• Ogłoszenie:

Dziwny problem WinXP

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Dziwny problem WinXP

Postprzez Gizmo 23 Sty 2005, 13:53

reklama
Podzczas sciagania z internetu plików i oglądania stron www. wyłączyli mi prąd. gdy uruchomiłem system scan disc wykrył bardzo dużo zmodyfikowanych plików ale nie dał wstanie ich naprawić.
Katalog do którego sciągane były strony utworzył pliki zmodyfikowane (niepoprawne litery kwadraty, nieznane rozszeżenia po prosu uszkodzone). Zajmują one poonad 40 GB tak pisze. Ale ja mam dysk 30 Gb a wolnego na tym dysku mam 20GB. Jak usunąć te pliki. Nie mogę sobie poradzić z tym nie wiem jak to usunąć bo występuje błąd (pisze nie można usunąć plików) . czym to usunąć nie chcę robić Formatu
Awatar użytkownika
Gizmo
~user
 
Posty: 616
Dołączenie: 29 Gru 2004, 14:39
Pochwały: 27



Postprzez MAck 23 Sty 2005, 14:00

http://forum.programosy.pl/viewtopic.php?t=7002 - może tu coś znajdziesz
Awatar użytkownika
MAck
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 02 Lut 2004, 17:26
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez Jakob29 23 Sty 2005, 22:45

Mozna sprubowac odpalic kompa w systemie awaryjnym i usunac te pliki Ale jezeli uzywales dc++ lub innego programu do sciagania Mozna te pliki uratowac (sam przezylem kilkakrotne wylaczenie pradu podczas sciagania nic milego) Potrzebny ci jest programik tnij Jak sama nazwa wskazuje nalezy uciac ostatnie 2-4meg pliku a reszta sie dociagnie.
Niestety nie pamietam czy pliki wygladaly podejrzanie tak jak u ciebie :roll:
Jesli potrzebujesz programiku tnij to daj znac na PW ma tylko 200kb
**
Awatar użytkownika
Jakob29
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 06 Lis 2004, 00:21
Pochwały: 10



Postprzez EDO 30 Sty 2005, 02:46

Gdy podczas uzywania programów p2p wystąpi brak pradu, restart czy tez cokolwiek co zmusza do ponownego uruchomienia kompa to nie wolno dopuscic do wykonania scandiscu bo ten czesciowe pliki potraktuje jako bledne i przemieli na "odzyskane" :evil:
EDO
 




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości