• Ogłoszenie:

profil nie chce się załadować

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

profil nie chce się załadować

Postprzez dArtal 14 Kwi 2006, 03:53

reklama
jak w temacie. zresetowałem komputer i na ekranie zapraszamy wywala komunikat, że nie może załadować mojego profilu i włącza się i wszystko jest "dziewicze" tzn. takie jak bo przeinstalowaniu windosa, czyli nic na pulpicie, zero moich ustawień. I za każdym razem jest to samo. Czy ktoś potrafi mi pomóc?
if you can dream it you can do it!
dArtal
~user
 
Posty: 216
Dołączenie: 08 Sty 2006, 03:15
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 2



Postprzez finit0 14 Kwi 2006, 10:09

Czy czasami nie bawiłeś się z ustawieniami windowsa (Zasady komputer lokalny - gpedit.msc w uruchom), lub czy nie zmieniałeś uprawnień do niektórych folderów (podfolderów) windowsa (C:\).
Loading kernel ...100 %
Awatar użytkownika
finit0
~user
 
Posty: 103
Dołączenie: 08 Lut 2006, 14:18
Miejscowość: Polska->Łódź
Pochwały: 6



Postprzez dArtal 14 Kwi 2006, 13:48

Właśnie o to chodzi, że nic nie ruszałem, komp mi się zawiesił i zrestartowałem go guziczkiem "restart". No i ruszył windowsowy scandisk dysków i c: coś nie bardzo chce się skanować, zaczął, obciał jakieś tam łaćza, pozmieniał jakieś pliki o nieprawidłowyc rozmiarach i stanął. Zostawiłem go na godzinę i nic się nie zminiło więc dałem sobie spokoj i teraz mam tak. W takim razie nie pozostaje mi chyba nic innego jak reinstall windy.

A tak apropos skanera windowsa to z kolei nawet jak z innymi było wszystko ok to d: szedł baaardzo wolno czasami nawet ponad godzinę, tak wolno te cyferki przeskakiwały( nawet nie znajdował żadnych błędów)
if you can dream it you can do it!
dArtal
~user
 
Posty: 216
Dołączenie: 08 Sty 2006, 03:15
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 2



Postprzez frezja22 14 Kwi 2006, 21:05

A próbowałeś przywrócić system do wcześniejszego stanu?
Awatar użytkownika
frezja22
~user
 
Posty: 224
Dołączenie: 04 Kwi 2006, 23:02
Pochwały: 12



Postprzez dArtal 14 Kwi 2006, 22:04

Nie dało się bo nie było punktow przywracania. Ale zrobiłem co innego, poprostu stworzyłem owy profil o uprawieniach admina i na tym nowym wywaliłem tamten stary i już jest luz.
if you can dream it you can do it!
dArtal
~user
 
Posty: 216
Dołączenie: 08 Sty 2006, 03:15
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron