• Ogłoszenie:

na wybory...

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Postprzez Dr@GuN 25 Wrz 2005, 17:28

a ja tam bym jednak chętnie zagłosował , ziarnko do ziarnka a potem może ktoś uczciwy wygrać i co wtedy , LUDZIE DO URN WYBORCZYCH ! takie jest moje zdanie :mrgreen:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez dark 25 Wrz 2005, 17:38

Dr@GuN napisał(a):a ja tam bym jednak chętnie zagłosował , ziarnko do ziarnka a potem może ktoś uczciwy wygrać i co wtedy , LUDZIE DO URN WYBORCZYCH ! takie jest moje zdanie


Dlatego poszedłem zagłosować...
Long Hard Road Out Of Hell...
Awatar użytkownika
dark
~user
 
Posty: 387
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 10



Postprzez Juzio 25 Wrz 2005, 17:43

capusta napisał(a):Ale jak bym mógł to bym nie poszedł bo szkoda czasu na to, a i tak nic się nie zmieni...


Ja myślę, że zauważalna była by różnica między rządami PO i PiS-u a Samoobrony i LPR-u.


capusta napisał(a):Ja też nie idę za młody jestem...


Widać, bo powtarzasz hasła rzucane przez leniwych dorosłych.
Co cię obchodzi jak korzystam z szaleństwa? Niewszystko co pozytywne jest legalne.
Awatar użytkownika
Juzio
~user
 
Posty: 156
Dołączenie: 09 Kwi 2005, 12:30
Miejscowość: z Tych... najlepszych
Pochwały: 5



Postprzez dark 25 Wrz 2005, 17:49

Ja myślę, że zauważalna była by różnica między rządami PO i PiS-u a Samoobrony i LPR-u.


W sumie... Opcja na lewo i bardzo na lewo... Hmm... ;^)
Long Hard Road Out Of Hell...
Awatar użytkownika
dark
~user
 
Posty: 387
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 10



Postprzez nekramakir 25 Wrz 2005, 18:06

MUTOPOMPKA napisał(a):ano ja!!! Idę i głosuję... A co mi tam.. Nie ważne kogo wybiorę...

oj chyba troszke przesadzasz. jesli uwazasz ze:
MUTOPOMPKA napisał(a):I tak będzie dalej ten sam syf co jest i był teraz... I nic już chyba tego nie zmieni! Wciąż będą te same gęby w TV, wciąż będą się kłócić, spierać i wyrzucać wszystkie brudy na siebie... Będą nadal łapać kasę dla siebie i tyle! Nie ważne na kogo zagłosuję...

to nie idz glosowac w ogole. nie spodziewalem sie szczerze mowiac po tobie takiego nieprzemyslanego zagrania. czyli w-g ciebie taki np ja moglbym sobie wystapic w wyborach chociaz mialbym przykladowo gdzies co sie dalej bedzie dzialo z polska, a przyjdzie taki np tomasz i rypnie na mnie tak sobie glosa, pozniej jeszcze kilka tysiecy tak zrobi i bedzie git, bedziecie mieli to co sobie wybraliscie.
ja nie ide glosowac dlatego ze nikt mnie nie przekonal,a wiekszosc (mowie o tych do sejmu) to nawet nie proboje przekonywac do siebie, tylko jakis plakacik z falsazywym usmiechem. a ty mowisz ze idziesz wylosowac sobie swoja przyszlosc.....
qrde nawet nie wiem czy to co napisalem trzyma sie kupy bo pisalem to co mi pod palce przylazlo, ale mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi :)
tato tato, co oznacza format c completed??
- to znaczy ze juz k..wa nie zyjesz
:D:D:D:D
Awatar użytkownika
nekramakir
~user
 
Posty: 212
Dołączenie: 20 Lis 2004, 11:11
Miejscowość: toruń
Pochwały: 21



Postprzez dark 25 Wrz 2005, 18:13

to nie idz glosowac w ogole. nie spodziewalem sie szczerze mowiac po tobie takiego nieprzemyslanego zagrania. czyli w-g ciebie taki np ja moglbym sobie wystapic w wyborach chociaz mialbym przykladowo gdzies co sie dalej bedzie dzialo z polska, a przyjdzie taki np tomasz i rypnie na mnie tak sobie glosa, pozniej jeszcze kilka tysiecy tak zrobi i bedzie git, bedziecie mieli to co sobie wybraliscie.


A nie wziąłeś tego pod uwagę, że... Tomek aka MUTOPOMPKA może iść zagłosować na kogoś, kto w ogólnopolskich sondażach nie ma 5% popracia społeczeństwa?

Ja np. tak zrobiłem, zagłosowałem na mało znaną partię, zagłosowałem dla zasady, nie spodziewam się jej w sejmie, ale zagłosowałem... I wiem, że nadal w TV będę oglądał te same gęby...
Long Hard Road Out Of Hell...
Awatar użytkownika
dark
~user
 
Posty: 387
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 10



Postprzez nekramakir 25 Wrz 2005, 18:17

dark napisał(a):A nie wziąłeś tego pod uwagę, że... Tomek aka MUTOPOMPKA może iść zagłosować na kogoś, kto w ogólnopolskich sondażach nie ma 5% popracia społeczeństwa?


nekramakir napisał(a):MUTOPOMPKA napisał:
ano ja!!! Idę i głosuję... A co mi tam.. Nie ważne kogo wybiorę...


wiec sam napisal jak bedzie, ale nie chodzi mi tu tylko o niego, a o taka postawe, uwazam ze nie moze byc tak ze wszyscy maja miec wszystko gdzies. pozniej sa narzekania, a trzeba chyab zaczac od siebie. i wiem ze samemu sie niczego nie zmieni, ale jakos trzeba zaczac. i trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny i "wybory" :)
tato tato, co oznacza format c completed??
- to znaczy ze juz k..wa nie zyjesz
:D:D:D:D
Awatar użytkownika
nekramakir
~user
 
Posty: 212
Dołączenie: 20 Lis 2004, 11:11
Miejscowość: toruń
Pochwały: 21



Postprzez 3xX 25 Wrz 2005, 18:18

wybor miedzy cenzura! a cenzura! to zaden wybor

Autor postu otrzymał pochwałę

- Możesz użyć maksymalnie 200 znaków (rozmiar od 7 do 12)
- Możesz wykorzystać maksymalnie 3 linie. Twój podpis nie może zawierać więcej niż 100 znaków nie wliczając w to spacji!
Awatar użytkownika
3xX
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 22 Wrz 2005, 22:12
Miejscowość: z nienacka



Postprzez fluid 25 Wrz 2005, 18:22

3xX napisał(a):wybor miedzy cenzura! a cenzura! to zaden wybor


zastanow sie co piszesz bo sie pozegnamy...


robi nam sie tutaj temat polityczny a jak wszyscy wiemy - polityka to bagno wiec nei bedziemy zasmiecac forum tego typu pytaniami
i postami sam nei glosowalem i dobrze mi z tym bo nei wiaze swojej przyszlosci z zyciem w polsce...

i tym milym akcentem zamykamy ten temat...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Poprzednia

Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości