że gość który najmniej się udzielał i miał lekką zlewkę na wszystko ,pod koniec impry wychodził z jakąś "sztuką" do domu. :o )
7. Kobiety są z natury ciekawskie :twisted: i tu jest ich słaby punkt 8)
Ale to juz każdy musi sam wykumać..:lol:
Awatar użytkownika
Prezes
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 29 Wrz 2005, 15:22



Postprzez vvilldare 22 Sty 2006, 11:23

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach kobiety lecą tylko na kasę.Dla nich mężczyzna mógłby być najbrzydszy , ale żeby tylko miał troche kasiory. :)
Image
Awatar użytkownika
vvilldare
~user
 
Posty: 910
Dołączenie: 14 Wrz 2005, 17:18
Pochwały: 149



Postprzez mia012 22 Sty 2006, 14:56

...:::AsTrO:::.... napisał(a): kobiety lecą tylko na kasę
taaa a w Wieliczce wydobywa sie więgiel brunatyny xD Sorki ale to troche może kogoś urażać, jak można napisac że my lecimy na kase ? Że dla nas sie nic nie liczy. Wiesz dlaczego dziewczyny z reguły wybierają starszych facetów? Bo są bardziej dojrzali i naprawde wiedzą czego płeć piekna chce xD A gdyby mi ktoś tak powiedział w realu to by marnie skończył i nie życze Ci tego ale z takim nastawieniem marnie kiedyś skończysz.

Co do wartości pieniądza to uważam że kobieta się lepiej czuje jak sobie sama zarobi i jest doceniana w pracy niżeli ktoś by jej kupował.Pieniądz w XXI wielu odgrywa wielką rolę ale są wyższe wartości które za pieniądze ciężko kupić.

W jednej z książek o socjotechnice jest napisane "I miała rację, ponieważ obserwując kobietę, która pozwala mężczyźnie zapłacić za jej drinka, zarówno kobiety, jak i mężczyźni zaczynają sądzić, że wzrosła jej - by tak rzec - seksualna dostępność dla owego mężczyzny" Regula wzajemności ty coś dajesz ja musze sie odwzajemnić.

Czego my pragniemy ? Trudno znaleść złoty środek. Napewno by druga połówka była z nami szczera i by odwzajemniała nasze uczucia. Byśmy było doceniane przez otoczenie, byśmy osiągneły sukces. Nie mowie że domek na Hawajach i Ben Affleck za kelnera nie było by przyjemne, ale są wyższe wartości z których każdy prędzej czy później zda sobie sprawe ;)

Moja opinia jest SUBIEKTYWNA i nie ma na celu nikogo urazić ^^

Autor postu otrzymał pochwałę
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez JarekMk 22 Sty 2006, 15:07

@mia012 nareście się doczekałem wypowiedzi płci odmiennej - kobiety :P
Dziękuje Ci za swą wypowiedź :*
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez mia012 22 Sty 2006, 15:28

Ała ... zaszokowałeś mnie, miła niespodzianka ^^ i nie bardzo wiem co i czy odpisać. Nie mogłam się powstrzymac to i napisałam co myślałam, po prostu mam swoją wizje świata i sie jej trzymam, a skutki są różne xD Nie wiem za co mi dziekujesz, ale wiedz że to ( Twoja reakcja) jest bardzo miłe i mam nadzieje że inne dziewczyny też się wypowiedzą (ciekawe czy na tym forum są jeszcze jakieś dziewczyny ;P )

Kochaj brunetki , one mają styl i czad bo bez nich nudny byłby świat! No pewnie xD Każda kobieta jest wiele warta, doceniajcie to, szanujcie i kochajcie nas a napewno się odwzajmnimy ^^ ;)
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez JarekMk 22 Sty 2006, 15:32

mia012 napisał(a):zaszokowałeś mnie

:P Bo ja wiem wlasnie ze nie chodzi w zwiazku tylko o cenzura-spam cenzura-spam i cenzura-spam liczy sie co innego ale chcialem poznac opinie innych co sadza na ten temat ;] NO ale nie ma to jak opia kobiety :) Bardzo dziekuje za Twoja wypowiedz, wlasnie tak samo mysle ale wiesz my nie jestesmy za bardzo wylewni w takich sprawach i bardzo czesno wolimy sie uniesc honorem niz przyznas sie do bledu i przeproscic...
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez mia012 22 Sty 2006, 15:44

Jarek napisał(a):wiesz my nie jestesmy za bardzo wylewni w takich sprawach i bardzo czesno wolimy sie uniesc honorem niz przyznas sie do bledu i przeproscic...
nie da się ukryć, ale czy to cos złego ? Nie sądze. Honor i duma dla Was facetów jest ważny, dla nas inne rzeczy są ważne i potraficie to uszanować i dobrze. Każdy jest inny i ma swoje słasne spojrzenie na świat i system wartości. Jak 'dobrze' trafisz jesteś szczęsliwy/a a jak 'źle' szukasz dalej, ważne żeby siebie szanować. Ale o tym jeszcze niewiele wiem mam te 18 lat czyli jestem mloda i glupiutka będę popełniac błędy będę szukała oparcia w drugiej, czyli takie jest życie.

Aby nie przynudzać ... a co Wy sądzicie o tych wszystkich 'świętach' jak Walentynki i Dzień Kobiet ? 'Zwyczaj' dobry i pożyteczny czy też strasznue naciągany?
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez JarekMk 22 Sty 2006, 15:50

mia012 napisał(a):Aby nie przynudzać ... a co Wy sądzicie o tych wszystkich 'świętach' jak Walentynki i Dzień Kobiet ? 'Zwyczaj' dobry i pożyteczny czy też strasznue naciągany?

Nie przynudzasz :P
Walentynki bardzo dobre swieto - czekam wlasnie na nie :P - mozna mokazac swojej 2 polwce jak bardzo sie ja kocha i jak bardzo nam na Niej zalezy. Dzien kobiet - powiecie za komunistyczne swieto, a ja Wam powiem ze jakie by nie bylo to Dzien kobiet jest co dziennie :P Kwiatek dany bez powodu buziaczek czy wreszcie bezinteresownie wypowiedziane slowo Kocham Cie - niby tylko slowo a bardoz duzo znaczy dla ludzi :) Ale moze tylko ja tak mysle...

A tak przy okazji... Brakuje tutaj kobiecej reki :P
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez mia012 22 Sty 2006, 16:12

Jarek napisał(a):Ale moze tylko ja tak mysle...
mam szczerą nadzieje że nie. Twoja wypowedz jest taka delikatna i urzekająca. Widać co się dla Ciebie liczy, że zalezy Ci na tej dziewczynie i o to chodzi. Powiem Ci tak: dziewczyna ma szczęscie, że takiego kolesia ma i powinna to docenić. Szkoda że pewnie tego nie przeczyta i jeśli moge Ci poradzić zaskocz ją czymś w tym pieknym walentynkowym dniu. Wykarz sie inwencją tworczą ;) I ważne jest to by te dni nie były takie puste i by koles nie powiedział "dla ciebie bo fajna dupa z ciebie" ( i w tym momencie daje zwiędnięty kwiatek <lol2> ) tylko żeby ten 'prezent' był z serca i jak napisałeś bezinteresowny ;)
Pięknie to ujmujesz nic dodać nic ująć.
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez JarekMk 22 Sty 2006, 16:25

Szkoda za tak daleko mieszkasz bo bym Ci dal buziaka za takie mile slowa :P Az sie zarumienilem ;] Wlasnie Walentynki juz tuz tuz i za duzo czasu nei zostalo, a szczerze mowiac nie wiem co mam zrobic w tym dniu aby Ja bardzo mile zaskoczyc :( Wiem za najprostrze rzeczy i pomysly sa najslodsze ale moze nei zawsze... :) Wazne ze liczy sie intencja i to ze sie wklada w to serce, a efekt to juz nie jest taki najwazniejszy :) Tak mysle ale mimo to musze cos slodkiego wymyslec, moze podsuniesz mi jakis maly pomysl? :P
Fajnie sie pisze z Toba i wcale nei jestes mlodziutka i glupiotka jak to slodko ujelas ;) A jak masz na imie?
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez mia012 22 Sty 2006, 16:55

hihi to ja Ci już napisałam PW ;)
Swoją drogą, inny powiedziedzcie się jeszcze, widzicie jakie konstruktywne wypowiedzi można zbudować ^^ A forum to miejsce na własnie takie dyskusje nawet jeśli 3/4 tematów jest o głytach głownych czy windowsach :mrgreen:
Trzeźwieją z marzeń o krok od spełnienia. O krok od celu własny cień ich płoszy.
Awatar użytkownika
mia012
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 02 Lip 2005, 11:10
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 5



Postprzez MaRrIoO 22 Sty 2006, 21:54

Czytałem te wszystkie wypowiedzi i postanowiłem napisać coś od siebie :) To trudne pytanie, gdyby faceci znali na nie odpowiedz to zycie byłoby dużo prostrze ;) heh. Najlepsze że często same kobiety nie wiedzą czego chcą :) Moim zdaniem kobiety pragną od facetów przede wszystkim tego, aby byli dla nich prawdziwym przyjacielem... z którym mogą porozmawiać o wszystkim, który będzie dla nich oparciem w trudnych chwilach, przy którym będą się czuć bezpiecznie i kochane, aby poprostu był przy nich... Lubią być zaskakiwane czasami taki mały kwiatek bez żadnej okazji sprawi,że poczuje się naprawde kochana! Kobiety to bardzo skomplikowane istoty :)

Jeszcze taki fajny cytat :) :"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"

Buziaki dla naszych cudownych kobiet....
Jestem cieniem Twoich rąk,Echem milczenia...Bez twarzy, bez serca.. bez imienia... Serce człowieka nie jest głazem wspomnij, że kiedyś byliśmy razem... :( :(
Awatar użytkownika
MaRrIoO
~user
 
Posty: 102
Dołączenie: 24 Paź 2004, 18:32
Miejscowość: okolice Rzeszowa
Pochwały: 12



Postprzez Daniel_Sc 21 Mar 2006, 15:15

Cześć :wink:
No właśnie ;] Czepo pragna te Nasze panie?


:arrow: zrozumienia
:arrow: miłości
:arrow: uznania
:arrow: podziwiania
i wiele innych duchowych wartości
Daniel_Sc
 



Poprzednia

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron