• Ogłoszenie:

moje kłopoty z bootowaniem .....

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

moje kłopoty z bootowaniem .....

Postprzez Dr@GuN 14 Kwi 2006, 08:44

reklama
no więc mam pytanie , bo miałem troche przemeblowanie na dyskach , i jest kłopot , kupiłem sobie dysk 200gb , i miałem kłopot z partycjonowaniem poradziłem sobie , ale po restarcie nie chce mi sie normalnie bootować , :wow: pisze że brak pliku jakiegoś tam , no dobra zrobiłem sobie taką dyskietkie z takimi plikami specjalnymi :
boot.ini
ntdetect
ntldr

no i zedytowałem boota , i terzaz bootuje sie , ale z dyskietką , bez niej kicha , a jak pokopiuje pliki na jakąś partycję to tak nei odpala , to samo....co moge zrobic ?? bo jak biore i wchodze na ppm>MK>właściwości>zaawansowane>uruchamianie i odzyskiwanie to nei pokazuje wogule boota :wow: ktoś mi pomoże co zrobić ?? bo np fixboot nie pomaga....ps, tu jest win 2000
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez finit0 14 Kwi 2006, 10:17

Nie jestem pewien ale MBR (od windowsa) nie jest w stanie przeczytać danych (boot.ini, ntldr) które znajdują się na więksym cylindrze niż 1024, więc jak masz system na jakiejś partycji króra przekroczyła tę ilość cylindrów to będziesz miewał problemy takie jak to w/w.
Loading kernel ...100 %
Awatar użytkownika
finit0
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 08 Lut 2006, 14:18
Miejscowość: Polska->Łódź
Pochwały: 6



Postprzez Dr@GuN 14 Kwi 2006, 11:54

ale mi chodził system , tylko potem jak pousówałem partycje bo miałem 4x primary , więc przestawiłem na 1x primary i 6xlogiczna , i mi sie musiało coś na dysku przestawić....i nie pomaga też fixmbr,.....nic poprostu nic nie pomaga , coś podejżewam że trzeba gdzieś zrobić plik boot.ini....
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości