• Ogłoszenie:

bootowalna plytka dvd...

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Bootowalna plytka DVD...

Postprzez djzielus 07 Maj 2006, 13:24

reklama
Witam wiem ze juz byki duzo o bootowalnych plytkach, ale ja mam inny problem. Chcialem sobie nagrać na DVD windowsa xp, me, 98 se, no i zrobic boot loadera zebym mógl sobie wybierać którzy system zainstalować :D i pytanie do was, czy wogole da sie tak zrobic? a jak tak to prosze o info na ten temat jak to zrobić.


Pozdrawiam, DjZielu
djzielus
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Maj 2006, 13:19



Postprzez finit0 09 Maj 2006, 10:20

Niestety nie da się, bo każda płyta posiada swój własny sektor rozruchowy dla swojego systemu.
Loading kernel ...100 %
Awatar użytkownika
finit0
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 08 Lut 2006, 14:18
Miejscowość: Polska->Łódź
Pochwały: 6



Postprzez mastermax 10 Maj 2006, 01:01

ja uwazam ze sie da bez problemu co prawda nigdy takiej plyty nie robilem ale np. w ultra iso jest opcja "utwurz plyte wielo-bootujaca"
poza tym mam tez jedna plytke ktora sie nazywa "Super WinPE Plus 2004 Multi-Bootable All-In-One CD" z ktorego moge sobie wybrac czy chce (co prawda nie zainstalowac a uruchomic poniewaz taka jest rola tej plyty) WinPE XP-SP1 [Version 5.1.2600], Winternals ERD Commander 2003, Windows XPE 2004 (English or Chinese Edition) lub Disk Commander 1.1, i jeszcze cos tam, zreszta wydaje mi sie ze na identycznej zasadzie sa np. wszystkie Hirens Booty z narzedziami.
Szkocjo Ojczyzno Moja :P
Awatar użytkownika
mastermax
~user
 
Posty: 308
Dołączenie: 10 Lis 2005, 12:47
Miejscowość: Dundee (Scotland)
Pochwały: 1




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości