• Ogłoszenie:

explorel.exe wyłancza mi programy

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

explorel.exe wyłancza mi programy

Postprzez marios113 12 Lip 2008, 08:07

reklama
witam wszystkich mam problem taki jak w temacie jak chce np. odtworzyć film wyskakuje mi Błąd aplikacji explorer.exe klikam OK lub ZAMKNIJ i tylko sie ta aplikacja wyłącza i nie moge otworzyc tego pliku, na początku myślałem, że poprostu ten plik jest zepsuty, wiele jest chłamu na necie, jednak najpierw oglądnełem u kolegi film prosze o rzde co zrobić
marios113
~user
 
Posty: 102
Dołączenie: 05 Cze 2006, 11:58



Postprzez BlackWind 12 Lip 2008, 08:48

marios113 napisał(a):witam wszystkich mam problem taki jak w temacie jak chce np. odtworzyć film wyskakuje mi Błąd aplikacji explorer.exe klikam OK lub ZAMKNIJ i tylko sie ta aplikacja wyłącza i nie moge otworzyc tego pliku, na początku myślałem, że poprostu ten plik jest zepsuty, wiele jest chłamu na necie, jednak najpierw oglądnełem u kolegi film prosze o rzde co zrobić


Najpierw powiedz jaki jest format pliku, jaki chcesz otworzyć, i jakim programem chcesz odtworzyć film :)
Brazylijscy naukowcy odkryli, że ludzie czytający posty i trzymający rękę na myszce mają niższe IQ

Już za późno na zdejmowanie :P
Awatar użytkownika
BlackWind
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 04 Cze 2008, 12:57



Re: explorel.exe wyłancza mi programy

Postprzez t0d 12 Lip 2008, 11:58

skanowałeś jakimś antywirusem? korzystasz z firewalla?

marios113 napisał(a): prosze o rzde co zrobić


naucz się pisać bez błędów (wyłancza, oglądnełem) - piszesz jak prostak
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez jarski185 12 Lip 2008, 11:59

mialem ten problem przy windzie bez SP2 po zainstalowaniu tej laty zniknal, polecam sprobowac
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Postprzez Fire_ 12 Lip 2008, 12:48

Spróbuj właśnie zainstalować SP2

:arrow: http://www.programosy.pl/program,windows-xp-service-pack-2.html
"(...)Gdybym mówił językami wszystkich ludzi, a miłości bym nie miał, nikim bym nie był, stałbym się jak miedź brzęcząca i jak kamień brzmiący(...)"
Autor: Nieznany
Image
Awatar użytkownika
Fire_
 
Posty: 325
Dołączenie: 28 Cze 2008, 23:09
Miejscowość: 20°08'E 51°58'N
Pochwały: 15



Postprzez Magik 12 Lip 2008, 13:15

marios113 napisał(a):witam wszystkich mam problem taki jak w temacie jak chce np. odtworzyć film wyskakuje mi Błąd aplikacji explorer.exe klikam OK lub ZAMKNIJ i tylko sie ta aplikacja wyłącza i nie moge otworzyc tego pliku, na początku myślałem, że poprostu ten plik jest zepsuty, wiele jest chłamu na necie, jednak najpierw oglądnełem u kolegi film prosze o rzde co zrobić



jarski185 napisał(a):mialem ten problem przy windzie bez SP2 po zainstalowaniu tej laty zniknal, polecam sprobowac


Fire_ napisał(a):Spróbuj właśnie zainstalować SP2


czy Wy widzicie UA?? Chyba nie , marios113 ma Viste :!:


to moze byc wina smieci na kompie :arrow: wklej logi z dss'a i HiJackThis :arrow:
przeinstaluj kodeki :arrow:
jakim program generuje te bledy :arrow:
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości