• Ogłoszenie:

Windows 10 freezy na baterii.

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows 10 freezy na baterii.

Postprzez rufusekk 19 Lip 2016, 20:38

reklama
Witam niedawno kupilem ultrabooka. Model to ASUS ux303ub-dq004t. Od samego poczatku mam spory problem z freezami 10. Probowalem juz wszystkiego. Zaczalem od zainstalowania czystej wersji systemu pozbawionej oprogramowania od producenta, zmienialem ustawienia oszczedzania energii dla PCI( nie wiem jak ta opcja sie nazywa po polsku daje link do filmiku https://www.youtube.com/watch?v=apNUuC4tKHc). Nawet probowalem odpalac laptopa z wylaczona dedykowana grafika i problem jest ten sam. Freezy nastepuja w losowych odstepach czasu od powiedzmy 10 sek do 15 minut. Nie mam pojecia co moze byc przyczyna ale juz powoli mnie to denerwuje. Kupilem sprzet z gornej polki i juz od poczatku sa jakies problemy. Zaznaczam ze ten problem wystepowal od kupienia wiec to nie jest wina windowsa. Moze ktos ma jakis pomysl co moze byc przyczyna. Na kablu komputer dziala jak marzenie.

Dodano Dzisiaj, 15:46:
Problem rozwiazany. Laptop ktorego kupilem byl wadliwy. Wymienilem na nowy egzemplarz i wszystko dziala jak nalezy.
rufusekk
~user
 
Posty: 61
Dołączenie: 20 Maj 2012, 23:04



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości