• Ogłoszenie:

Spyhunter4 oraz isminer w windows 10 - pilne

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Spyhunter4 oraz isminer w windows 10 - pilne

Postprzez dawidfidel 11 Sie 2017, 02:16

reklama
Witam, potrzebuję pilnej pomocy z odinstalowaniem IsMinera, który wszedł do mojego komputera przy próbie instalacji programu do kolorowania zdjęć oraz Spy Huntera, którego pobrałem kierując się instrukcją zalecającą usunięcie tamtego programu zaśmiecającego przeglądarkę przy pomocy tego narzędzia. Próbowałem też dokonać samodzielnego oczyszczenia systemu z niepożądanego oprogramowania chcąc użyć adwCleaner. Okazało się jednak, że WindowsDefender nie zgodził się na instalację tej aplikacji i nawet próba odznaczenia go w WD jako wyjątku wyłączonego ze skanowania, co mogłoby umożliwić jego instalację póki co okazała się nieskuteczna. Co powinienem zrobić by uniknąć dalszych kłopotów i od czego zacząć rozwiązywanie problemu?
dawidfidel
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 27 Sie 2015, 20:40



Spyhunter4 oraz isminer w windows 10 - pilne

Postprzez ordynat 11 Sie 2017, 06:35

1) SPYHUNTER - spróbuj odinstalować w ten sposób:
kliknij na tę ikonkę C:\Users\nazwa Użytkownika\Start Menu\Programs\SpyHunter\Uninstall.lnk (czyli >>START >>Programy>>SpyHunter>>Uninstall)
wyskoczy okienko, ale zamiast klikać wielki zielony guzik "continue" kliknij "no, thanks". To drugie odinstalowuje.

2) Zrób logi z FRST > http://forum.programosy.pl/frst-otl-zoek-vt139692.html
Przed skanem zaznacz "Addition.txt" oraz "Shortcut.txt"
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości