• Ogłoszenie:

Windows 7 nie chce się włączyć (narzędzie do naprawy)

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows 7 nie chce się włączyć (narzędzie do naprawy)

Postprzez Apokalipsa2006 02 Lis 2014, 11:16

reklama
Witam mam taki problem, wczoraj pobrałem program SpyHunter do usuwania śmieci bo chciałem teściowej usunąć cały syf z kompa. po zeskanowaniu było tego około 1900 śmieci :P :P. program usunął uruchomił się ponownie iiii tu się zaczynają schody. nie chce się włączyć windows odrazu przechodzi do narzędzi naprawy systemu. kończy, uruchamia się ponownie i z powrotem to samo :/
Tryb awaryjny nie działa
odzyskiwanie systemu nie wchodzi w grę bo nie ma pkt
jest jedna partycja
myślałem naprawić poprzez "nakładke" zainstalować system na ten system żeby nie stracić danych by móc po tym skopiować je i zainstalować już z sformatowaniem ale nie wiem jak :/ podczas instalacji daje UAKTUALNIENIE pisze mi żeby usunął dysk i uruchomił pnowanie kompa ale to nic nie daje :/
pomóżcie mi proszę co zrobić
Awatar użytkownika
Apokalipsa2006
~user
 
Posty: 592
Dołączenie: 12 Cze 2007, 19:11
Miejscowość: Za cycanopolem jest dom wójta trzeba skręcić w prawo i Ooo xD
Pochwały: 6



Windows 7 nie chce się włączyć (narzędzie do naprawy)

Postprzez Łowca Androidów 03 Lis 2014, 12:31

Przy uruchamianiu systemu wciśnij F8 i z menu wybierz pozycję jak z poniższej fotki:

Image

teraz zamiast restartu wyświetli się BlueScreen - zrób fotkę i wstaw tutaj na forum tak żeby było widać wszytko.
Fotkę wstaw na http://up.programosy.pl/
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości