• Ogłoszenie:

suse

Dyskusje i problemy z Unix'ami

suse

Postprzez vista... 15 Kwi 2006, 15:26

reklama
sciagam Suse 10 z http://ftp.suse.com/pub/suse/i386/10.0/iso/
i moje pytanie brzmi czy musze sciagnac te 5 CD? co sie znajduje na tych plytkach bo mi sie wydaje ze 1-2 jest instalacyjna a reszte to dodatkowe pakiety czy cos.. ? zainstalowac suse z tych 2 i jak mi sie spodoba to dopiero sciagnac reszte?
vista...
~user
 
Posty: 53
Dołączenie: 13 Mar 2006, 16:33



Postprzez Areh 15 Kwi 2006, 15:53

Jeżeli nie jesyeśzbyt zaawansowanym userem Linuksa, to lepiej ściągnij od razu wszystki 5, bo będziesz miał problemy z instalacją. Jak masz DVD, to ściągij DVD.
Do instalacji praktycznie 1 CD wystarczy, ale system będzie wtedy bardzo okrojony.
Awatar użytkownika
Areh
~user
 
Posty: 147
Dołączenie: 27 Lut 2006, 20:43
Pochwały: 9



Postprzez inny30 15 Kwi 2006, 18:26

Podstawowy system zainstaluje się z CD1 i będzie działał, jadnak jak instalujesz i wybierzesz inst. podstawową to i tak bedzie potrzebował pozostałych - choć możesz te programy olać :)
Jednak polecam ściągnąć wszystkie bo później po necie trzeba niektórych pakietów szukać aby np.: zainstalować Kadu (wiem z doświadczenia :wink: )
Areh dobrze pisze jak możesz to ściągaj DVD, ewentualnie z CD zrób sobie DVD, mniej kłopotów z ciągłymi zmianami płytek.
taaaa.... i co by tu napisać............
Awatar użytkownika
inny30
~user
 
Posty: 36
Dołączenie: 02 Sty 2006, 11:59
Pochwały: 4




Powróć do System Linux / Unix

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość