• Ogłoszenie:

odnosnie sp2

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Odnosnie sp2

Postprzez schuler 08 Lip 2005, 16:40

reklama
Mam nastepujace pytanie :

Jak odinstalowac sp2 ?

Szukalem w "dodaj, usun programy" ale tam tego nie znalazlem, nie wiem juz gdzie tego szukac, dlatego prosze Was o pomoc.
Chcem zagrac w pewna gierke z ktora juz walcze od 2dni.
Na poczatku mialem problem z pamiecia wirtualna, ale [tak mi sie wydaje] problem zostal zarzegnany.

Moze od razu zapytam wlasnie o to:
Przy uruchomieniu programu, po 2-3 minutach wyskakuje mi okienko w ktorym pisze ze minimalna pamiec wirtualna jest za mala i po kliknieciu na OK restartuje mi sie komputer.
Zmienilem we "wlasciowosciach" pamiec wirtualna z 756-1052 na 1152-2304. Czy to nie wplywa zle na prace komputera i czy wogole mozna takie cos robic ?
Po tej zmianie, po wlaczeniu programu w/w okienko mi nie wyskakuje, ale jest dzwiek jak by wyskoczylo i komputer restartuje sie po 4-5 minutach.

Prosze o pomoc juz nie wiem co mam robic i gdzie tego wszystkiego mam szukac. [/b]
VENI - VIDI - VICI
schuler
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 08 Lip 2005, 16:22



Postprzez Gizmo 08 Lip 2005, 17:00

schuler napisał(a):Czy to nie wplywa zle na prace komputera i czy wogole mozna takie cos robic ?

oczywiście że może mieć niekożystny wpływ na system jeżeli żle ustawisz

w pamięci wirtualnej powinno być wpisane ( mnożysz pamięć RAM razy 2 lub 2,5) i taką watroś powinieneś wpisać
Awatar użytkownika
Gizmo
~user
 
Posty: 616
Dołączenie: 29 Gru 2004, 14:39
Pochwały: 27



Postprzez MagicBoy 08 Lip 2005, 17:04

A Windowsa masz odrazu z sp2 czy oddzielnie ?
MagicBoy
~user
 
Posty: 19
Dołączenie: 07 Lip 2005, 18:23
Miejscowość: Włocławek



Postprzez MUTOPOMPKA 08 Lip 2005, 17:54

No to jadziem:

1. Co to za gierka?
2. Jaki masz konfig kompa?
3. Jeśli masz system zainstalowany odrazu z płytki, na której był zintegrowany SP2, to nie odinstalujesz ServicePacka.
4. Może masz za słabą grafę, aby ta gierka Ci chodziła?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez schuler 09 Lip 2005, 15:42

A Windowsa masz odrazu z sp2 czy oddzielnie ?

od razu mialem
Gizmo napisał(a):schuler napisał:
Czy to nie wplywa zle na prace komputera i czy wogole mozna takie cos robic ?

oczywiście że może mieć niekożystny wpływ na system jeżeli żle ustawisz

w pamięci wirtualnej powinno być wpisane ( mnożysz pamięć RAM razy 2 lub 2,5) i taką watroś powinieneś wpisać

dziekuje
No to jadziem:

1. Co to za gierka?
2. Jaki masz konfig kompa?
3. Jeśli masz system zainstalowany odrazu z płytki, na której był zintegrowany SP2, to nie odinstalujesz ServicePacka.
4. Może masz za słabą grafę, aby ta gierka Ci chodziła?


1. Knight Online
2. Konfig XP home, 2,78 GHz, 504 ram, karta graficzna nie wiem jaka, ale przypuszczam ze nie najgorsza, kupilem ten komp. kilka dni temu i teraz doprowadzam go do stanu uzywalnosci :D
3. No wlasnie mam,czyli jedynym rowiazaniem teraz bedzie format ?
4. Raczej nie wczesniej mialem slabszego kompa i chodzilo w miare.

EDIT:
Po trzecim dniu walki, uporalem sie wkoncu z tym problemem. Moze podam odrazu jak to zrobic na pszyszlosc gdyby ktos mial podobny problem.
Moj komputer/wlasciwosci/zaawansowane/wydajnosc, ustawienia/zapobieganie wykonywaniu danych
tam dodajemy x.exe i launcher [x-nazwa pliku z ktorego odpalamy dany program, gre]

dziekuje :D
VENI - VIDI - VICI
schuler
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 08 Lip 2005, 16:22



Postprzez bolem 29 Lip 2005, 17:29

hmm, u mnie jest taki zonk, ze jak wchodze na server to komp sie resetuje przy wczytywaniu postaci (loading character). Czy ktoś miał taki problkem i jak sobie można z nim poradzic?
bolem
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Lip 2005, 17:27




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości