• Ogłoszenie:

fat a ntfs

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

FAT a NTFS

Postprzez tonkpils 24 Lut 2007, 20:59

reklama
czy jest możliwe żeby pratycje były na różnych systemach plikowych (FAT,NTFS)? sformatowełem parycje zmieniejąc system plików, po dowiedzeniu sie o tym ponownie zmieniłem sformatowałem zmieniając na wczesniejszy. teraz wszystkie parycje mam na NTFS i żadna gra mi nie chce chodzic. Wyskakuja różnego typu błedy, że ..dll nie jest poprawnym obrazem systemu NAT, lub bład windowsa. Miałem problemy z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej, ale zaistalowałem windows instler 3 i .NAT 2.0 ia jakos sie zainstlowała. ale gry nadal nie chcą chodzic. prosze o pomoc. direcrtx mam najnoweszgo
Awatar użytkownika
tonkpils
 
Posty: 87
Dołączenie: 14 Sty 2007, 15:23



Re: FAT a NTFS

Postprzez Haczyk 24 Lut 2007, 21:14

tonkpils napisał(a):czy jest możliwe żeby pratycje były na różnych systemach plikowych (FAT,NTFS)?

.....można mieć na jednym dysku partycję FAT i NTFS obok siebie (ja tak mam :wink: )
tonkpils napisał(a): sformatowałem parycję zmieniając system plików, po dowiedzeniu sie o tym ponownie zmieniłem sformatowałem zmieniając na wczesniejszy. teraz wszystkie parycje mam na NTFS i żadna gra mi nie chce chodzic. Wyskakuja różnego typu błedy, że ..dll nie jest poprawnym obrazem systemu NAT, lub bład windowsa. Miałem problemy z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej, ale zaistalowałem windows instler 3 i .NAT 2.0 ia jakos sie zainstlowała. ale gry nadal nie chcą chodzic. prosze o pomoc. direcrtx mam najnoweszgo

jeśli dobrze zrozumiałem: zmieniłeś system plików z NTFS na FAT a później wróciłeś na Ntfs ?? Jeśli tak, bo nic dziwnego, że windows się gubi.....TEORETYCZNIE można zmienić system plików z FAT na NTFS bez obawy przed utratą stabilności, ale na pewno nie można tego robić z drugą stronę.....tzn. jeśli przerabiasz z NTFS na FAT to system zacznie wariować i będzie miał problemy z odczytaniem danych ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haczyk
~user
 
Posty: 797
Dołączenie: 21 Sty 2006, 16:11
Miejscowość: Drzewica/Bydgoszcz
Pochwały: 62



Postprzez tonkpils 24 Lut 2007, 21:25

Haczyk napisał(a):z NTFS na FAT a później wróciłeś na Ntfs

tak. i co jam teraz zrobic? męcze sie z tym cały dzień i nic. :( :( :x
podczas insalacji gier wyskakjue bład CRC, co to wogóle jest?
Awatar użytkownika
tonkpils
 
Posty: 87
Dołączenie: 14 Sty 2007, 15:23



Postprzez numerant* 24 Lut 2007, 22:57

tonkpils napisał(a):bład CRC

Zwalona płyta... Ten błąd oznacza że nie może odczytać z płyty...
Laptop: Asus K53SV-SX187V || Ubuntu 12.04 | Mac OS X Lion | Windows 7 Home Premium x64
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji.
Awatar użytkownika
numerant*
~user
 
Posty: 1083
Dołączenie: 19 Sie 2005, 18:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 89



Postprzez ^SwIsTaK^ 25 Lut 2007, 01:59

niekoniecznie bo miałem takie problemy z grami ze były na dysku i instalowałem go na inna partycje i tez wyskakuje bład danych CRC.
^SwIsTaK^
~user
 
Posty: 65
Dołączenie: 10 Cze 2006, 14:07




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości