• Ogłoszenie:

z internetem

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

z internetem

Postprzez Beatka209 21 Lis 2005, 08:37

reklama
Mam mały problrm z internetem. Korzystam z Neo 256. Od soboty nie mogę przejrzeć żadnej stronki internetowej. Wysyłanie pingów też nie działa chociaz następuje połaczenie. miałem kiedyś taki mały programik który to naprawiał. Chodziło chyba o jakiegoś wirusa który mnieszał w ustawieniach internetowych. Może ktoś wie o co chodzi i ma link do tego programiku. Proszę o pomoc.
Beatka209
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 24 Paź 2005, 21:18



Postprzez jeff 21 Lis 2005, 10:54

jeżeli podejrzewasz że to wirus to umieść loga z Hijacka

http://forum.programosy.pl/hijackthis-gtobsuga-i-umieszczanie-loga-vt9452.html
jeff
 



Postprzez Turbo 21 Lis 2005, 13:02

Ja mam podobny problem. Wchodzę np. na wp.pl i wszystko jest w porządku. Klikam na sport i nie można znaleźć serwera w IE, a w Operze wyskakuje błąd. Tak samo jest z innymi linkami i na innych portalach. Poza tym wszystkie strony, bez wyjątku, nie chcą się ładować za pierwszym razem, a czasem ładowanie zatrzymuje się w połowie i nic. Mam stałe łącze 128Kb/s dzielone z jednym userem, ale kiedy on nie jest połączony, nic się nie zmienia.
Turbo
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 12 Lis 2005, 18:34



Postprzez Marro 22 Lis 2005, 14:59

Ot i cała TPSA, do lipca 2005 r miałem neo 512 i działała jak 128, nie pomagały reklamacje więc przeszedłem na net przez kablówkę od tego czas nie mam żadnych problemów z netem.
A poważnie jeżeli masz/ macie możliwość podłączenia komputera u osoby która jest podłączona u innego dostawcy internetu to przede wszystkim trzeba sprawdzić jak działa gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Marro
~user
 
Posty: 63
Dołączenie: 21 Wrz 2005, 19:12
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 1



Postprzez quruma 25 Lis 2005, 01:00

a ja mam inny problem, mam neo 256 i cały czas mi sie rozłącza (od pewnego czasu) :evil: pozatym jak sie łącze to system wskazuje ze mam prędkosć 7,7mb/s :lol: :!: wie ktoś co poradzić na to ciągłe rozłączanie :?:

Co do poprzednich problemow to też mi sie kiedyś nie chciała żadna stronka uruchomic, ale wystarczyło przeskanowac kompa i usunąc te pare robakow i wirusow bo troche tego było 8)
quruma
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Lis 2005, 12:52



Postprzez Precel 25 Lis 2005, 01:29

quruma napisał(a):a ja mam inny problem, mam neo 256 i cały czas mi sie rozłącza (od pewnego czasu) :evil: pozatym jak sie łącze to system wskazuje ze mam prędkosć 7,7mb/s :lol: :!: wie ktoś co poradzić na to ciągłe rozłączanie :?:

Od instaluj aplikacje neostrada tp i stery modemu sciagnij najnowsze sterownki modemu i sam stworz polaczenie internetowe.Zainstaluj AutoConnect on automatycznie znawia zerwane polaczenie.U mnie pokazuke predkosc 10mb/s ale ja mam sterowniki lanowskie do modemu.
TpSa jaka jest kazdy widzi w koncu nie bez powodu ulubionym ich powiedzeniem jest
Kod: Zaznacz wszystko
oszukiwac to ludzka rzecz

pozdro
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Postprzez meohaw 25 Lis 2005, 12:06

to powiedzenie brzmialo:
Kod: Zaznacz wszystko
to ludzka rzecz okradać
:)
A co do problemów powyższych użytkowników neozdrady:
Najważniejszą rzeczą jest, aby neostrada była wpięta jako pierwsza u was w instalacji. To znaczy, że neo jest podłączaona do pierwszego możliwego gniazda, a reszta rzeczy w domu dostaje linię telefoniczną po neo. Oprócz tego cała reszta musi być wpięta przez filtry dns, albo w domu powinien być centralny filtr dns tuż za neostradą. Jeśli mamy alarm to często jest tak, że linia idzie do instalacji alarmowej, później wraca się i dopiero wtedy "schodzi" do reszty telefonów. Ma to na uwadze, że złodziej wchodzący do domu nie zablokuje wam telefonu przez zwykłe podniesienie słuchawki, bo alarm odcina wszystkie linie i sam dzwoni, tam gdzie ma zadzwonić. Taka konfiguracja jest jednak tragiczna dla neostrady. Czasami neostrada sie wogole nie bedzie laczyla, czasami tlumiennosc tak wzroscie, ze nam przytnie lacze i pojawia sie znane bledy CRC, albo utraty sygnalu. Jedynym pewnym wyjsciem jest wtedy kupienie drugiej linii u tepsy. I jedna linia bedzie alarmowa, druga do neo i reszty telefonow.
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron