• Ogłoszenie:

najlepszy program do wypalania płyt?

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

najlepszy program do wypalania płyt?

Postprzez olejbos 05 Lis 2005, 09:34

Czesc!!! Mam pytanie jaki jest najlepszy program do nagrywania płyt????
Prosze o pomoc!!! Z góry dziękuję :D
olejbos
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 12 Sie 2005, 22:50



Postprzez JarekMk 05 Lis 2005, 09:37

A jaki najlepszy antywirus?
Taki jaki Ci odpowiada...
PoZDro! :wink:
P.S. Wpisz w szukajce nero....
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez odin 05 Lis 2005, 10:57

Spróbuj z Nero 5.5

Jest dość łatwo dostępny w wersji retail, a sama jego obsługa jest prosta, o ile chodzi Ci o interfejs bardziej zbliżony gui comanderowemu :)
A działa on w dość prosty sposób. Przy uruchomieniu, wyświetla się okienko dialogowe w którym istnieje możliwość wyboru "co chcesz teraz zrobić". Wybierasz opcje odpowiednie Twoim zamierzenią, aż w pewnym momęcie lądujesz na ekranie w którym masz już do dyspozycji kilka okienek, w zależności czy zmieniałeś coś w ustawieniach, będą to trzy okienka :)
Pierwsza to zawartość dotychczasowe płyty, druga i trzecia ( lokanty numerujemy od lewej strony ) to zawartość Twojego dysku - zwykły explorter :)
Przeciągasz rzeczy z owego explortera na zawartość pierwszego okna gdzie jest ona indeksowana, a wskaźnik poniżej okienek ( nie sposób nie zauwazyć ) pokazuje ile jeszcze na ową płytę wejdzie ( będą to symbolizować dwie kreseczki, jedna czerwona jako wartość graniczna, druga żółta jak mniemam ), co jednak możesz zmienić spokojnie w ustawieniach w zależności z jak pojemnych płyt kożystasz.
Po już zakończonym wyborze, wystarczy kliknąć na czerwony guzik na pasku funkcyjnym programu ( takie okno gdzie widzisz Plik, Widok itp najczęściej ). Program zapyta wtedy z jaką prędkością chcesz nagrywać, itd itd. Klikasz dalej i myk, rozpoczyna się nagrywanie.

PS: klikając RMM na grupie do której przenosisz pliki, możesz nadać nazwę płycie.

Jak dla mnie bardzo przyjemny klreator nagrywania, CHOCIAŻ :) jeśli masz windowsa xp i nie zraża Cię jego sposób działania możesz nagrywac płyty przy pomocy zwykłego explorera.

Skrótowo, przeciągnij do pustej płyty rzeczy któe chcesz nagrać, a po lewej stronie, o ile nie zmieniłeś widoku wewnątrz folderów ( powinnobyć o ile pamiętam "styl sieci Web" ) pojawi się napis " Zapisz te pliki na dysk CD" czy jakos tak.
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez >>dejko<< 05 Lis 2005, 11:05

odin napisał(a):Spróbuj z Nero 5.5

Albo nowszego, najnowsze to chyba 6.6 (z groszami), zalezy jaką masz nagrywarkę. Jeżeli jakaś starszą (model sprzed 2 lat) to lepsze bedzie nero 5.5. W przypadku nowszej może okazac się, że starsza wersja Nero jej nie obsługuje.
>>dejko<<
 



Postprzez odin 05 Lis 2005, 11:16

Niestety. A tą wersję polubiłem najbardziej. Jest prosta, i nie zawiera wszystkich tych dziwnych komplikacji jakie mają w sobie nowsze wersje Nero.

Są także inne nagrywarki
. Poszukaj na Tucows, lub innych serwisach typowo podobnych. Program do nagrywania jest dobry jeśli nagrywa, nie koniecznie musi być znany :)

edit:
pfu, inne programy do nagrywania :)

edit:
↓↓↓↓↓ już 7.0 :shock:
Ostatnio edytowany przez odin, 05 Lis 2005, 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez JarekMk 05 Lis 2005, 11:21

Nero Burning Rom 7.0.1.2 PL

Kolejna wersja Nero najpopularniejszego pakietu do tworzenia własnych kompilacji płyt CD/DVD, audio, itp. Przy pomocy programu możemy również nagrywać z plików obrazów w formatach *.iso, *.cue/*.bin oraz *.nrg. Narzędzie to jest bardzo cenione przez wszystkich użytkowników.


Image
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez >>dejko<< 05 Lis 2005, 11:53

Hmm Jarek nie wiesz czy to 7.0 uaktualni mi 6.6, czy będe miał nową wersję demo? Bo własnie sciągam i nie wiem.
>>dejko<<
 



Postprzez JarekMk 05 Lis 2005, 12:12

Na forum jest kluczyk... Poszukaj
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez >>dejko<< 05 Lis 2005, 12:46

Dzięki.
Jarek napisał(a):Na forum jest kluczyk... Poszukaj

No to ja wiem, że jest. Pytałem czy instaluje się tak czy tak bo nie wiedziałem czy bedę potrzebował ten "kluczyk" czy nie.

Zreszta nieważne. Zauwazyłem, że nie działa mi Nero nowsze od 6.0.6.15a. Ani 6.0.6.16 ani 7.0.1.2. :? .
>>dejko<<
 



Postprzez PNTP 14 Lis 2005, 01:10

każdy poleca nero , wiec ja polece ashampoo burningstudio 5 ,jest po polsku . zrobienie Full moment . aktualizacja programu do najnowszej wersji .na 500 wypalonych płyt z kaszanił 4 , lina tu ,.. http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=584 , key poszukaj sobie na goglah .pozdrawiam
LOS ZASKOCZYŁ.CIOS ZAMROCZYŁ.GLEBA.POTRZEBA POMOCY A TU ZAWIÓDL KOLEGA.TO GO J3BAC
Awatar użytkownika
PNTP
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 15 Wrz 2005, 18:33
Miejscowość: SUSZ
Pochwały: 1



PR

Postprzez sylwia1100 14 Lis 2005, 12:51

Witam!! Droppix Recorder jest bardzo dobry i łatwy w obsłudze całkowicie po Polsku.
sylwia1100
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 24 Lip 2005, 10:46
Pochwały: 1




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości