• Ogłoszenie:

Usb nie wykrywa telefonu, tylko ładuje. wada sterowników?

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Usb nie wykrywa telefonu, tylko ładuje. wada sterowników?

Postprzez itq5ldz 13 Maj 2018, 06:53

reklama
3 dni temu po włączeniu laptopa samsung rf511s02 uruchomił się w bardzo niskiej rozdzielczości. Jakby sterowniki nie działały. Jako że posiadam dodatkową grafikę geforce 540m, to kliknąłem na jakąś gre prawym by sprawdzić czy mogę uruchomić ją z tą grafiką no i nie dało się. Zainstalowałem więc sterowniki, nvidii wymagały pierw zainstalowania tych od zintegrowanego intela. To też uczyniłem... Wszystko wróciło do normy. Ale nie tu leży problem...

Wczoraj dostrzegłem po podłączeniu telefonu huawei p9lite 2017 do laptopa, że nie wykrywa go. Telefon się ładuje, natomiast jego pamięci w moim komputerze nie widać. Sprawdziłem na drugim laptopie, żeby wyeliminować problem z micro usb. Wszystko działa, widze telefon, moge zgrywać pliki itd.

Próbowałem sterowników ze strony producenta, ba nawet zainstalowałem wszystkie a nie tylko pod usb... sprawdzałem też każdy port usb mam 2x usb2.0 i 2x usb3.0. Niestety to nie działa. Na każdym porcie telefon się tylko ładuje. Próbowałem też aktualizacji sterowników przez driver boostera. Wszystko mam najnowsze. System to oczywiście windows 7

W czym moge szukać przyczyny problemu?
itq5ldz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 13 Maj 2018, 06:41



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości