• Ogłoszenie:

Błędy podczas instalacji windows 10

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Błędy podczas instalacji windows 10

Postprzez SHINGO 16 Mar 2017, 16:29

reklama
Witam, mam taki problem otóż nie mogę zainstalować systemu operacyjnego w tym laptopie.
Dysk oryginalnie miał pojemność 40 GB co z bólem dało się przełożyć na system Windows 7 x86.
Lecz i na nim po restarcie wywalało blue screen.
Zdecydowałem się na zakup klucza oryginalnego do Windows 10 lecz również 32 bitowym ponieważ procek nie obsługuje opcji 64 bit, niestety.
Nie było sensu na tym dysku dalej instalować, itd. a myślałem że po tych blue screenach jest to wina dysku.
Założyłem do niego dysk zwiększony do pojemności 120 GB gdzie pamięć ram zwiększyłem także max do 2 GB tyle ile jest wstanie obsłużyć ta płyta główna w tym modelu laptopa.
Dysk który włożyłem to ssd marki ADATA a model jego to Premier Pro SP900.
Pliki do instalacji systemu Windows 10 wersja build 1607 oczywiście 32 bitowa wypakowywał dosłownie od wczoraj wieczorem do dziś przy próbie instalacji z płyty dvd.
Skończył około godz: 12:45 gdzie u mnie przeważnie lub nawet gdzie indziej robię to w przedziale czasowym nie większym niż 30 minut max.
Po skończeniu i prawie restarcie automatycznym aby dalej instalować system ukazały się 2 takie informacje na pulpicie gdzie dołączam ich fotki aby było wiadomo w czym problem tak sądzę.
Oczywiście dla WAS rzecz jasna bo Ja nie specjalnie jarzę o co biega z tym.
Po analizie proszę o informację w czym tkwi problem i jak ewentualnie będzie można go rozwiązać.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

https://zapodaj.net/27547b93be24d.jpg.html


https://zapodaj.net/5fc7080dc500e.jpg.html
SHINGO
~user
 
Posty: 28
Dołączenie: 28 Lut 2013, 06:27



Błędy podczas instalacji windows 10

Postprzez Łowca Androidów 17 Mar 2017, 10:48

Nie wiem czy tylko u mnie, ale fotki sa nieczytelne - podaj linki.
Wyjmij starą kość RAM i pozostaw tylko tą co dokupiłeś i spróbuj instalacji na tylko na tej nowej.
Nie podałeś tez modelu laptopa, a to dość istotne. Coś mi tu tęż nie pasuje - nie pamiętam, aby były dyski 40 BG SATA.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Błędy podczas instalacji windows 10

Postprzez Mike 18 Mar 2017, 10:21

Poprawiłem linki ze screenami.
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Błędy podczas instalacji windows 10

Postprzez Łowca Androidów 18 Mar 2017, 12:48

Nadal nie znam moedlu laptopa.
Wyglada na to, że źle się wypakowała instalka na dysk.
Można by było taka isntalkę przygotować na penie - jeśli lapek ma bootownie z pena, jeśli nie to mozna utworzyć na tym dysku partycje FAT#@ - mała, tylko na instlatora - uaktywnić ją i z niej wystartowac instlaatora.

Tak jak pisałem - nalezy sprówać z kościami RAM, one jak również napęd DVD mogą być przyczyną błędów podczas kopiowania i stąd tak długie wpakowywanie.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości