• Ogłoszenie:

znikanie menu start itp.

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Znikanie menu start itp.

Postprzez soolix 21 Lip 2005, 14:14

reklama
mam taki problem, że jak czasem zrobię coś za dużo naraz i przeciąze procesor i ram chyba to pisze że błąd windowsa i wyłącza mi wszystko oprócz aktualnie włączonych programów. tzn nie ma pulpitu, start itd. jednak gdy zainstalowałem antivir XP, to gdy wyskakuje błąd, daje nie wysyłaj, i znów wszystko się włącza. nie wiem czy to przez wirusy, ale miałem ich wiele ostatnio. jeszcze: jaki polecacie najlepszy antivir który mogę ściągnąć za darmo z neta (proszę o link) dzięki, pozdrawiam
Soolix a.k.a. Cycek
soolix
 
Posty: 21
Dołączenie: 21 Lip 2005, 13:57
Miejscowość: Opole



Postprzez tyrex 21 Lip 2005, 17:55

Na początek kolego wklej loga z HijackThis do działu bezpieczeństwo i będzie mniej więcej wiadomo na czym stoimy.
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.softpedia.com/get/Antivirus

Wybierz sobie bo niektóre są free, trial i shareware.
Pozdro.
Myśli pozostają mniej więcej w tym samym stosunku do mózgu, co żółć do wątroby lub mocz do nerek. Karl Vogt (1817 - 1895)_______________________________________
XP Prof. AMD Athlon XP 2500+ DDR 512 MB RAM nVIDIA GF 5200 Neo. 128
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez celeronik 21 Lip 2005, 20:10

soolix napisał(a):gdy wyskakuje błąd, daje nie wysyłaj, i znów wszystko się włącza


To moze wyłącz wogóle raportowanie błędów :?:
Mój komputer :arrow: PPM :arrow: Właściwości :arrow: Zaawansowane :arrow: Raportowanie błedów :arrow: Wyłacz raportowanie błędów

soolix napisał(a):jaki polecacie najlepszy antivir

Kaspersky, AntiVirenKit, F-Secure itd. Wszystko zalezy od configu Twojego kompa.

soolix napisał(a): który mogę ściągnąć za darmo z neta

Wszystkie mozesz ściagnać za darmo z neta. Tylko, że to będzie legalnie "inaczej". :lol:
Awatar użytkownika
celeronik
~user
 
Posty: 187
Dołączenie: 13 Lis 2004, 22:22
Pochwały: 34



Postprzez Conquer 21 Lip 2005, 22:03

A ja polecam Pande Titanium 2005 :wink:
Awatar użytkownika
Conquer
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 18 Lip 2005, 13:14



Postprzez MUTOPOMPKA 21 Lip 2005, 22:23

Co do problemu....

1. Jest to spowodowane błędem (chyba) w module xxxxxxx który bęłdnie odwołuje się do explorer.exe lub kernel32.exe. Musiałbyś sprawdzić kod błędu, klikając nie na wyślij, lecz na szczegóły i podaj dokładnie kod i sygnaturę błędu.

2. A co do antywira... Odsyłam do działu bezpieczeństwo i poczytania wątku o antywirach: http://forum.programosy.pl/wielki-test-vt12295.html
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez pomysłu_brak 27 Lip 2005, 11:03

co do antyVira to polecam PC-cillin , ja jestem z niego zadowolony i pare osob z ktorymi sie nim podzielilem tez sa zadowolone , mozesz go znalezc w niecie wraz z calym "osprzetem" do niego :]
pomysłu_brak
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 20 Lip 2005, 16:23




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości