• Ogłoszenie:

Samo zamykające się programy i ogólne spowolnienie.

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Samo zamykające się programy i ogólne spowolnienie.

Postprzez zibi305 06 Kwi 2014, 14:28

reklama
Witam. Mam problem z WINDOWS 8 64bit. Wszystko zamyka się po kilku chwilach. Antywirus dostaje świra a przy skanowaniu nic nie wykrywa. Prosze o sprawdzenie logu z FRST. Inne programy tego typu tez się zamykają. :?:
Załączniki
Addition.txt
(17.13 KiB) Ściągnięto 45 razy
FRST.txt
(47.81 KiB) Ściągnięto 50 razy
zibi305
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 17 Mar 2013, 18:44
Miejscowość: Ptaszkowa



Samo zamykające się programy i ogólne spowolnienie.

Postprzez NieWiem 06 Kwi 2014, 15:44

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 24-11-2013 (ATTENTION: ====> FRST version is 133 days old and could be outdated)

Takim FRST to za wiele nie podziałamy. Pobierz świeżą kopię FRST i wykonaj nowy raport.

Pobierz FRST w wersji zgodnej z Twoim systemem - 64bit.
Zapisz na pulpicie, uruchom, kliknij scan.
Wygeneruje dwa logi. Obydwa proszę załączyć na forum.
1. Pomocy udzielam wyłącznie na licencji beerware!
2. Jeśli nie odpowiadam od razu w temacie, to znaczy że mam życie poza internetem. Uszanuj mój dobrowolnie poświęcony czas i nie oczekuj wszystkiego natychmiast. Jeśli nie odpowiadam przez 48 godzin, przyślij PW.

STOP ++> trollom, dzieciom neostrady, emo, Forestom, kotożercom i nienawiści [ nie dotyczy wymienionych wcześniej ]
Image
Awatar użytkownika
NieWiem
~user
 
Posty: 2183
Dołączenie: 19 Cze 2009, 17:01
Miejscowość: Okolice Okolic
Pochwały: 171



Samo zamykające się programy i ogólne spowolnienie.

Postprzez zibi305 07 Kwi 2014, 16:00

Nowe logi.
Załączniki
FRST.txt
(49.09 KiB) Ściągnięto 49 razy
zibi305
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 17 Mar 2013, 18:44
Miejscowość: Ptaszkowa



Samo zamykające się programy i ogólne spowolnienie.

Postprzez NieWiem 07 Kwi 2014, 16:08

Przeczytaj uważnie instrukcję uruchomienia programu ComboFix i zastosuj się do niej.
Załącz raport z działania programu.
1. Pomocy udzielam wyłącznie na licencji beerware!
2. Jeśli nie odpowiadam od razu w temacie, to znaczy że mam życie poza internetem. Uszanuj mój dobrowolnie poświęcony czas i nie oczekuj wszystkiego natychmiast. Jeśli nie odpowiadam przez 48 godzin, przyślij PW.

STOP ++> trollom, dzieciom neostrady, emo, Forestom, kotożercom i nienawiści [ nie dotyczy wymienionych wcześniej ]
Image
Awatar użytkownika
NieWiem
~user
 
Posty: 2183
Dołączenie: 19 Cze 2009, 17:01
Miejscowość: Okolice Okolic
Pochwały: 171




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości